Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

ankieta do lekarzy i pielęgniarek

przez Sabaidee 07 cze 2011, 21:54
A o konflikcie pomiędzy piszącymi prace licencjackie a forumowiczami nie piszesz?
Sabaidee

przez dorotka0011 07 cze 2011, 22:01
heheh nie:P a co mowisz ze ciekawe by to było?:D

przez Sabaidee 07 cze 2011, 22:04
Dziewczyno, pogięło Cię. Tu jest tyle samo lekearzy i pielęgniarek co na każdym innym forum. A Ty zaśmiecasz wszystkie działy.
Sabaidee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dorotka0011 07 cze 2011, 22:08
no coz wiem o co ci chodzi, ale licze ze może coś sie trafi:) wybacz ze ci to przeszkadza ale poprostu probuje:) pozdrawiam

małżeństwa osób chorych psychicznie

przez Kleopatra 08 cze 2011, 13:28
Miło jest czytać Wasze posty, oj, miło... Myślałam że chociaż osoby z podobnymi problemami będą rozumiały tę niesprawiedliwość... A tu zaskoczenie.

Biorę za niedługo ŚLUB choć jestem CHORA PSYCHICZNIE. Będę miała DZIECI, o ile Bóg pozwoli. Sąd wyraził zgodę.

Aha, i umiem się zabezpieczać.

Może ostry ten post, za co przepraszam, ale bardzo dotknął mnie ten temat.
Strzeż mnie jak źrenicy oka, Ukryj mnie w cieniu swych skrzydeł
Psalm 17,8

przez essprit 08 cze 2011, 13:51
A ja się bardzo cieszę z tego, że napisałaś to.

Może jakoś to poszerzy horyzonty innym ;)

przez linka 08 cze 2011, 14:15
A ja bym w życiu nie skazała własnego dziecka na posiadanie chorej psychicznie matki, i ewentualne genetyczne obciążenie..... może mój post też jest ostry, ale takie mam przekonania.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Kleopatra 08 cze 2011, 14:38
Chora psychicznie matka może być lepsza dla dziecka od zdrowej. Nawet zdrowa matka nigdy nie wie, czy kiedyś nie zachoruje. W takim razie żadna kobieta nie powinna zachodzić w ciążę.

Rozumiem, że jesteś mądrzejsza od biegłych psychologa i psychiatry, którzy mnie badali? To może zostań biegłym? Albo sędzią?

Takie mam przekonania.
Psalm 17,8

przez linka 08 cze 2011, 15:13
Kleopatra, pewnie, że nikt nie wie czy nie zachoruje - ale jak już wiem że jestem chora - nie wezmę na siebie odpowiedzialności (analogicznie, jak masz padaczkę - nie wsiadasz sama do auta i nie kierujesz nim - tak? Niby każdy w każdej chwili może dostać napadu padaczkowego - ale tu ryzyko jest wyższe): że moje dziecko będzie wychowywane przez osobę chorą psychicznie - stan remisji nie trwa wiecznie, leki mogą przestać działać itd, jeśli jest cień szansy że ryzyko odziedziczenia tej choroby jest realne - nie skażę na to dziecka. Bałabym się sama zostać z dzieckiem w domu, bo skąd mogę wiedzieć że nie zrobię nagle czegoś głupiego? To tylko moje podejście, każdy żyje tak jak uważa za stosowne.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Kleopatra 08 cze 2011, 15:32
Gratuluję zdrowego rozsądku ;-) Tylko nie zmuszaj do niego innych. Dobrze, że mnie nie badałaś ;-)
Psalm 17,8

przez linka 08 cze 2011, 16:05
Tylko nie zmuszaj do niego innych.

Nie mam najmniejszego zamiaru, ale nikt też do mnie nie powinien mieć pretensji jeśli takiej petycji podpisać nie chcę. Nie znaczy to, że mam wąskie horyzonty....

Dobrze, że mnie nie badałaś

??
Przyjaciel forum

przez m_antoinette 08 cze 2011, 16:57
linka, ci ludzie mieszkający w rozwalającej się chałupie z 8 dzieci to zazwyczaj wcale nie chorzy psychicznie ludzie.
Jak dwójka chorych będzie chciała mieć dzieci to i tak jest będzie mieć, chociaż fakt, to nie jest mądre - warunki życiowe są nie sprzyjające plus najprawdopodobniej zła sytuacja materialna, no ale małżeństwo nie jest konieczne aby posiadać dzieci, więc - zapis dla mnie bezsensowny

Btw jest mnóstwo innych ludzi którzy nigdy nie powinni mieć dzieci ;]

jeśli jesteś ofiarą gwałtu- anonimowa ankieta

przez akawicka 20 cze 2011, 18:17
Dzień dobry, piszę pracę magisterską na temat kobiet, ofiar gwałtów i szukam osób, które chciałyby wziąć udział w takim badaniu. Jest to anonimowa ankieta, nie podajecie żadnych danych osobowych, odpowiadacie na 20 pytań. Jeśli któraś z was zechciałby wziąć udział w tym badaniu i pomóc mi, podaję mojego maila. Proszę o kontakt ze mną, ankietę prześlę mailem bezpośrednio na waszą skrzynkę. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Podaję mój adres email: akawicka@poczta.onet.pl.
W poprzedniej wiadomości zapomniałam go podać;)))
Pozdrawiam ciepło
Agnieszka Kawicka

Dokument-anoreksja.prosze o pomoc

przez anna_s 30 cze 2011, 12:27
Witajcie.
Chcialabym zrobic dokument o dziewczynach chorych na anoreksje,na dyplom.
Zadnych twarzy,zadnych nawisk.Chodzi o dokument i opowiesc o waszych przezyciach.
Czy ktos moglby podzielic sie ze mna swoja rellacja?Za kazda pomoc bede naprawde wdzieczna.
anusia@superbike.pl
Ostatnio edytowano 30 cze 2011, 20:31 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesieno do odpowiedniego działu z uwagi na poruszaną problematykę

Sortuj wg