Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Zaproszenie do udziału w badaniu naukowym - płatne

przez Marzena_R 02 lip 2012, 23:57
Witaj serdecznie,

Jeżeli jesteś osoba nieśmiałą, masz tendencję do unikania sytuacji społecznych z powodu lęku przed negatywną oceną, lub masz zdiagnozowana fobie społeczną, zapraszamy do udziału w badaniu naukowym prowadzonym przez Warszawski Uniwersytet Medyczny. Uwaga, badanie jest płatne, otrzymasz również opis radiologiczny skanu mózgu, a także ewentuaną diagnozę i pomoc.

Nasz projekt pomaga zrozumieć i pokonać fobię społeczną. Jeśli weźmiesz w nim udział, możesz liczyć na wsparcie związane z Twoimi przeżyciami emocjonalnymi.

Badania są całkowicie bezpieczne i prowadzone w przyjaznej atmosferze. Jeśli zgłosisz się do projektu, możemy pomóc Tobie w znalezieniu fachowej pomocy, a także postawić lub zweryfikować diagnozę. A przede wszystkim dajemy Ci wyjątkową szansę na wykonanie badania swojego mózgu oraz uzyskania jego opisu radiologicznego. Taka wiedza pozwoli Tobie na oswojenie się z przeżywanymi uczuciami i rozterkami, może też być pierwszym krokiem do pomocy sobie w przeżywanym lęku.

Zadzwoń i umów się z nami. Wszelkie informacje uzyskasz pod numerem telefonu 697923952. Możesz też napisać do nas maila: kontakt@fobiaspoleczna.com.

Telefon odbierze osoba, która udzieli Ci wszystkich informacji na temat projektu oraz opowie Ci, na czym będzie polegało badanie. Rozmowa będzie miała również na celu umówienie się na spotkanie z doświadczonym lekarzem oraz psychoterapeutą, który pomoże Ci w zdiagnozowaniu Twojego problemu. Całe badanie jest nastawione na pomoc osobom z lękiem społecznym, a także na pogłębienie wiedzy na temat istoty tego lęku. Jeśli do nas napiszesz, chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji i odpowiemy na pytania.

Serdecznie zapraszamy!

Marzena Rusanowska

Projekt badawczy WUM

Pod kierunkiem dr n med. Pawła Holasa z II Kliniki Psychiatrii WUM prowadzone są badania nad lękiem i fobią społeczną. Ich celem jest poznanie mechanizmów poznawczych (tzn. tendencyjności przetwarzania informacji podtrzymujących fobię) oraz ich neurokorelatów (tzn. mózgowych struktur i połączeń neuronalnych odpowiedzialnych za występowanie fobii) oraz opracowanie skutecznych i nowatorskich metod leczenia fobii społecznej.
Badania są finansowane z grantu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego: „Ocena występowania i charakter zniekształceń procesów uwagi na bodźce emocjonalne u osób cierpiących na fobie społeczną. Behawioralne, psychofizyczne i neuronalne korelaty procesów uwagowych.” nr N N402 269036
Ostatnio edytowano 03 lip 2012, 00:01 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Nerwica lękowa

Zaproszenie do udziału w badaniu naukowym - płatne

przez *Wiola* 03 lip 2012, 00:24
A lękowcy?? Ja też chcę :why:
Moderator

przez jasminum321 05 lip 2012, 20:00
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Pilnie poszukuję osób będących w związkach Friends with Benefits (przyjaźń z bonusem, na seks), które zechciałaby wziąć udział w badaniu do mojej pracy magisterskiej. Badanie jest całkowicie anonimowe, a jego wyniki są poufne i posłużą wyłącznie do celów naukowych. Każda osoba, która weźmie udział w badaniu jest dla mnie na wagę złota. Zdaję sobie sprawę z tego, że pytania otwarte w pierwszej części badania mogą zniechęcać, ale bardzo zależy mi na odpowiedziach na nie, bo są źródłem najcenniejszych informacji, których nie dadzą standardowe kwestionariusze. Jeżeli to możliwe poproście również swoją „przyjaciółkę”/ „przyjaciela” ze związku Friends with Benefits o wypełnienie badania.

Link do badania:

https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... Sjd0bFE6MQ

Z góry ogromnie dziękuję za pomoc
Ostatnio edytowano 05 lip 2012, 20:02 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do odpowiedniego działu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bzy 06 sie 2012, 15:17
Brakuje mi jeszcze ok. 240 wypełnień, jeśli któraś z Pań może pomóc - będę wdzięczna (ankieta ponownie przedłużona - co najmniej do końca sierpnia).
http://www.ebadania.pl/ffe6249441b5a029

Bzy napisał(a):Witam,
jestem studentką VI roku medycyny. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Pań o wypełnienie anonimowej ankiety
na temat posiadania dzieci, postrzegania ciąży i porodu oraz oczekiwań związanych z opieką położniczą. W badaniu tym poruszam m.in. kwestię obaw i lęku związanego z ciążą i porodem. Wyniki ankiety oraz jej analiza zostaną wykorzystane w pracy badawczej w ramach Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Tychach (Wydział Opieki Zdrowotnej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach).
Ankieta jest skierowana wyłącznie do kobiet.
Praca badawcza posiada opinię Komisji Bioetycznej.
Jeśli mają Panie jakieś pytania, proszę o kontakt.
Z góry dziękuję :)

Agnieszka Bąk
[/quote]
Bzy

Nerwica, lęk, ataki paniki-podziel się z nami swoją historią

przez Empiria 23 sie 2012, 14:55
W związku z działalnością, którą prowadzi Łódzki Instytut Badań Psychologicznych, Inicjatyw Szkoleniowo-Psychoprofilaktycznych i Psychoterapii EMPIRIA pojawiła się potrzeba stworzenia specjalistycznej książki dotyczącej zaburzeń nerwicowych, ataków paniki, lęków i fobii. Książka będzie napisana na podstawie obserwacji z pracy klinicznej, wyników badań i pracy z osobami z tymi zaburzeniami oraz w konfrontacji z wiedzą medyczną i tezami psychologicznymi. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do osób dotkniętych tymi zaburzeniami o podzielenie się z nami swoimi życiorysami i doświadczeniami życia z chorobą. Takie opisy chcielibyśmy umieścić w książce, aby zobrazować, przybliżyć i przedstawić te zaburzenia z perspektywy pacjenta, ale także dać nadzieję innym, że można sobie z nimi poradzić.
Osoby zainteresowane podzieleniem się z nami tymi doświadczeniami prosimy o kontakt mailowy: instytutbadanpsychologicznych@gmail.com lub telefoniczny pod numerami telefonów 510 77 11 20 lub 698 092 159

Łódzki Instytut Badań Psychologicznych,
Inicjatyw Szkoleniowo-Psychoprofilaktycznych i Psychoterapii EMPIRIA

przez Małgorzata Sokalska 03 wrz 2012, 13:52
Witam !
Od pewnego czasu prowadzę badania i osobom, które już wzięły w nim udział – serdecznie dziękuję. Mój projekt trwa więc odświeżam zaproszenie.
Jestem pedagogiem. Obecnie prowadzę badania w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie bronię tytuł magistra psychologii.

Badanie, do którego Was dzisiaj zapraszam dotyczy funkcjonowania w bliskich relacjach. Zajmuje około 15 minut.
Ankiety wraz z instrukcjami znajdziecie na stronie :
http://msokalska.limequery.org/63819/lang-pl

Doceniając poświęcony mi czas- ważna uwaga : jeśli zdecydujecie się Państwo mi pomóc, proszę wypełnić ankiety do końca, gdyż niedokończonych nie mogę wykorzystać i szkoda mi Państwa czasu, jeśli będę musiała odrzucić udzielone odpowiedzi ze względu na braki.

W razie pytań zapraszam do kontaktu ze mną pod adresem : gsokalska@wp.pl

Serdecznie dziękuję za poświęcony mi czas,
pozdrawiam wszystkich Użytkowników Forum.
Małgorzata Sokalska

przez Bzy 12 wrz 2012, 12:20
Dziękuję za dotychczasową pomoc! Brakuje mi jeszcze ok. 170 wypełnień, dlatego przedłużyłam ankietę co najmniej do końca września.

Bzy napisał(a):Witam,
jestem studentką VI roku medycyny. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Pań o wypełnienie anonimowej ankiety
na temat posiadania dzieci, postrzegania ciąży i porodu oraz oczekiwań związanych z opieką położniczą. W badaniu tym poruszam m.in. kwestię obaw i lęku związanego z ciążą i porodem. Wyniki ankiety oraz jej analiza zostaną wykorzystane w pracy badawczej w ramach Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Tychach (Wydział Opieki Zdrowotnej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach).
Ankieta jest skierowana wyłącznie do kobiet.
Praca badawcza posiada opinię Komisji Bioetycznej.
Jeśli mają Panie jakieś pytania, proszę o kontakt.
Z góry dziękuję :)

Agnieszka Bąk
Bzy

przez Panna Anna 22 wrz 2012, 13:43
Dzień dobry wszystkim, :smile:
Piszę tu z prośbą o Wasze 15 minut.
Jestem na 5 roku psychologii i poniżej zamieściłam 3 linki do ankiet pilotażowych.
Badanie dotyczy kontaktów Polaków z przedstawicielami innych narodowości.

Jeżeli zdecydowałeś/aś się mi pomóc wybierz jeden z linków i wypełnij krótki prosty kwestionariusz:

http://moje-ankiety.pl/respond-31264.html

http://moje-ankiety.pl/respond-31261.html

http://moje-ankiety.pl/respond-31141.html

Dziękuję z góry za pomoc!
Ostatnio edytowano 23 wrz 2012, 05:00 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę

przez Paulina_ 27 wrz 2012, 22:19
Witam, mam do Was prośbę o wypełnienie zestawów testów do prac magisterskich - mojej i koleżanki :)
Poszukujemy kobiet i mężczyzn w przedziale wiekowym 20-40. Testy dotyczą relacji w związkach, w rodzinie oraz funkcjonowania seksualnego.
Jeśli ktoś miałby czas i chęci to poniżej są linki skąd można pobrać odpowiedni zestaw testów. Bardzo proszę o wysyłanie wypełnionych testów na mój adres e-mail:xxxxx@gxxxxxx
Z góry dziękujemy za udział w badaniu, pozdrawiam :)

https://hotfile.com/dl/174088674/c12f5f ... t.doc.html
https://hotfile.com/dl/174088697/9ff86f ... n.doc.html

przez studentka8989 02 paź 2012, 23:22
Witam Was serdecznie.
Jestem studentką 5 roku psychologii klinicznej. Piszę pracę magisterską nt. nerwicy lękowej i potrzebuje przebadać ok.20 osób na nią cierpiących. Moje badanie trwa ok.35 min, polega na wypełnieniu paru kwestionariuszy oraz ocenie zdjęć i krótkich kilkusekundowych scenek filmowych. Jestem z Warszawy. Czy może Ktoś z Was (również ze stolicy) miałby ochotę wziąć udział w moim badaniu? Proszę o pomoc.
Jeśli mój post jest w jakiś sposób złamaniem regulaminu- to przepraszam. Grupę badawczą niestety bardzo trudno mi zdobyć, stąd postanowiłam poszukać badanych nawet na forach o tej tematyce. Mam cichą nadzieję, że może Ktoś zdecyduje się mi pomóc.
Pozdrawiam Was gorąco i czekam na informację.
Mój mail: lester11@op.pl
Ostatnio edytowano 03 paź 2012, 06:19 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z odpowiednim wątkiem

przez depresyjny86 03 paź 2012, 23:04
funkcjonowania seksualnego

Droga Paulino,myślę,że najlepiej funkcjonowanie seksualne innych jednostek bada się praktycznie :mrgreen:

Taki krótki,że aż na 3 linki :roll: :roll: :o
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim

A jakieś dzień dobry,cześć,hej???.Zero kultury ludzie,naprawdę...<załamany>

-- Śr paź 03, 2012 11:23 pm --

przebadać ok.20 osób na nią cierpiących. Moje badanie trwa ok.35 min, polega na wypełnieniu paru kwestionariuszy oraz ocenie zdjęć i krótkich kilkusekundowych scenek filmowych. Jestem z Warszawy. Czy może Ktoś z Was (również ze stolicy) miałby ochotę wziąć udział w moim badaniu? Proszę o pomoc.

studentka8989, oj moim zdaniem nieżle sobie utrudniasz życie tymi scenkami filmowymi...i w ogólem takim typem badań.Będziesz miała pod górkę.No ale....życzę szczęścia.Warszawianie - zgłaszać się i pomagać biednej studentce!.
:)

przez be_strong 03 paź 2012, 23:53
człowiek nerwica, :great: :great:
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

przez studentka8989 04 paź 2012, 23:15
Człowiek nerwica- myślę, że dam radę ;) A rodzaj mojego badania został bardzo wnikliwie przedyskutowany z moją promotorką i scenki filmowe to zabieg celowy akurat w tym, co badam.
Niemniej trudno znaleźć odpowiednią liczbę osób... tym martwię się najbardziej.

przez depresyjny86 06 paź 2012, 01:28
Gdybym mieszkał w Wawie,to bym Ci pomógł...eh.Jasne,że dasz sobie radę pomimo trudnosci:).
:)

Sortuj wg