Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez ankietka.psych 27 kwi 2012, 18:56
Mam na imię Ania i jestem tu, żeby prosić Was o pomoc w pewnej kwestii. Uważam, że rozwiązywać problemy można jedynie wtedy, gdy dogłębnie poznaliśmy ich przyczynę. Doskonale wiem, że nie wszyscy z Was uważają, że psychologia może znaleźć rozwiązania Waszych problemów i czasami trudno jest je znaleźć. Ale warto szukać, prawda? Dlatego też ja postanowiłam szukać odpowiedzi, a Wy możecie mi w tym pomóc. Wystarczy tylko wypełnić ankietkę, która pomoże mi lepiej zrozumieć niektóre aspekty osobowości młotych ludzi z różnego rodzaju problemami. Wyniki posłużą mi do przygotowania raportu (jak będzie gotowy to na pewno zamieszcze tu wnioski z niego) i do dalszej pracy naukowej. W szczególności bardzo proszę o udział w badaniu ludzi, którzy mają problem z autoagresją (np. samookaleczanie), ale również osoby, które nie mają takich problemów (te osoby stworzą grupę kontrolną)
Ankieta jest całkowicie anonimowa, żeby zapewnić Wam jak największy konfort założyłam skrzynkę z której możecie wysyłać wypełnione ankiety. Adres to: ankietka.psych@wp.pl hasło: Kwestionariusz
Wypełnione ankiety wysyłąjcie prosze na adres ankietka.odp@wp.pl

Czekam na Was
Ostatnio edytowano 27 kwi 2012, 19:00 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do odpowiedniego działu

przez Bzy 29 kwi 2012, 22:00
Ankieta jest nadal aktywna (i będzie co najmniej do końca maja), ponieważ wstępne wyniki są obiecujące i potrzebuję kolejnych wypełnień. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe!

Bzy napisał(a):Witam,
jestem studentką VI roku medycyny. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Pań o wypełnienie anonimowej ankiety
http://www.ebadania.pl/ffe6249441b5a029
na temat posiadania dzieci, postrzegania ciąży i porodu oraz oczekiwań związanych z opieką położniczą. W badaniu tym poruszam m.in. kwestię obaw i lęku związanego z ciążą i porodem. Wyniki ankiety oraz jej analiza zostaną wykorzystane w pracy badawczej w ramach Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Tychach (Wydział Opieki Zdrowotnej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach).
Ankieta jest skierowana wyłącznie do kobiet.
Praca badawcza posiada opinię Komisji Bioetycznej.
Jeśli mają Panie jakieś pytania, proszę o kontakt.
Z góry dziękuję :)

Agnieszka Bąk
Bzy

przez AnnaNina 04 maja 2012, 13:26
Proszę Was o wypełnienie mojej ankiety na pracę magisterską, jest to zestaw kilku testów psychologicznych, można dzięki temu głębiej zastanowić się nad sobą :) z góry dziękuję !!

http://moje-ankiety.pl/respond-23017.html
Ostatnio edytowano 04 maja 2012, 13:28 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do odpowiedniego działu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ankiety,badania,magisterka...wątek zb

przez vicky019 08 maja 2012, 14:38
Prośba o wypełnienie ankiety

Witam serdecznie. Mam taką ogromną prośbę moi kochani - czy moglibyście wypełnić ankietę http://www.ebadania.pl/628b0d0d5e65c741. Ankieta dotyczy wpływu Internetu na życie społeczne człowieka i jest mi potrzebna do badań w mojej pracy licencjackiej. Będę bardzo wdzięczna za pomoc :) Z góry dziękuję i pozdrawiam gorąco :)
Ostatnio edytowano 09 maja 2012, 22:54 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Witam

przez ewka1990 10 maja 2012, 13:03
Witam wszystkich:) jestem studentką i piszę pracę licencjacką na temat pracoholizmu. Czy zechcialby ktoś mi pomóc i uzupelnic ankiety?
Jesli tak to proszę o maila,wyślę co potrzeba
Pozdrawiam,
Ewka
Ostatnio edytowano 10 maja 2012, 15:40 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z odpowiednim wątkiem

przez FleszGordon 15 maja 2012, 16:02
Witam,
Zapraszam do wzięcia udziału w krótkiej ankiecie (2min) dotyczącej przeżywanych emocji podczas oglądania "Muminków" . Wypełnienie jej zajmuje nie więcej niż 2 minuty. Ankieta jest całkowicie anonimowa i ma charakter niekomercyjny, stworzona jest na potrzeby badań wpływu bajek na dzieci. Proszę o szczere odpowiedzi (tylko wtedy badanie będzie miało sens).
Link:

docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEhyREVsY1RpZ3ctejVOZkpmem5ieVE6MQ

Dziękuję i pozdrawiam :)
Jarek
Ostatnio edytowano 15 maja 2012, 16:04 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmieniono dział

przez Marzena_R 18 maja 2012, 10:16
Zaproszenie do udziału w badaniu naukowym
Szanowni Państwo,
Poszukujemy osoby cierpiące na fobię społeczną do badań!

Jeżeli podejrzewasz u siebie lub masz zdiagnozowaną fobię społeczną, interesują Cię badania naukowe, chciałbyś się dowiedzieć więcej o sobie zgłoś się do nas, możesz wziąć udział w projekcie realizowanym przez Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Udział w badaniach daje szereg korzyści dla osoby badanej, w tym m. in. możliwość zweryfikowania diagnozy, wykonanie badania NMR wraz z opisem radiologicznym mózgu (badania neuroobrazowe metodą rezonansu magnetycznego), możliwość podjęcia terapii lub skierowanie do odpowiedniej placówki. Partycypacja w badaniu NMR wiąże się również z niewielką gratyfikacją.
Udział w badaniach mogą mieć jedynie osoby nie będące aktualnie (co najmniej dwa tygodnie) na lekach, u których fobia społeczna to główny problem emocjonalny.

Poszukujemy również osoby zdrowe jako kontrolę do badań
Jeżeli nie masz aktualnie i nie miałeś w przeszłości poważnych problemów psychicznych, z których powodów szukałeś (lub myślałeś o szukaniu) pomocy psychoterapeutycznej/ lekowej zgłoś się do nas. Darmowe badania neuroobrazowe to tylko jedna z potencjalnych korzyści.

Aby się zgłosić do badania zadzwoń pod numer 697923952 lub napisz do kontakt@fobiaspoleczna.com

Projekt badawczy WUM

Pod kierunkiem dr n med. Pawła Holasa z II Kliniki Psychiatrii WUM prowadzone są badania nad lękiem i fobią społeczną. Ich celem jest poznanie mechanizmów poznawczych (tzn. tendencyjności przetwarzania informacji podtrzymujących fobię) oraz ich neurokorelatów (tzn. mózgowych struktur i połączeń neuronalnych odpowiedzialnych za występowanie fobii) oraz opracowanie skutecznych i nowatorskich metod leczenia fobii społecznej.
Badania są finansowane z grantu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego: „Ocena występowania i charakter zniekształceń procesów uwagi na bodźce emocjonalne u osób cierpiących na fobie społeczną. Behawioralne, psychofizyczne i neuronalne korelaty procesów uwagowych.” nr N N402 269036

Serdecznie zapraszamy!

Marzena Rusanowska
Ostatnio edytowano 18 maja 2012, 18:24 przez *Monika*, łącznie edytowano 2 razy
Powód: przeniesiono z działu Nerwica lękowa

przez Magdalena111 22 maja 2012, 22:27
Witam,
Jestem studentką psychologii. Piszę pracę magisterską na temat depresji u kobiet. Poszukuję kobiet w wieku od 20 do 40 lat cierpiących na depresję, które mieszkają w Warszawie i zechciałyby wypełnić dla mnie kwestionariusze. Wypełnienie ich zajmuje niewiele czasu. Oczywiście gwarantuję anonimowość i poufność. Zebrane dane zostaną przeze mnie wykorzystane jedynie w celu napisania pracy magisterskiej. Dostosuję się jeżeli chodzi o dokładne miejsce i godzinę spotkania. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam,
Magda
oriana23@gazeta.pl
Ostatnio edytowano 22 maja 2012, 22:33 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połłączono z uwagi na tematykę

przez izka87 25 maja 2012, 11:43
Witam wszystkich bardzo serdecznie:)
Jestem studentką pedagogiki i piszę prace mgr na tema zachowań autodestruktywnych. Przeprowadziłam wywiad z 5 osobami, ale to nadal jest mało. Czy są wśród Was osoby po takich przeżyciach które mogą odpowiedzieć mi na parę pytań? Jeżeli tak, to proszę o kontakt mailowy : izka1987-1987@o2.pl
W wiadomości zwrotnej wyśle Wam zestaw pytań. To jest bardzo pilne, więc proszę o jak najszybszą informację.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam:)
Ostatnio edytowano 25 maja 2012, 11:51 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z wątkiem zbiorczym

przez Bzy 31 maja 2012, 22:07
Ankieta zostaje ponownie przedłużona, co najmniej do końca czerwca. Dziękuję za dotychczasowe wypełnienia i proszę kolejne Panie, które zechcą poświęcić chwilkę czasu, o następne.

jestem studentką VI roku medycyny. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Pań o wypełnienie anonimowej ankiety
na temat posiadania dzieci, postrzegania ciąży i porodu oraz oczekiwań związanych z opieką położniczą. W badaniu tym poruszam m.in. kwestię obaw i lęku związanego z ciążą i porodem. Wyniki ankiety oraz jej analiza zostaną wykorzystane w pracy badawczej w ramach Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Tychach (Wydział Opieki Zdrowotnej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach).

Agnieszka Bąk
Bzy

przez Maddleine 10 cze 2012, 21:32
Hej,

Studiuję psychologię na ostatnim roku na UAMie, piszę obecnie magisterkę. Poszukuję osób z NERWICĄ NATRĘCT (nie musi być zdiagnozowana), które zgodziłyby się wziąć udział w moim badaniu. Jest to badanie dwuczęściowe, polega na wypełnieniu kwestionariuszy przez stronę internetową.
Jeśli chcesz mi pomóc, to proszę o wiadomość na pv. wszystko z chęcią wytłumaczę i podam odnośnik do badania.

Pozdrawiam :)
Magda

przez Marzena_R 16 cze 2012, 12:05
Szanowni Państwo,

Poszukujemy osoby cierpiące na fobię społeczną do badań!

Jeżeli podejrzewasz u siebie lub masz zdiagnozowaną fobię społeczną, interesują Cię badania naukowe, chciałbyś się dowiedzieć więcej o sobie zgłoś się do nas, możesz wziąć udział w projekcie realizowanym przez Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Udział w badaniach daje szereg korzyści dla osoby badanej, w tym m. in. możliwość zweryfikowania diagnozy, wykonanie badania NMR wraz z opisem radiologicznym mózgu (badania neuroobrazowe metodą rezonansu magnetycznego), możliwość podjęcia terapii lub skierowanie do odpowiedniej placówki. Partycypacja w badaniu NMR wiąże się również z niewielką gratyfikacją.
Udział w badaniach mogą mieć jedynie osoby nie będące aktualnie (co najmniej dwa tygodnie) na lekach, u których fobia społeczna to główny problem emocjonalny.

Poszukujemy również osoby zdrowe jako kontrolę do badań
Jeżeli nie masz aktualnie i nie miałeś w przeszłości poważnych problemów psychicznych, z których powodów szukałeś (lub myślałeś o szukaniu) pomocy psychoterapeutycznej/ lekowej zgłoś się do nas. Darmowe badania neuroobrazowe to tylko jedna z potencjalnych korzyści.

Aby się zgłosić do badania zadzwoń pod numer 697923952

Projekt badawczy WUM

Pod kierunkiem dr n med. Pawła Holasa z II Kliniki Psychiatrii WUM prowadzone są badania nad lękiem i fobią społeczną. Ich celem jest poznanie mechanizmów poznawczych (tzn. tendencyjności przetwarzania informacji podtrzymujących fobię) oraz ich neurokorelatów (tzn. mózgowych struktur i połączeń neuronalnych odpowiedzialnych za występowanie fobii) oraz opracowanie skutecznych i nowatorskich metod leczenia fobii społecznej.
Badania są finansowane z grantu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego: „Ocena występowania i charakter zniekształceń procesów uwagi na bodźce emocjonalne u osób cierpiących na fobie społeczną. Behawioralne, psychofizyczne i neuronalne korelaty procesów uwagowych.” nr N N402 269036

Serdecznie zapraszamy!

Marzena Rusanowska
Ostatnio edytowano 24 lip 2012, 07:49 przez Korba, łącznie edytowano 3 razy
Powód: przeniesiono z działu Nerwica lękowa - Bellatrix. połączono z wątkiem zbiorczym - Korba.

przez Ewelina. 30 cze 2012, 15:06
Dzień dobry!
Nazywam się Ewelina K. i poszukuję kobiet cierpiących na chorobę afektywną jednobiegunową (depresję), chętnych do wzięcia udziału w badaniach ankietowych dotyczących min. związku kompetencji społecznych z funkcjonowaniem seksualnym kobiet z depresją. Badanie ma na celu dowiedzenie się czy rozwijanie kompetencji społecznych i emocjonalnych u kobiet z depresją może poprawić ich funkcjonowanie i satysfakcję seksualną.

Badania są całkowicie anonimowe, utworzony został specjalny mail na który można się zalogować i wysyłać z niego wyniki, nie trzeba więc nawet używać swojego prywatnego maila. Panie, które byłyby chętne do udziału w badaniach zapraszam na pw, przedstawię wtedy więcej szczegółów.

Pozdrawiam
Ewelina

przez Bzy 30 cze 2012, 22:56
Dziękuję za poświęcony czas i dotychczasowe wypełnienia, potrzebuję ich jeszcze około 280, dlatego ankieta zostaje ponownie przedłużona, co najmniej do końca lipca.

Agnieszka Bąk
Bzy

Sortuj wg