Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Ankieta do pracy mgr - TYLKO KOBIETY PO TRAUMIE

przez Abrahamka 16 gru 2013, 23:20
Drogie Panie, szukam kobiet po traumie. Prowadze badania do mojej pracy magisterskiej i w przyszlosci doktorkiej. Badam jak trauma wpływa na poczucie cielesnosci. Bede bardzo wdzieczna za pomoc w wypelnieniu ankiet. Oto link do calego badania:
http://moje-ankiety.pl/respond-56508.html

Bede zobowiazana.
W razie pytan, potrzeby dowiedzenia sie czegos wiecej, zapraszam do kontaktu
A.

O dzieciństwie

przez lexi2932 17 gru 2013, 00:17
Witam. Bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu anonimowej ankiety o rodzinach dysfunkcyjnych. To zajmie 3 minuty. Ankiety potrzebne mi są do badań. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich. http://www.survio.com/survey/d/F4W0E5F2N4J2R7V5K

Kod: Zaznacz cały
Na forum nie dublujemy postów, wystarczy napisać raz
Ostatnio edytowano 17 gru 2013, 01:00 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połaczono z wątkiem zbiorczym

przez Leorio 24 gru 2013, 11:30
Witam!
Jestem studentem psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i przeprowadzam badanie w ramach pracy rocznej. Gorąco zachęcam wszystkich do wypełnienia ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/16zyH8y ... 0/viewform

Bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez karla92 30 gru 2013, 12:27
Witam!

Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w przeprowadzeniu badań, których celem jest ocena nawyków żywieniowych i stylu życia wśród chorych z otyłością brzuszną. Badania mają charakter anonimowy, a uzyskane wyniki badań będą poddane analizie zbiorczej i wykorzystane do napisania pracy dyplomowej.
Oto link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-57012.html

Z góry dziękuję za pomoc :)
Ostatnio edytowano 03 sty 2014, 07:17 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z uwagi na tematykę.

przez calineczka_1988 11 sty 2014, 17:53
Witam. Poszukuję kobiet w wieku 20-25 lat, które zgodzą się na udział w internetowej ankiecie z zakresu psychologii rodziny. Wyniki posłużą mi do napisania pracy magisterskiej. Badanie zajmie 15-30 minut, jest anonimowe i polega na klikaniu w wybrane odpowiedzi :)
Większość pytań dotyczy Waszych relacji z rodzicami.
Jeśli jesteś chętna na udział w teście, wyślij mi na wiadomość prywatną swój adres mailowy. W odpowiedzi dostaniesz linka do ankiety internetowej.
Bardzo proszę o pomoc :)

Ankieta na temat coachingu - do pr. mag.

przez Button 20 sty 2014, 22:16
Witam Państwa serdecznie.

Jestem studentem ostatniego roku kierunku psychologia w biznesie. Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety. która pomoże mi w pisaniu pracy magisterskiej. Ankieta jest dla osób, które co najmniej raz skorzystały z sesji coachingowej i dotyczy wpływu coachingu na osiąganie celów osobistych oraz zawodowych. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 5 minut. Ankieta jest całkowicie anonimowa.
Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/134058/wplyw-coachingu-na-rozwoj-osobisty-i-zawodowy.html

Z góry dziękuje wszystkim za wypełnienie.

przez lilith 21 sty 2014, 19:08
Witam serdecznie!
Jestem studentką psychologii i nadszedł czas na pisanie pracy. W związku z tym chciałabym prosić o wypełnienie kilku kwestionariuszy, jak wiadomo każda osoba się liczy :)

Kwestionariusz dotyczy uległości w związkach romantycznych. Dlatego też jedynym warunkiem jest posiadanie partnera. Całość badania jest oczywiści anonimowa.

Wszystkim osobą, które wezmą udział z góry ogromnie dziękuję, a poniżej wklejam link.

https://docs.google.com/forms/d/19NzQmD ... 4/viewform

przez studentka23 05 lut 2014, 21:08
Witam,
jestem studentką I roku, II stopnia pedagogiki na UW. Chciałabym napisać pracę magisterską na temat Dorosłych Dzieci Rozwiedzionych Rodziców. Zainteresowałam się tą tematyką po przeczytaniu książki pana Conway'a o tytule" Dorosłe Dzieci Rozwiedzionych Rodziców" .
Założyłam ten wątek by zapytać czy ktoś z tutaj obecnych wyraziłby zgodę na uzupełnienie za jakiś czas krótkiej ankiety.
Mam już około 10 osób(są to głównie studenci),które wyraziły zgodę, to jednak zdecydowanie za mało. Nie będę zatem ukrywać,że odzew na tej grupie będzie dość istotnym czynnikiem czy w ogóle owa praca powstanie. Czekam na wszelkiego rodzaju odzew,pomysły,sugestie.

Pozdrawiam

przez Rebelia 05 lut 2014, 21:10
Jaki temat badawczy chciałabyś poruszyć w swojej pracy? Jakich aspektów DDRR miałaby Twoja praca dotyczyć? Bo przyznam, że DDRR samo w sobie brzmi ciekawie.

przez studentka23 05 lut 2014, 22:11
Jeśli mam być szczera to na razie nie potrafię określić na czym konkretnie chciałabym się skupić bo chyba nie do końca wierzę,że uda mi się znaleźć grupę badaną.Najprawdopodobniej zechcę sprawdzić jak i w jakim stopniu rozwód rodziców odbił się na dorosłym życiu tych osób,z jakimi trudnościami się borykali,jakie znaczenie miała atmosfera w której rozwodzili się rodzice. Ciągle jestem na etapie analizy i przeglądania literatury, jednak na prośbę promotorki i dla własnego komfortu chciałabym się rozeznać ile osób byłabym w stanie zebrać do badania, czy lepiej jednak szukać innego tematu.

przez lili25 23 lut 2014, 12:21
Gorąca prośba :)
Jeśli masz chęć, trochę czasu i masz 18-36 lat, prosiłabym o wypełnienie kilku kwestionariuszy psychologicznych. Badanie jest anonimowe a jest mi niezbędne do napisania pracy magisterskiej nt. psychospołecznych wyznaczników lęku społecznego. Klikając na poniższy link zostaniesz przekierowany do badania.
Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc :D

https://docs.google.com/forms/d/1axZnad ... U/viewform
Ostatnio edytowano 23 lut 2014, 21:17 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz

przez zaczarowana 23 lut 2014, 14:37
że niby jedynym kryterium wykluczenia jest wiek............ :?:
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

przez kujasa 09 mar 2014, 22:59
Witam Wszystkich:)

chciałabym Was prosić o pomoc -
poniżej jest link do mojej ankiety nt pomocy psychologicznej online. Ankieta podzielona jest na dwie części - wiedza ogólna z zakresu psychologii/psychiatrii oraz korzystanie z pomocy psychologicznej przez Internet.

Liczę na Waszą pomoc :)

pozdrawiam!

https://docs.google.com/forms/d/1T1kRRZ ... I/viewform

przez imgamedepresja 12 mar 2014, 10:54
Zapraszamy kobiety, które chorują bądź chorowały na depresję do wzięcia udział w badaniu, które odbędzie się 21 marca 2014 o godzinie 16:00 we Wrocławiu.

Badanie polega na zadawaniu pytań innym uczestniczkom oraz odpowiadaniu na pytania zadane przez nie, przy pomocy specjalnie przygotowanego programu komputerowego. Badanie jest częścią większego projektu, dotyczącego wiedzy eksperckiej i potocznej. Dotyczy tego, jak skutecznie ludzie udają kogoś, kim nie są. W tej edycji badania chodzi o to, żeby sprawdzić, jak skutecznie kobiety, które nigdy nie chorowały na depresję będę udawały, że chorowały na depresję. Dzięki temu, będzie można dowiedzieć się, jakie wyobrażenie o depresji mają kobiety, które nigdy na nią nie chorowały

Całość potrwa około dwóch godzin. Za udział w badaniu przewidziane jest wynagrodzenie w wysokości 50zł dla każdej z uczestniczek. Szukamy 15. uczestniczek, które chorują, bądź chorowały na depresję.

Dostęp do danych osobowych będzie miał wyłącznie organizator.

Pytania oraz zgłoszenia proszę kierować na adres: imgamedepersja@gmail.com
Ostatnio edytowano 12 mar 2014, 11:02 przez Śmiercionauta, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg