Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Twoja historia

przez Alicja00 13 mar 2014, 20:05
Hej !
Mam na imię Ala i jestem studentką psychologii. Od pewnego czasu odbywam staż w Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania, przez co coraz więcej czasu i uwagi poświęcam właśnie temu zagadnieniu zaburzeń odżywiania o jakim tutaj jest mowa. Przeglądam i czytam dokładnie wasze wypowiedzi, starając się rozumieć przez co przeszliście czy przechodzicie.
Wiem, że mówienie o tym publicznie nie jest łatwe, natomiast problem z jakim się zmagacie staje się coraz bardziej powszechny, a osoby, których jako tako ta sprawa bezpośrednio nie dotyczy zdają się go nie rozumieć.
Szukam wśród Was osób, które zechciały by się podzielić swoimi doświadczeniami, historią choroby i leczenia np. w formie video, lub prezentacji ( opis, możliwe także zdjęcia) w której powiecie o swoich przeżyciach, uczuciach jakich doświadczaliście.
Zależy nam, żeby więcej osób dowiedziało się o tym jak można popaść w takie zaburzenie, oraz jak duże (często dramatyczne) konsekwencje może to spowodować. Chcemy ustrzec i uwrażliwić innych. W tym celu chcielibyśmy zebrać takie materiały i zamieścić je na specjalnie do tego skonstruowanym kanale youtube.
Można podać tyle informacji ile zechcecie - nikt Was nie będzie próbował zidentyfikować z imienia, nazwiska itp. Materiał zostanie dodany do kanału wyłącznie za Waszą zgodą.

Jeśli chcielibyście podzielić się swoimi doświadczeniami, to bardzo prosimy o przesyłanie informacji na adres mailowy: ctzo.kontakt@gmail.com lub ctzo.pomoc@gmail.com (na ten drugi e-mail możecie także zgłaszać swoje problemy i pytania odnośnie zaburzeń odżywiania).
Z góry bardzo Wam dziękuję !

przez magdalena.anna.s 01 kwi 2014, 19:19
Witam,

Poszukuję osób w wieku 18-19 lat do wzięcia udziału w badaniach. Są to badania dotyczące różnych aspektów życia, będą przydatne w mojej pracy magisterskiej.

W zamian za wzięcie udziału w badaniu oferuję przekazanie badanemu wyników wraz z objaśnieniem. Dzięki temu będziecie mogli dowiedzieć się czegoś ciekawego o sobie :)

Kontaktujcie się ze mną na adres: magdalena.anna.spyra@gmail.com

Osoby z doświadczeniem hospitalizacji psychiatrycznej-badani

przez yesseker 04 kwi 2014, 22:50
Dzień dobry.

Jestem studentką III roku socjologii i piszę pracę licencjacką, której tytuł brzmi „Hospitalizacja psychiatryczna w biografiach indywidualnych”.

Poszukuję osób z Warszawy i okolic, mających za sobą doświadczenie pobytu w szpitalu psychiatrycznym (obojętnie, czy był to pobyt całodobowy, czy też dzienny), które zgodziłyby się wziąć udział w badaniach na ten temat, realizowanych przeze mnie w celu analizy ich wyników w tej pracy- a konkretnie udzielić mi wywiadu. Jest to metoda indywidualnych wywiadów pogłębionych (IDI); wywiad taki trwa ok. 1 godz.

Główne kwestie/wątki poruszane w pracy i badaniach to:
1. Życie społeczne w szpitalach psychiatrycznych (również na oddziałach psychiatrycznych w szpitalach ogólnych)- w tym relacje społeczne, sposoby radzenia sobie w specyficznej rzeczywistości, „szpitalna” codzienność;
2. Szpital psychiatryczny jako rodzaj instytucji totalnej- mechanizmy wywierania wpływu i kontroli, sposób organizacji życia wewnątrz szpitala;
3. Hospitalizacja psychiatryczna jako szczególny epizod w życiu, związany z chorobą psychiczną, jako zarówno przyczyna, jak i skutek innych doświadczeń, jej wpływ na biografię indywidualną;
4. Wizerunek choroby psychicznej, osoby z zaburzeniami psychicznymi i pacjenta (zarówno aktualnego, jak i byłego) szpitala psychiatrycznego w oczach samych pacjentów oraz ich otoczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres mailowy: yoesseker@gmail.com . W odpowiedzi na wiadomość wyślę wszystkie dokładniejsze informacje dotyczące wywiadów.

Pozdrawiam.
Paulina
Ostatnio edytowano 05 kwi 2014, 15:04 przez Śmiercionauta, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono ze względu na temat postu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mlodaaa89 11 kwi 2014, 11:03
Witam,

Jestem studentką II roku studiów mgr na kierunku pedagogika resocjalizacyjna. Piszę pracę na temat "Dzieciństwo bez matki w pamięci osób dorosłych".
W związku z tym poszukuje osób powyżej 18-tego roku życia, które w dzieciństwie straciły matkę, bądź była ona nieobecna (śmierć rodzica, adopcja, nieobecność matki z innego względu, praca za granicą itp) i zechciałaby odpowiedzieć na kilka pytań. Wiem,że temat jest dość trudny i mało przyjemny..jednak mam nadzieję, że ktoś zechce mi pomóc. Więcej szczegółów podam na maila. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy : anusiaaa89_gda@wp.pl .
Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam,
Ania :)

przez Niewyspanyy 26 kwi 2014, 19:45
Witam serdecznie,

Prowadzę badania do pracy magisterskiej z psychologii. Tematem pracy jest samoocena dorosłych dzieci rozwodników. Ankiety nie są długie, badanie jest oczywiście anonimowe.

Potrzebuję chętnych osób w wieku 23 - 35 lat do wypełnienia poniższego kwestionariusza dotyczącego samooceny (SES). Jest on przeznaczony dla osób, które nie doświadczyły rozwodu swoich rodziców:

http://przeklej.org/.../GeXq3B/SES.doc

Druga część badań do mojej pracy kierowana jest również osób w wieku 23 - 35 lat. Dotyczy ona jednak osób, które w młodości doświadczyły rozwodu rodziców:

http://przeklej.org/...wodowa11115.doc

Osoby, które wypełniły ankietę nr 2 proszone są również o uzupełnienie ankiety nr 1.

Wypełnione ankiety można przesyłać a adres niewyspanyyy@wp.pl :)

Będę bardzo wdzięczny za pomoc ;)

pozdrawiam!

Studentka prosi o pomoc przy pracy magisterskiej

przez pajda 30 kwi 2014, 17:35
Mogę ci jedynie pomóc tak, że podam ci namiar na firmę z której pomocy przy pisaniu pracy magisterskej sama korzystałam. Firma pisanie-prac-dlastudentowpl jest bardzo solidna i terminowa przy czym nie wołają zbyt dużo pienędzy za tą usługę.

przez elo 30 kwi 2014, 17:47
dopamina w nadmiarze szkodzi wiec raczej podziekuje :D
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez GMan 30 kwi 2014, 17:48
Psychole zawsze pchali się na psychologię, cóż za zależność.
Tacy jak Wy zabili Jezusa C:

przez joannaen 06 maja 2014, 22:22
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem na III roku Psychopedagogiki i piszę obecnie pracę licencjacką na temat "Nerwicy jako formy współczesnego uzależnienia". Mam kwestionariusz i kilkanaście pytań, na które można odpowiedzieć pisemnie, przez maila czy forum. Wszystkie wypowiedzi wykorzystuje anonimowo (można zmienić imię lub podać nick z forum), dlatego jeżeli ktokolwiek byłby zainteresowany poświęceniem na to chwili czasu to proszę o kontakt PW.

Wiek i płeć nie ma znaczenia, więc każdy kto cierpi z powodu nerwicy (natręctw, fobii) i chciałby napisać o sobie kilka zdań to zachęcam, będę bardzo wdzięczna za pomoc. Oczywiście wyślę później już skończony rozdział dla zainteresowanych :)

przez Gosia35 13 maja 2014, 12:28
Witajcie,
prowadzę badanie do pracy magisterskiej. Interesują mnie osoby, których ojciec nadużywał alkoholu.
Badanie polega na wypełnieniu trzech kwestionariuszy i zajmie jakieś 15 minut. Wystarczy napisać maila na adres alkohol.badanie@gmail.com, wtedy prześlę kwestionariusz.
Każda osoba się liczy :)

Pozdrawiam,
Gosia

przez Alimka88 19 maja 2014, 13:31
Cześć

Zapraszam do wypełnienia poniższej ankiety. Jest do badanie psychologiczne potrzebne do pracy mgr. Zajmuje max 10 min. Każdy się liczy.

https://www.ankietka.pl/ankieta/149351/ ... ebie2.html

Będę wdzięczna i z góry dziękuję

Pozdrawiam :)

przez nikaragua 19 maja 2014, 19:41
Cześć. Jestem nowa na tym forum ale od 4 lat mam konto na forum o fobii społecznej. Studiuje psychologię (to był slaby wybór z moimi problemami :( )Kontakty z ludźmi sprawiają mi wielką trudność a wkrótce będę musiała napisać pracę magisterską. Do tego potrzebuje wypełnionych kwestionariuszy przesz osoby z depresją. W związku z tym mam do Was prośbę. Czy byłby ktoś tak miły i pomógł mi wypełnić kwestionariusz? I tak będę musiała iśc do szpitala ale dzięki pomocy z internetu być może wystarczy odwiedzić je3eden szpital. Dajcie znać na privie to wszystko szczegółowo wytłumaczę. :oops:

przez bedzielepiej 19 maja 2014, 22:31
Szczerze? Jeśli tak wyglądają przyszli terapeuci, to ja dziękuję, jeśli chodzi o szukanie pomocy u psychologów. No i wiele mowi o tym, jak studia psychologiczne przygotowują do uczenia innych, jak radzić sobie z poważnymi problemami.

Zamierzasz pracowac w zawodzie? jak bedziesz pomagać innym w radzeniu sobie w kontaktach spolecznych, kiedy sama radzisz sobie przez unikanie?
Myśle że najlepszym psychologiem jest ktos, kto poradził sobie ze swoimi lękami i problemami, a nie ten co zaliczyl wszystkie wymagane egzaminy i projekty oraz dostał tytuł mgr.

przez insomnai 20 maja 2014, 14:58
Witam,

jestem studentką psychologii w Krk i potrzebuję/poszukuję do pracy mgr terapeutów, którzy zaczęli swoja praktykę w latach 1970-80. Macie może namiary do takich osób, możecie kogoś polecić? Będę wdzięczna za pomoc.

Wszelkie info proszę tu lub na maila: insomnai@tlen.pl

Pozdrawiam!

Sortuj wg