Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez psycholka 05 lis 2011, 08:55
nerwica natręctw - pomoc!!

Witam Jestem studenką 3 roku psychologii. W ramach zajęć mam do przeprowadzenia badania. Przediotem owego badania jest nerwica natręctw. Zainteresowalam się tym tematem, bo sama cierpię na ZOK.
Badanie polega na wypłenieniu ANONIMOWEJ ankiety. Gdyby znalazł się ktoś ze zdiagnozowanym ZOK, proszę o pomoc. Ankieta zawiera raptem 10 krótkich pytań. W razie pytań bądź zgody na udział w niniejszym badaniu proszę o informację na mój e-mail(psycholka17@interia.pl).

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Ostatnio edytowano 05 lis 2011, 15:43 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Nerwica natręctw

przez depresyjny86 06 lis 2011, 15:31
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Hmm..... :mrgreen:
:)

przez psycholka 06 lis 2011, 15:41
czyżbyś oferował pomoc??:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 06 lis 2011, 17:52
Droga Psycholko<swoją drogą sympatyczny nick ;) >,pomogę,ale jutro...bo dziś mam masę roboty...związanej z własną pracą mag:)

przez psycholka 06 lis 2011, 18:30
Dziękuję Ci bardzo za chę pomocy :) A co studiujesz??
Gdybyś podał mi swój e-mail, to miłabym możliwość przesłania ankiety ;)

przez depresyjny86 06 lis 2011, 18:44
masz email na PW

Aaa studiuję pedagogikę na 5 roku

przez psycholka 06 lis 2011, 18:58
Dzięki za e-mail.
Byłam na pedagogice przez rok, ale nie wytrzymalam :P

przez Ewelllinka 10 lis 2011, 10:13
Witam Wszystkich:)
Przygotowuję referat odnośnie etycznych aspektów udzielania pomocy prze internet i pomyślałam, że moglibyście mi troszkę pomóc :) A mianowicie
Chciałabym się dowiedzieć czego oczekujesz od porad psychologicznych udzielanych przez internet ?? Jeśli oczywiście oczekujesz takich porad jeśli nie to proszę postaw się w sytuacji osoby poszukującej pomocy i spróbuj określić czego oczekiwał/ła byś od takiej formy pomocy.

Wszelkie sugestie BARDZO mile widziane :)

Badanie

przez alimak 15 lis 2011, 10:41
Witam. Jestem studentką 4tego roku Psychologii na US. W ramach zajęć z seminarium przedmiotowego chcę przeprowadzić badanie z osobami ze zdiagnozowaną bulimią. Wierzę, ze informacje zdobyte w tym badaniu zwiększą zasób wiedzy dot. bulimii i być może przyczynią się do pomocy w tworzeniu metod terapeutycznych w jej leczeniu. Badanie będzie polegało na wypełnieniu kwestionariusza. Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w badaniu proszę o kontakt mailowy: kamilabudzynska@wp.pl
Ostatnio edytowano 17 lis 2011, 23:58 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Zaburzenia odżywiania

przez LuckeyQuarter 08 gru 2011, 21:12
Ochotnicy na wagę złota

Witam,

Jestem studentką V roku psychologii a zarazem nowym użytkownikiem forum ;) Z uwagi na fakt, iż piszę pracę magisterską na temat DDA, chciałabym Was prosić o pomoc. Poszukuję ok. 30 osób (DDA), które zgodziłyby się wziąć udział w badaniu.

Badanie będzie polegało na wypełnieniu czterech, krótkich ;) testów/kwestionariuszy - oczywiście anonimowo. Przewidywalny czas badania: 40-60 minut (w zależności od tempa pracy). Istnieje możliwość przesłania ankiet drogą e-mailową.

Ochotnikiem może zostać praktycznie każdy :) zarówno kobieta, jak i mężczyzna w wieku 20-50 lat.

Nie ukrywam, że będę bardzo wdzięczna za pomoc w przedmiotowej sprawie. Jednocześnie chciałabym podkreślić, iż tematyka pracy jest mi niezwykle bliska, ponieważ sama jestem DDA.

W przypadku dodatkowych pytań, proszę o kontakt - mój adres e-mail: psychologia.wroclaw@wp.pl :)

Pozdrawiam,

Luckey Quarter
Ostatnio edytowano 08 gru 2011, 23:36 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu DDA

przez AnnaKu 17 gru 2011, 15:56
Zaproszenie do udziału w badaniu naukowym

Szanowni Państwo!

Nazywam się Anna Kubiak i jestem doktorantką w Instytucie Psychologii UAM w Poznaniu. Obecnie prowadzę badania w ramach mojej pracy doktorskiej. W związku z tym zwracam się z prośbą o wzięcie udziału w badaniu kwestionariuszowym. Dotyczy ono sytuacji potencjalnie budzących napięcie, w jakich mogą znaleźć się ludzie oraz możliwych zachowań w takich sytuacjach. Czas wypełniania kwestionariusza to około 20 minut.

Kwestionariusz można wypełnić przez Internet; dostępny jest tu: https://sites.google.com/site/zgodanabadanie/

Zanim przystąpią Państwo do udziału w badaniu, proszę zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na stronie oraz proszę zaznaczyć, czy zgadzają się Państwo na udział w badaniu. Na wszelkie pytania (również dotyczące wyników moich badań) chętnie odpowiem. W takiej sytuacji proszę o kontakt drogą mailową: ankubiak@amu.edu.pl

Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Z wyrazami szacunku,
Anna Kubiak
Ostatnio edytowano 26 gru 2011, 01:15 przez *Monika*, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Przeniesiono z działu Witam

przez martaw2011 22 gru 2011, 18:41
Witajcie,
jeśli jest ktoś na forum, kto mógłby poświęcić 20 min na wypełnienie kwestionariuszy psychologicznych do pracy mgr, będę bardzo wdzięczna, badanie jest anonimowe, poszukuję osób które mają syndrom DDA. Chętne osoby proszę o kontakt marta_wlazlo@wp.pl gg 9315651 wyślę testy mailem
Bardzo dziękuję:-)
Marta
Ostatnio edytowano 22 gru 2011, 20:44 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu DDD/DDA

przez Midas 25 gru 2011, 21:17
Eeee nudne te Wasze ankiety i badania, jak już króliki mają być badane to dajcie im frajdę czy coś :P
Gdzieś czytałem o eksperymencie, w którym brano przypadkowych ludzi z ulicy, którzy mieli sobie nawzajem dawać elektrowstrząsy w różnej skali w razie złego odpowiadania na jakieś tam pytania. Oczywiście Ci na krzesłach elektrycznych byli podstawieni i tylko udawali, ale jakbym był nieświadomy, że to ściema to ładną śmiechawe bym miał smażąc tych udawaczy :mrgreen:

Zbiera ktoś ochotników na takie lub podobne eksperymenty? Jakby co to PW i się piszę :P
Padłeś?! Powstań!!

przez foreigner 25 gru 2011, 23:30
ktoś chciałby opowiedzieć o benzodiazepinach studentce dziennikarstwa piszącej reportaż na zaliczenie semestru na ww temat?
ktoś z Krakowa może???? :uklon:

pozdrawiam

Sortuj wg