Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez spirospero 14 paź 2012, 16:23
Witam Was serdecznie. Poszukuje do pracy magisterskiej osób z diagnozowana depresja. ZAstanawiam sie czy byłby ktos chetny do wypełnieni a3 kwestionariuszy w tej tematyce. Wiem, ze to wasz poswięcony czas , ale takie zadanie przede mną postawiono i muszę zrobić wszystko by sie wykazać i zaliczyc. Nie mieszkam W Polsce , natomiast tam studiuje. Nie mam moŻliwoŚci tu znalezienia takich osób, a CZAS MNIE GONI. Zaczęłam zajmować się wątkiem depresji od momentu gdy ktos bardzo bliski zachorował i ja w jakis bardzo bezpośredni sposób uczestniczyłam w jego zyciu. Stad zainteresowanie i pogłębianie wiedzy odnośnie własnie tego zaburzenia. Jeżeli jesteście w stanie mi pomóc- a Waszej pomocy potrzebuje ogromnie, jesli znacie osoby , które również mogłyby poświęcic swój czas bardzo prosze napiszcie na nizej podanego meila. Bardzo mi zależy, bez was sama tego nie pokonam!!! alanek09@onet.pl
Ostatnio edytowano 14 paź 2012, 19:23 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę

przez L.E. 14 paź 2012, 16:36
Temat wątku nie do końca mówi, czego poszukujesz, więc mało osób może tu wejść :?
Do kiedy potrzebujesz wypełnienia tych ankiet?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez spirospero 14 paź 2012, 16:51
Własciwie czas mam do polowy grudnia, jednak do badania potrzebuje conajmniej 50 osób dlatego zaczęłam juz , a może dopiero teraz szukac. Pisze prace odnośnie schematów poznawczych u osób zdiagnozowanych na depresje i wyłącznie na to zaburzenie. Nie wchodzą w gre zaburzenia dwubiegunowe. Ponieważ jak pisałam wcześniej tematyka bardzo mnie dotyka-miałam przez te 5 lat taka pewną misje , aby stawić czoło temu zaburzeniu.Oczywiście jęsli uda mi się to osiągnąć zamieszcze tu całą moja prace-myślę, że poszerzy ona pewną perspektywe i pozwoli zrozumieć pewne tendencje. Nie jestem częstym bywaczem forum natomiast ponaglam swoją prośbę i wszystkim, którzy chetnie pomoga mi w wypełnieniu 3 kwestionariuszy bardzo serdecznie dziekuje. Sa to standardowe testy w których nie ma ani złych ani dobrych odpowiedzi.Jeszcze raz podaje meila alanek09@onet.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez L.E. 14 paź 2012, 18:44
spirospero, jeśli nie przeszkadza Ci, że obok depresji mam nerwicę i jedno i drugie już prawie wyleczone (i nie popsuję Ci swoją osobą wyników) to odezwę się w tygodniu i wypełnię Ci tą ankietę ;)

-- 14 paź 2012, 17:45 --

Dobra, przeczytałam ze zrozumieniem i widzę, że ja Ci jednak nie pomogę.
Nie mniej jednak życzę powodzenia ;)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez spirospero 15 paź 2012, 21:42
Witam nazywam sie Izabela i jestem studentka piatego roku psychologii. Prowadze badania dotyczące schematów poznawczych w depresji.Potrzebuje chętnych osób, które poświęca swój czas na wypełnienie 3 ankiet dotyczacych tego tematu. Tematyka depresji dośc żywo towarzyszy w mojej rodzinie dlatego postanowiłam zając sie poznawaniem mechanizmów działania tego zaburzenia.Oczywiście dla chetnych zamierzam umieścić tu swoja prace w celu pogłębienia wiedzy i poznania pewnych tendencji sprzyjającym utrzymywaniu tego zaburzenia. Niestety potrzebuje reprezentatywnej próbki osób chorych na zaburzenia jednobiegunowe- depresja bądż osób w remisji. Bardzo byłabym wdzieczna za poświęcony czas i współprace.Jeśli ktoś zainteresowany prosze piszcie na adres alanek09@onet.pl. Dziekuje i pozdrawiam!!

przez krystofer21 16 paź 2012, 19:59
Witam Wszystkich!!
Potrzebuję pomocy muszę przygotować prezentację multimedialną na temat "TRAUMA" mógłby mi ktoś pomóc??:(

przez annnna 30 paź 2012, 13:11
Witam was wszystkich seredecznie :).

Chciałabym zacząć od krótkiego przestawienia się. Nazywam się Ania i jestem studentką psychologii. Ze względu na to, że sama jestem dzieckiem, które przeżyło rozwód rodziców postanowiłam napisać pracę na temat tego jak młodzi ludzie z rodzin po rozwodzie postrzegają związki partnerskie. Dlatego zwracam się do was z pytaniem i jednocześnie gorącą prośbą o to czy zechcielibyście wziąć udział w badaniach do mojej pracy? Takie badania odbywałyby się w grudniu może troszke wcześniej w listopadzie. Przygotowałabym wszystkie potrzebne kwestionariusze w formie ankiety interetowej i gdybyście znaleźli chcwilę czasu na jej wypełnienie byłabym ogromnie wdzięczna. Nie ma znaczenia fakt czy ktoś jest w związku czy jest singlem. Może znacie też innych ludzi, którzy by byli zainteresowani wzięciem udziału w badaniach.
Interesuje mnie temat DDRR, ponieważ jest mi bardzo bliski. Chciałabym się dowiedzieć jakie mechanizmy i uczucia towarzyszą nam w momencie gdy decydujemy się na bycie z kimś w związku zrozumieć to jak rozwód wpłyną na postrzeganie miłości.

Będę bardzo wdzięczna za odzew, jeśli wolicie możecie też do mnie napisać email na anenka1234@vp.pl i podać namiary do siebie gdy wszystko już będzie przygotowane przeze mnie.

Pozdrawiam was baaaaardzo serdecznie :)
Ostatnio edytowano 30 paź 2012, 13:20 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz

przez Bzy 01 lis 2012, 22:13
Dziękuję za dotychczasową pomoc! Brakuje mi jeszcze ok. 85 wypełnień, ankieta dalej jest dostępna, tylko że pod nowym linkiem:
http://www.ebadania.pl/d7b3d9ff8cdde20b
Z góry dzięki!

Bzy napisał(a):Witam,
jestem studentką VI roku medycyny. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Pań o wypełnienie anonimowej ankiety
http://www.ebadania.pl/ffe6249441b5a029
na temat posiadania dzieci, postrzegania ciąży i porodu oraz oczekiwań związanych z opieką położniczą. W badaniu tym poruszam m.in. kwestię obaw i lęku związanego z ciążą i porodem. Wyniki ankiety oraz jej analiza zostaną wykorzystane w pracy badawczej w ramach Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Tychach (Wydział Opieki Zdrowotnej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach).
Ankieta jest skierowana wyłącznie do kobiet.
Praca badawcza posiada opinię Komisji Bioetycznej.
Jeśli mają Panie jakieś pytania, proszę o kontakt.
Z góry dziękuję :)

Agnieszka Bąk
[/quote]
Bzy

przez kate_psycholog 19 lis 2012, 14:00
Jestem studentką psychologii klinicznej (IV ROK) i pedagogiki specjalnej (III ROK) i pisze pracę dyplomową (magisterką) o samobójstwach i próbach samobójczych. Praca ta może w przyszłości pomóc psychologom i psychoterapeutom w opracowywaniu skutecznej pomocy i terapii dla osób myślących o odebraniu sobie życia, jak i dla niedoszłych samobójców, którzy mają za sobą próby.
Dlatego PROSZĘ OSOBY KTÓRE MIAŁY KIEDYŚ LUB MAJĄ OBECNIE MYŚLI I/LUB PRÓBY SAMOBÓJCZE O UDZIAŁ W MOIM BADANIU :smile:
Będą tam różne pytania dotyczącej tego, jak spostrzegacie siebie, a także dotyczące Waszych cech charakteru czy też myśli i prób samobójczych. UDZIAŁ JEST OCZYWIŚCIE ANONIMOWY!

Pozdrawiam serdecznie i bardzo proszę o adresy e-maili na które będę mogła wysyłać opracowane testy (jednak zrobię to dopiero około lutego i marca)

Kasia :)
Ostatnio edytowano 19 lis 2012, 14:02 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiono do odpowiedniego tematu i usunięto formatowanie tekstu.

przez Zuzia1 21 lis 2012, 14:45
Witam.
Mam ogromną prośbę pisze pracę magisterską na temat samopomocy na forach internetowych ( uważam że rozmowy z osobami o podobnych problemach mogą nam pomóc lepiej radzić sobie z codziennym życiem). Jeśli nie sprawi wam to kłopotu proszę o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety która pomoże mi w uzyskaniu danych.
jeśli będziecie chcieli mogę wam przedstawić ogólne wyniki z ankiet.

Pozdrawiam

http://moje-ankiety.pl/respond-31431.html
Ostatnio edytowano 21 lis 2012, 20:09 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz

przez AnnaKu 03 gru 2012, 20:55
Nazywam się Anna Kubiak i przygotowuję rozprawę doktorską w Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W ramach tej rozprawy prowadzę badanie na temat celowych uszkodzeń własnego ciała (tzw. samouszkodzeń) i poszukuję osób, które mają takie doświadczenia i są chętne, by wziąć udział w badaniu.

Więcej szczegółów pod tym adresem: https://sites.google.com/site/zaproszeniedobadania/

3 minutowe badanie psychologiczne dla facetów na magisterke.

przez Marciu 08 gru 2012, 01:16
Serdecznie zapraszam wszystkich mężczyzn do udziału w 3-minutowym badaniu.Badanie dotyczy kontaktów z kobietami, więc myślę, że jest bardzo ciekawe

Potrzebuję bardzo dużo wyników.Każdy jest dla mnie na wagę złota,bowiem od tego zależy moja praca magisterska...Z góry dziękuję za udział.

Oto link do badania:
http://moje-ankiety.pl/respond-34503.html
Ostatnio edytowano 08 gru 2012, 01:30 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączno z watkiem zbiorczym

przez prośba 02 sty 2013, 17:47
Witam serdecznie, jestem studentką V roku psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Na potrzeby swojej pracy magisterskiej prowadzę badania dotyczące postaw względem rozwodu.Szukam kobiet, których rodzice się rozwiedli. W związku z powyższym byłabym zobowiązana gdyby Pani mogła poświecić trochę swojego czasu, by pomóc mi w realizacji owych badań poprzez wypełnienie poniższych krótkich (całość zajmuje 5 min)kwestionariuszy:
https://docs.google.com/spreadsheet/emb ... RHd6cVE6MQ.
Badania (oraz wszelkie dane osobowe) są anonimowe, a ich wyniki służyć będą jedynie celom naukowym. Pani odpowiedzi są niezwykle cenne, gdyż przyczynia się do lepszego zrozumienia, poruszanego w mojej pracy zagadnienia rozwodu. Dodatkową korzyścią z wzięcia udziału w omawianym badaniu będzie dla Pań możliwość uzyskania informacji zwrotnej odnośnie wyników wypełnionych testów (proszę napisać do mnie w tym celu na adres kasiaszol@gmail.com).
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w badaniu.

przez ola_japko 09 sty 2013, 18:54
Mam do napisania pracę na temat dezintegracja osobowości. Prawdopodobnię piszę w zlym miejscu. Po uzyskanej odpowiedzi usunę swoje posty! :)

Czym jest w ogóle dezintegracja? Czy to to samo co rozpad? Jakie są synonimy tego pojecia i gdzie mogę znaleźć o tym informacje. DOstałam wskazówki od wykładowcy, aby szukać w psychiatrii dzieci i młodzieży oraz rozległych zaburzeniach rozwojowych. Ale siedzę na tym cały dzień i nie mam pojęcia, co stosuje się zamiennie do dezintegracji osobowościowej.

Punkty które musze uwzględnić w mojej pracy to
1. Definicja
2. Odkrywca, czas pierwszych publikacji
3. Etiologia zaburzenia
4. Charakterystyczne objawy kliniczne
5. Wczesna interwencja, rehabilitacja, terapie
6. Rokowanie (czy ogranicza życie/ czy śmiertelna itp)
7. Bibliografia (4-6)
8. Netografia (nazwy stowarzyszeń itp)

Przepraszam raz jeszcze za SPAM i dziękuję z góry za pomoc!
Ola.

Sortuj wg