Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez StudentkaPsycho 20 maja 2014, 21:15
Hej Wszystkim, a szczególnie Dziewczynom bo do nich kieruje swoją wielką prośbę! :)
Chciałam was bardzo serdecznie prosić o pomoc w moim badaniu, które prowadzę do pracy magisterskiej. Jestem studentką 5roku psychologii i piszę pracę o anoreksji i bulimii. Badanie polega na wypełnieniu ankiety, zajmuje ona kilka minut i jest skierowana dla dziewczyn, a także dorosłych kobiet cierpiących na anoreksję lub bulimię, które już podjęły się leczenia bądź też zaczęły/są w trakcje terapii. Bardzo serdecznie was proszę o pomoc gdyż jest to dla mnie bardzo ważne i wszystkie odpowiedzi są dla mnie niezwykle cenne, ma dla mnie ogromne znaczenie każda jedna osoba która zechce wypełnić ankietę za co bardzo ogromnie każdemu z góry dziękuję za Wasz poświęcony czas i chęć pomocy mi.
Oto link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/ankieta/148200/s ... limii.html

Pozdrawiam i dziękuję za wypełnienie ankiety
Ostatnio edytowano 21 maja 2014, 17:43 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym.

przez lifenhancener 27 maja 2014, 13:53
Mieszkancy UK

Wraz z kilkoma kolegami-kolezankami, prubujemy znalezc odpowiedz na pytanie jak wielki jest wklad Polakow w zycie spoleczne na wyspach. Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc ktora wiaze sie z anonimowym wypelnieniem ankiety online. Dzieki Waszej pomocy uzyskamy pelniejszy obraz Polakow w UK.Z gory dziekuje za pomoc.

Ankieta:
https://www.surveymonkey.com/s/BadaniaPPA2014

Dziekuje
Daria
Live the life you Love
Love the life you Live

przez olaly 10 cze 2014, 22:46
Jestem studentką V roku psychologii. Zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety, której wyniki potrzebne mi są do napisania pracy magisterskiej. Ankieta znajduje się pod linkiem:
https://docs.google.com/forms/d/1t0gXfg ... g/viewform

Z góry wszystkim bardzo dziękuję! :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bukowski 10 cze 2014, 22:52
olaly, stawiasz mi piwo. :great:
Bukowski

przez Nathallie 11 cze 2014, 03:21
olaly, mi też :great:
Nie rób bliźniemu tego, czego nie chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty.

'Byłam przerażona, a strach odebrał mi całkowicie odwagę.' --> haha :D

przez Bukowski 11 cze 2014, 16:26
Nathallie, Obrazek
Bukowski

przez Nathallie 11 cze 2014, 16:33
Spaidermessiah, :evil:
Nie rób bliźniemu tego, czego nie chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty.

'Byłam przerażona, a strach odebrał mi całkowicie odwagę.' --> haha :D

Prośba o pomoc w ankiecie! -badanie magisterskie

przez dag90 17 cze 2014, 21:16
Jestem studentką psychologii. Zwracam się z prośbą o pomoc i wypełnienie kwestionariusza które pomoże mi w pisaniu pracy magisterskiej.Ankieta jest całkowicie anonimowa.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc :)

link :https://docs.google.com/forms/d/1WTw23RAdViTfc_sahZaUMWjfDDeMLGxslmxllfpcy8Y/viewform

przez dag90 17 cze 2014, 21:18
Jestem studentką psychologii. Zwracam się z prośbą o pomoc i wypełnienie kwestionariusza które pomoże mi w pisaniu pracy magisterskiej.Ankieta jest całkowicie anonimowa.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc :)

link :https://docs.google.com/forms/d/1WTw23RAdViTfc_sahZaUMWjfDDeMLGxslmxllfpcy8Y/viewform

Prośba o pomoc w ankiecie! -badanie magisterskie

przez niejestdobrze 17 cze 2014, 21:56
Uff wypełniłam :) Zajęło mi chyba więcej, niż 20 minut, ale nie powiem żebym żałowała. Cieszę się, że mogłam pomóc, chociaż zastanawia mnie w jaki sposób mogłoby to Tobie pomóc.

Zaproszenie do udziału w badaniach naukowych

przez Gene-racja 18 cze 2014, 16:06
Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety z pogranicza medycyny i psychologii. Ankieta dostępna jest na głównej stronie Instytutu Genetyki Generacja w Warszawie i powstaje przy współudziale kilku warszawskich uczelni.

Dotyczy ona genetyki nowotworów, psychologii nowotworów oraz sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach - a bez wątpienia taką sytuacją jest diagnoza nowotworu czy raka. Wyniki badań będą udostępnione na specjalistycznych, krajowych i międzynarodowych konferencjach, ale również w wielu czasopismach - naukowych i nie tylko.

Z góry dziękuję za przyczynianie się do rozwoju nauki w Polsce :)

Proszę również udostępniać ankietę dalej - wypełnić może ją każda osoba pełnoletnia, zdrowa czy chora; im więcej wyników, tym bardziej wiarygodne i rzetelne będą nasze polskie badania!

Pozdrawiam ciepło,
K.

P.S. na końcu ankiety jest również podany adres mailowy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań.
Ostatnio edytowano 18 cze 2014, 16:28 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: polączono z watkiem zbiorczym

przez Gosia35 24 cze 2014, 13:32
Witajcie :) jestem studentką piątego roku psychologii. Prowadzę badanie do pracy magisterskiej. Interesują mnie osoby, których ojciec nadużywał alkoholu. Badanie polega na wypełnieniu trzech kwestionariuszy.
Wystarczy napisać maila na adres alkohol.badanie@gmail.com, wtedy prześlę kwestionariusz. Ze względu na specyficzne kryteria każde zgłoszenie bardzo się dla mnie liczy :)

Pozdrawiam, Gosia

przez karolate1986 27 cze 2014, 14:41
Jestem studentką II roku studiów uzupełniających magisterskich UŁ - kierunek: terapia pedagogiczna. Piszę pracę magisterską na temat anoreksji u młodych dziewcząt. Poszukuję 5-6 dziewczyn w wieku od 13 do 25 lat, które cierpią na zaburzenia odżywiania i zgodziłyby się wypełnić przygotowaną przeze mnie ankietę. Osoby zainteresowane proszę o kontakt drogą mailową, prześlę wtedy ankietę, którą po wypełnieniu wystarczy mi odesłać w wiadomości zwrotnej. Mój mail: karolate@interia.pl
Badania są oczywiście w pełni anonimowe i zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowo - badawczych. Wiadomość jest w pełni poważna.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
K.T.
Ostatnio edytowano 30 cze 2014, 20:49 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym.

przez studentka psych 30 cze 2014, 12:54
Witam wszystkich serdecznie. Jestem studentką psychologii- po wakacjach rozpoczynam 5 rok. Prowadzę badania w ramach mojej pracy magisterskiej. Jeśli ktoś z was byłby w stanie mi pomóc i wypełnić 3 kwestionariusze- byłabym bardzo wdzięczna. Badanie dotyczy związku między stylami wychowania stosowanymi przez rodziców, a obecnymi umiejętnościami społecznymi, cechami charakteru. Czas badania to ok 20-30 minut.
Jeśli chciał(a)byś mi pomóc oto linki do ankiet:
osoby studiujące: http://www.ankietka.pl/ankieta/155265/b ... logii.html
osoby pracujące: http://www.ankietka.pl/ankieta/155272/b ... logii.html

Badanie jest całkowicie anonimowe. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!!!

Sortuj wg