Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Potrzebna pomoc do szkoły

przez ewa9010 08 maja 2013, 12:21
Witam, potrzebuję niewielkiej pomocy. Jestem na studiach mgr i za zadanie mam przeprowadzenie wywiadu z osobą, która jest dla mnie profesjonalnym doradcą na temat jego pracy, a następnie ja musiałabym analizować ta wypowiedź. Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc? Nie chcę brać żadnych wywiadów z internetu, które są przerobione i reżyserowane, a mieszkam na wsi i ciężko tutaj o jakiś specjalistów. Oczywiście chodzi tylko o opowiedzenie o swojej pracy na zasadzie wywiadu. Byłabym wdzięczna. Proszę o jakiś kontakt z pewnością się odezwę. Pozdrawiam.

przez merody24 08 maja 2013, 17:11
Hej,
bardzo prosiłabym osoby z ZABURZENIAMI LĘKOWYMI o wypełnienie 3 kwestionariuszy potrzebnych do mojej pracy magisterskiej. Badanie ma ocenić poziom samooceny, zależności oraz poznać postawy rodzicielskie. Byłabym dozgonnie wdzięczna za udział.

Kwestionariusze można znaleźć na tej stronie: http://www26.zippyshare.com/v/74183129/file.html
Dokumenty znajdują się w pliku .rar

Jeśli ktoś byłby chętny, wypełnione kwestionariusze (plik rar) prosiłabym przesyłać na mojego maila (e.merody@gmail.com) lub wgranie na serwer do upload'u (np. zippyshare com) oraz podanie mi linka w prywatnej wiadomości.

Dziękuję :uklon:

przez Kasia233 13 maja 2013, 09:51
Witam, jestem studentką psychologii i robię badanie dotyczące zaburzeń odżywiania i wsparcia przez internet. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-41836/sec-sjZgJnkW.html . Wypełnienie zajmuje tylko chwilę a mnie pomoże odpowiedzieć na wiele pytań :). Dziękuję!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez berni 15 maja 2013, 18:02
Witam!
Przeprowadzam badania na temat - Funkcja i znaczenie reklamy w kampaniach społecznych , w celach naukowych (praca licencjacka).

Wystarczy kliknąć w ten link: http://moje-ankiety.pl/respond-44509.html

Każda wypełniona ankieta jest dla mnie bardzo cenna, więc będę niezmiernie wdzięczna za Państwa wysiłek i poświęcony czas :D

Wszystkie zebrane informacje będą anonimowe i wykorzystane tylko przeze mnie.

Z góry dziękuję!

przez carlosbueno 15 maja 2013, 22:00
berni, w metryczce dotyczącej miejsca zamieszkania to chyba nienajlepsze jednostki dobrałeś, powinno być mniej więcej tak
- wieś
- miasto do 20 tys
- miasto 20-100 ty
- miasto powyżej 100 tys
ewentulanie miasto powyżej 500 tys i wcześniej miasto między 100-500 tys

ogólnie ankieta nie do końca dopracowana ale tez tragedii nie ma na licencjat powinno starczyć. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez gosiapw 17 maja 2013, 13:27
Jesteśmy z Politechniki Lubelskiej i Fundacji Life4Science.
Zwracamy się z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, której wyniki posłużą nam do badań. Ankieta pomoże nam ocenić jakość nowoczesnych rozwiązań wspomagających pacjenta i jednocześnie przyczyni się ich do poprawy w przyszłości.

Zachęcamy do przetestowania dwóch aplikacji stworzonych, aby pomóc pacjentom cierpiącym na depresję. Za pomocą tych aplikacji można dowiedzieć się więcej na temat depresji, lepiej kontrolować swoją chorobę i spotkać się z ludźmi borykającymi się z tym samym problemem.
Aplikacje te to: This Way UP i RealTime Health.

Aniekta została stworzona w języku angielskim.
Jest ona dostępna, wraz z opisem, na funpage'u fundacji: https://www.facebook.com/events/617399324954259/

Prosimy, podzielcie się z nami swoją opinią. Dziękujemy za pomoc!
Małgorzata Plechawska-Wójcik
Joanna Rybka

przez carlosbueno 17 maja 2013, 13:54
gosiapw, jako że ankieta jest po angielsku wyniki badań będą małoreprezentatywne, mieszkamy w Polsce i powinna być po polsku a tak się ograniczacie do elity znającej angielski w stopniu b.dobrym. Ja parę razy próbowałem po angielsku rozwiązywać ale mi się odechciewało po paru pytaniach, bo zwykle za dużo nieznanych mi zwrotów było. No ale ja jestem ze starszego pokolenia, może młodzi znają lepiej angielski ale boję się że się ograniczy do osób wielkomiejskiej elity lub do tych poniżej 30-tki co angielskiego uczyli sie od przedszkola.
Największy Forumowy Maruda

przez meanwhile 18 maja 2013, 01:36
Desperacka studencka prośba o pomoc w badaniu. :)

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałabym zwrócić się do Was z przeogromną prośbą. Jestem studentką III roku psychologii i w tym roku przyszło mi napisać pracę zaliczeniową na temat postaw wobec psychoterapii i leczenia psychiatrycznego oraz ich związku z doświadczeniami z wyżej wymienionymi formami pomocy. Byłabym więc przeogromnie wdzięczna, gdyby znaleźli się członkowie forum, którzy poświęciliby ok. 10-15 minut na wypełnienie internetowego kwestionariusza na ten właśnie temat.

Gdyby ktoś z Was chciałby pomóc zdesperowanej studentce (potrzebującej dość sporej grupy badawczej), proszę o kontakt przez wiadomość prywatną, wtedy będę mogła przesłać link do ankiety. Oczywiście zapewniam całkowitą anonimowość.

Będę naprawdę wdzięczna za każdą pomoc!

(jeżeli wątek jest całkowicie nie na miejscu, to bardzo przepraszam i proszę o usunięcie )

Pozdrawiam ciepło

Kasia
Ostatnio edytowano 18 maja 2013, 02:33 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Witam

przez studentkaaa1 22 maja 2013, 18:35
Witam

Przeprowadzam badania do pracy magisterskiej na temat Patologii w miejscu pracy.

Bardzo proszę wszystkie osoby które pracują/pracowały o jej wypełnienie.
Ankieta jest w pełni anonimowa i krótka, więc jej wypełnienie zajmie dosłownie chwilkę

http://www.ebadania.pl/2771f2a62c491490

z góry dziękuje ;)

przez berni 22 maja 2013, 23:26
carlosbueno napisał(a):berni, w metryczce dotyczącej miejsca zamieszkania to chyba nienajlepsze jednostki dobrałeś, powinno być mniej więcej tak
- wieś
- miasto do 20 tys
- miasto 20-100 ty
- miasto powyżej 100 tys
ewentulanie miasto powyżej 500 tys i wcześniej miasto między 100-500 tys

ogólnie ankieta nie do końca dopracowana ale tez tragedii nie ma na licencjat powinno starczyć. ;)

Dzięki za tą drobną uwagę co do metryczki, tylko,ze ja już nie mam możliwości poprawienia tej ankiety ( mój promotor już zatwierdził ta ankietę) :?

Ankieta została już zamknięta - otrzymałam wymaganą liczbę wypełnionych ankiet,
także bardzo serdecznie chciałam podziękować tym, którzy poświęcili trochę swojego wolnego czasu i ją wypełnili :D

Pozdrawiam~

przez joa.sz 26 maja 2013, 16:47
Witam wszystkich,
jestem studentką V roku psychologii i piszę pracę magisterską o bliskich związkach osób, które doświadczyły różnego rodzaju przemocy – przemocy fizycznej, seksualnej, emocjonalnej (psychicznej).
Osoby, które mają takie doświadczenia i znajdują się obecnie w stałym związku – bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Ankieta nie jest zbyt długa i wypełnienie jej nie zajmie dużo czasu. Badanie jest w pełni anonimowe i zostanie wykorzystane wyłącznie do mojej pracy magisterskiej.

link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-46992.html

Z góry bardzo dziękuję za pomoc! :)

przez krzysztof1500 26 maja 2013, 16:48
Witam! Jestem studentem V roku psychologii i w ramach mojej pracy magisterskiej realizuję badanie na temat postrzegania innych.

Byłoby bardzo miło gdyby znalazły się osoby, które chciałyby poświęcić chwilę na wypełnienie ankiety, która jest dostępna pod podanym linkiem.

Nie jest ona długa, a jej wypełnienie przybliży mnie do obrony mojej pracy. Liczę na szczere odpowiedzi oraz na to, że mój temat nie zostanie usunięty.

zadanie dostępne jest pod linkiem:

http://moje-ankiety.pl/respond-44200.html

Liczę na jakikolwiek odezw:)
Ostatnio edytowano 26 maja 2013, 16:49 przez krzysztof1500, łącznie edytowano 1 raz

przez Anna Maria 26 maja 2013, 16:49
podbijam
Anna Maria

przez *Wiola* 26 maja 2013, 16:50
krzysztof1500, usunięty nie zostanie, ale zaraz go dołączę do wątku zbiorczego ;)
Moderator

Sortuj wg