Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Piszę pracę magisterską o zaburzeniach obsesyjno-kompulsyjny

przez GosiaO 19 paź 2007, 20:51
Jestem studentką psychologii. Planuję napisać pracę magisterską na temat terapii zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych (nerwicy natręctw). Poszukuję osób, które mogłyby mi pomóc w stworzeniu tej pracy, cierpiących z powodu natręctw i mieszkających na terenie Trójmiasta. Bardzo proszę o kontakt. Moje gg: 2460164.

'[Gdańsk Pilne]'

przez GosiaO 22 paź 2007, 20:36
Pilnie poszukuję osób cierpiących z powodu nerwicy natręctw i mieszkających na terenie Trójmiasta. Jestem studentką psychologii i chciałabym napisać pracę na ten właśnie temat. Proszę o kontakt. Mój nr gg: 2460164

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:30 pm ]
Okazało się, że mam problemy z gg i możliwe, że nie otrzymuję wszystkich wiadomości. W tej sytuacji gdyby nie było odezwu z mojej strony na gg, piszcie na maila :smile:

depresja - pomóżmy sobie nawzajem

przez yani_s 03 lis 2007, 09:35
Dzień dobry:)
poszukuję osób, które depresja pchnęła do pisania. Wierszy, pamiętników, innych form. Zbieram materiały. Chcę rozpocząć kampanię społeczną, przybliżającą ludziom problem depresji. Tak, by mogli jej dotknąć, poczuć, co dzieję sie w naszych głowach. Tak, by przestali mówić 'weź sie w garść' i spróbowali zrozumieć.
Plan wygląda następująco: wydać publikację zawierającą nasze odczucia i przemyślenia, odpowiednio ją nagłośnić(projekt mulimedialny), wywołać dyskusję w mediach, rozpocząć kampanię uświadamiającą. Być może pójdą za tym jakieś dalsze konsekwencje, ale na razie chciałabym skupić się na wyżej opisanych działaniach. Jest już wstępny projekt, jego akceptacja, teraz potrzebuję Waszej dobrej woli, żeby móc to wszystko ująć w ramy i zacząć starać się o środki unijne.
Zainteresowanych zachęcam do kontaktu. Mam nadzieję, że pomożecie:)
pozdrawiam,
A.
kontakt: yani_s@o2.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 03 lis 2007, 15:02
yani_s, bardzo ciekawy projekt. Chętnie się dołączę i pomogę.
Pstryk

przez jaaa 03 lis 2007, 15:24
ja rowniez znam osobe ktora chrowala na ciezka depresjei miala za soba proby samobojcze odezwij sie na pm i prosze o wiecej szczegolow jak mam pomoc;)

przez pawlo2626 19 gru 2007, 07:31
NO CIEKAWA TEORJA ZMARL MI 4 MIESIACE TEMU BRAT MIAL 34LATA :-( ...POL ROKU PRZED SMERCIA ZACHOROWAL NA TAKA ASTME ......OSOBICIE MECZYL SIE BARDZO DZIEWCZYNA I JEJ OJCIEC Z KTORA MIAL DZIECKO TAK SIE UWZIELI NA NIEGO ZE NAPRAWDE ZNISZCZYLI ZDEPTALI WSZYSTKO A NAPRAWDE MOGLO BYC LEPIEJ ..MIELI ZNAJOMOSCI W PROKURATURZE SIEDZIAL NAWET KILKA MIESIECY ZA PORWANIE WLASNEJ CORKI Z WOZKA ..A PRAWDA BYLA TAKA ZE TO ONA GO ZARZYMALA POZNIEJ POPROSIELA ZEBY POTRZYMAL DZIECKO NA CHWILE TYLKO WEJDZIE I ZROBI ZAKUPY ALE ONA WESZLA ZEBY POPROSTU ZADZWONIC I ZGLOSIC PORWANIE ZEBY GO UDUPIC DO KONCA..NAGLE WLASNIE DOSTAL TEJ ASTMY NIGDY WCZESNIEJ NIEMIAL NIC PODOBNEGO CHWILE POTEM SERCE POWIEKSZONE NIEDOMAGANIA JAKIES ..I NA SAM KONIEC CORKI MU TA S...KA NIE PRZYWIOZLA MIALA DOKLADNE TERMINY PRZEZ SAD WYZNACZONE ON CZEKAL JAK GLUPI A ONA BYLA WTEDY Z MALA NA DRUGIM KONCU POLSKI Z CORKKA I NOWYM MENEM 27LAT STARSZYM OD NIEJ ....NIEWARZNE ALE JAK WRUCILI PRZYSZLA W KOLEJNA NIDZIELE NA WIDZENIE Z MALA ZWRUCIL JEJ UWAGE ZE NIEWOLMO JEJ WYWOZIC CORKI NIE KONSULTUJAC TEGO Z NIM NAWET TEL ZE ICH NIEBEDZIE ....JA PRAWIE SAMOCHOD W OGRODZIE MYLEM ONA ZARAZ PO POLICJE ZE AWANTURE ROBI POPROSTU MIALA PRETEKST WRACAC ODRAZU PRZYJECHAL RADIOWOZ POLICJANT KAZAL MU CORKE ODDAC MATCE I SKARGR W SADZIE ALATWIAC ZE JAJ NIEBYLO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MYSLE ZE WTEDY GO JUZ DOBILO TO WSZYSTKO POWIEDZIAL GLINIARZOWI WYPIERDALAJ STAD BO JESTEM POWAZNIE HORRY I JUZ DLUGO NIE POZYJE A ZNACIE MNIE TO ZROBIE TU TAKI ZARAZ DYM ZE BEDZIECIE MUSIELI SCIAGAC ANTYTERRORYSYCZNA JAK ZDARZYCIE WOGULW WYCOFAC Z TAD ..WTEDY AZ MNA TRZEPLO POLECIAL GDZIES I WRACA Z WORKIEM JAK POZEMNIAKACH WSZEDL DO GARAZU PRZEZ PRZYPADEK WESZLEM PATRZE A ON /cenzura/ WYCIAGA 3 CZESCOWA KUSZE DO POLOWAN NA WIELORYBY PODOBNO I SPOKOJNIE TO WSZYSTKO SKRECA /cenzura/ MYSLE ZANJAC GO MOZE BYC TU DZIS CIEPLO DOBRZE Z MATKA PRZYSZLA I ZAWOLALA GO DO TELEFONU BO NA STAC. DYZURNY KOMISARIATU JUZ DZWONIL POSZEDL A OJCIEC GDES SIE TEJ KUSZY POZBYL ROZLADOWANA BOMBA CO Z TEGO JAK ZA KILKA DNI ODPROWADZILEM GO OSTATNI RAZ ...NIEWIEM ALE CHYBA DLUGO NA MNIE NIEBEDZIE MUSIAL CZEKAC ..
pawel

pomoc w badaniach

przez felinka 28 lut 2008, 15:14
Witam forumowiczów :smile:

Od razu na wstępie mówię, że mam prośbę. Piszę mianowicie pracę magisterską z psychologii i potrzebna mi pomoc osób, które zgodziłyby się pomóc w badaniach. Chodzi o obejrzenie dwóch króciutkich filmów i wypełnienie dwóch ankiet – całość zajmuje kilka minut, przez internet.
Czy znajdzie się ktoś chętny? Konkretnie – studenci/studentki w wieku około 18-26 lat.
Proszę o podanie maila lub napisanie na adres: kit4@o2.pl
Oczywiście wszystko anonimowo. Proszę tylko w mailu o podanie płci.

Ktoś pomoże? :smile:

przez silly angel 28 lut 2008, 22:36
ja mam 17 lat :P
wiersze jedynym moim słowem
nie mówie o swych uczuciach jeżeli nie chce ratunku

przez felinka 03 mar 2008, 23:06
silly angel napisał(a):ja mam 17 lat

17 też może być :)

www.e-psychologowie.pl - oceńcie

przez Tamara 03 kwi 2008, 17:28
Witam wszystkich,
Mam ogromną prośbę: jestem psychoterapeutą, założyłam Internetową Poradnię Psychologiczną, www.e-psychologowie.pl. Mam Do wszystkich prośbę. Chciałabym,żeby ta Poradnia była odpowiednikiem świetnej,profesjonalnie prowadzonej poradni w realu. Kiedy ktoś przychodzi do mnie na konsultację, mogę dokładnie dowiedzieć się czego potrzebuje, oczekuje. Napiszcie czego oczekujecie od psychologa, co byście chcieli dostać? czytam wiele opinii, że psycholodzy tylko wyciągają kasę, a problem mało ich interesuje. chciałabym dopasować ofertę do prawdziwych ludzi. Czy potrzebujecie rady, wskazówek, czy po prostu powiedzenia co macie robić, czy może dialogu, samodzielnego wypracowania rozwiązania i pójścia dalej. Pozdrawiam Tamara Miś-Szczechura

przez mariusz123567 03 kwi 2008, 19:18
Na pewno, jakies rady, ktore przy nerwicy pomoga nam odstawiac natrectwa na drugi plan. Jakies porady co robic aby natrectwa nie wracaly... I zycze powodzenia, bede zagladal regularnie ;)

przez Zagubiona=> 03 kwi 2008, 19:40
Tamara napisał(a):czy po prostu powiedzenia co macie robić

To by było najlepsze rozwiązanie dla mnie,ale chyba zbyt proste.Ja oczekiwałabym dialogu i pomocy,nakierowania mnie na właściwą drogę myślenia o sobie,o innych ludziach i o świecie.
Zagubiona=>

przez mała defetystka 03 kwi 2008, 20:10
ale zdajecie sobie sprawe, że to, że ktoś wam powie zrób tak i tak niewiele zmienia. Bo to tylko słowa i to w dodatku nie wasze a "obce"

a tak do tematu:
nie do końca przekonuje mnie forma wirtualna, myśle że dobra jest na początek. Kiedy ktoś pomocy potrzebuje "na wczoraj" a boi się iść do poradni. Czyli coś na zasadzie uspokoić i namówić na wizyte w realu w jaimś gabinecie. Komputer czlowieka niestety nie zastąpi, a to co początkowo było atutem (czyt. anonimowośc0 zaczyna być niewygodne.
Tak więc myśle, że mogło by to działąć na zasadzie pomocy doraźnej ewentualnie czegoś pzrejściowego przed zdecydowaniem się na więcej ;)

a w takim raxie dobrze by było gdyby delikwent mógł się wygadać; uspokoić; może tylko zobaczyć z bezpiecznej odległości czym się taką rozmowe je

ble ble ble i tak dalej :mrgreen:

W każdym razie powidzenia życze 8)

przez bigda 04 kwi 2008, 11:48
Jako jednorazowa porada, np. dot. polecanej metody terapii, wyjaśnienia mechanizmów zaburzenia... ok. Ale kompleksowej psychoterapii w ten sposób sobie nie wyobrażam, choć wiem, że są już proponowane wirtualne terapie.

Sortuj wg