Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Bzy 07 mar 2012, 15:15
Witam,
jestem studentką VI roku medycyny. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Pań o wypełnienie anonimowej ankiety
http://www.ebadania.pl/ffe6249441b5a029
na temat posiadania dzieci, postrzegania ciąży i porodu oraz oczekiwań związanych z opieką położniczą. W badaniu tym poruszam m.in. kwestię obaw i lęku związanego z ciążą i porodem. Wyniki ankiety oraz jej analiza zostaną wykorzystane w pracy badawczej w ramach Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Tychach (Wydział Opieki Zdrowotnej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach).
Ankieta jest skierowana wyłącznie do kobiet.
Praca badawcza posiada opinię Komisji Bioetycznej.
Jeśli mają Panie jakieś pytania, proszę o kontakt.
Z góry dziękuję :)

Agnieszka Bąk
Bzy

Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE

przez globmistrz 08 mar 2012, 07:51
Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych.

Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 7 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

Zapraszam

gg 4593140 globmistrz@tlen.pl
analizy-statystyczne.host77.pl

Prośba o pomoc w normalizacji testu na depresję

przez psyychologonline 09 mar 2012, 15:32
Rozpoczęliśmy proces normalizacji testu na depresję. Dla ustalenia norm potrzebnych jest 1000 przebadanych osób. W związku z tym zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w tym procesie. Aby to zrobić wystarczy wypełnić test na stronie

http://depresja.xn.pl/

Ponieważ test jest już zwalidowany, po wypełnieniu otrzymacie Państwo raport z badania. Zbierane dane służą wyłącznie celom statystycznym.
Możecie wypełnić jeden, albo obydwa testy.

Ponieważ test jest skierowany do osób, które szukają informacji na temat tego, czy to, co się z nimi dzieje jest depresją, nie dziwcie się pytaniu "po co wypełniłeś test" w przypadku, kiedy zaznaczycie odpowiedzi świadczące o tym, że depresji nie macie :)

Przekażcie link tak wielu osobom, jak się da [:)]

Dziękuję
Ostatnio edytowano 09 mar 2012, 15:34 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: z uwagi na tematykę przeniesiono do działu "oferty"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prośba o pomoc w normalizacji testu na depresję

przez intel 09 mar 2012, 15:57
Wypełniłem.
Nieźle pomyślane i przejrzyste.
Pomysl ze skalą od "-" do "+" jest bardzo dobry.

Interpretacja wyników trochę nietrafiona , przynajmniej w moim przypadku.
"Lekka depresja" to trochę zbyt optymistyczne określenie.
Choruję na CHAD typ mieszany z przewaga depresji.
Szczerze przyznaję, że dolegliwości są tak silne i tak nie poddające się jakiemukolwiek leczeniu ,że praktycznie od kilku lat jestem wyłączony z życia , a codzienne myśli samobójcze bardzo skrystalizowane.
Z tego powodu już kilka razy byłem w psychiatryku.
Choroba dalece i nieodwracalnie wywróciła moje życie .Byłem pewnym siebie, dającym sobie zarówno finansowo jak i towarzysko doskonale radę facetem w sile wieku, a teraz od 5 lat jestem zalęknionym zerem na rencie bez środków do życia, przyszlości i z bardzo poważnym konfliktem z prawem powstałym w trakcie i pod wpływem choroby.
Wegetując czekam na ostateczny powód dzięki któremu zrealizuję swoje plany. A powód w postaci grożącej mi kary więzienia zbliża się siedmiomilowymi krokami.
To, że kompletnie nie czuję się winny oraz że nie żrę więcej lub mniej niż zwykle nie świadczy o lekkości depresji.
Myślę, że trzeba by by rozważyć "wagę " pytań.
Chodzi o to , że odpowiedź " + 3 " na pytanie czy myślę o samobójstwie i często wyobrażam sobie własną śmierć ma kilkukrotnie większą "wagę" niż kilka odpowiedzi "pozytywnych" na poziomie "- 3" dotyczących pytań o sen , żarcie czy zmianę wagi.
Ot, takie przemyślenia na szybko z mojej strony.
Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem. Puki jeszcze jestem.
intel

badanie osoób palących/niepalących

przez gojab 11 mar 2012, 10:59
Proszę o pomoc w badaniu do pracy magisterskiej. Badanie polega na
wypełnieniu kilku testów (psychologicznych i dotyczących uzależnienia
od tytoniu w przypadku osób palących). Badanie jest anonimowe a wyniki
wykorzystam w pracy magisterskiej, chcąc wskazać różnice osobowościowe
między palącycmi/niepalącycmi. Nie powinno Ci to zając więcej, niż 20minut, a dla mnie będzie to nieoceniona pomoc.

To linki do kwestionariuszy

dla osób palących:
https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... dm5ob0E6MQ

dla osób, które nigdy nie paliły:
https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... ZFpud2c6MQ

Dziękuję za chęć przetestowania siebie!!!
Ostatnio edytowano 11 mar 2012, 13:02 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono ze względu na tematykę

przez Midas 11 mar 2012, 18:50
gojab, To jest bardzo ciekawe, zacząłem wypełniać test, ale nie 20 min, ale minimum pół godziny :roll: .....a jeszcze nie skończyłem, no nic walczę dalej :pirate:
Padłeś?! Powstań!!

przez *Wiola* 11 mar 2012, 18:53
Postaram się jutro wypełnić, teraz kiepsko z czasem.
Moderator

przez Midas 11 mar 2012, 19:04
Podobał mi się ten test, chociaż okropnie długi... niektóre pytania były bardzo podobne albo niemal identyczne, rozumiem że to określa granicę kłamstwa?
Można liczyć na publikację owoców Twojej pracy na forum?
Padłeś?! Powstań!!

Toksyczni rodzice [Ankieta]

przez lucci017 12 mar 2012, 20:18
Witam.
Jestem studentem socjologii i zajmuję się pisaniem pracy licencjackiej dotyczącej problemu "toksycznego rodzicielstwa". Jako że czytając wasze posty zauważyłem że ten problem niejako dotyka niektóre osoby z forum, chciałbym prosić o udział w ankiecie, która pomoże mi w badaniach. Jeśli więc uważacie że wasz rodzic, lub rodzice zasługują na miano "toksycznych" i nie boicie się o tym napisać zapraszam do wypełniania ankiety. Jest absolutnie anonimowa i dobrowolna. Jeśli zauważycie jakieś błędy proszę śmiało pisać. Bardzo dziękuję za udział.

http://www.ankietka.pl/ankieta/80645/to ... dzice.html
Ostatnio edytowano 12 mar 2012, 20:53 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono ze względu na tematykę

Toksyczni rodzice [Ankieta]

przez BeGood 13 mar 2012, 02:25
Dodam tylko że ta anonimowość polega na tym iż nie widać nicku, wyniki można sobie przeglądać... xD

Czuje się oszukany, gdzie Cie można spotkać w celu ukamienowania twojej osoby? :D
BeGood

przez singleday 16 mar 2012, 23:07
Witam,

poszukuję osób z syndromem DDA zainteresowanych wzięciem w anonimowym badaniu do pracy mgr na temat poczucia nadziei podstawowej, poczucia sensu życia oraz ufności. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na e-mail marta_wlazlo@wp.pl, testy prześlę w wersji elektronicznej.
Ostatnio edytowano 16 mar 2012, 23:10 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z innego działu i połączono z uwagi na tematykę

przez cherry_coke89 18 mar 2012, 18:47
Cześć,
jestem studentką IV roku psychologii, przygotowuje się do badań magisterskich i chciałam Was poprosić o wypełnienie ankiety pilotażowej do mojej pracy mgr. Dotyczy cech kobiet i mężczyzn, jest anonimowa, trwa ok. 8-10 minut, nie zawiera pytań otwartych.

Oto link http://www.surveymonkey.com/s/BJBSB38

Pozdrawiam cieplutko ;- )

Wywiad z anorektyczką// praca licencjacka.

przez eem666 27 mar 2012, 08:48
Witajcie.
Jestem studentką III roku pedagogiki. Piszę pracę licencjacką na temat "Anoreksja wśród współczesnych nastolatek jako wyzwanie pedagogiczne"
Chciałabym przeprowadzić wywiad z dziewczynami chorującymi na anoreksję.
Wywiad składa się z 11 pytań. Jeśli któraś z was byłaby chętna proszę o kontakt mejlowy na adres eem666@gmail.com .
Z góry dziękuję za pomoc:)

Marta.

Wywiad z anorektyczką// praca licencjacka.

przez zielona miętowa 27 mar 2012, 09:13
ale czemu właśnie o anoreksji? przeciez ten temat jest przemielony i wypluty na milion sposobów w tysiąciach książek. nie lepiej było się zająć pro aną, lub czyms pokrewnym? poza tym te 11 pytań w kwestionariuszu... chyba nie wyrczerpią zaganienia 8)
Every time of midnight
Every time we muddle again
Call and hold flash memory

Sortuj wg