Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[ANKIETA] Czy się onanizujesz?

przez linka 11 maja 2011, 09:17
Tylko, że taka ankieta przeprowadzona na kilkudziesięciu osobach, z forum, z zaburzeniami wszelkiego rodzaju nic nie daje...nie daje obrazu czegokolwiek. :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Myopic 11 maja 2011, 09:51
To badanie ankietowe prowadzone jest na różnych forach internetowych, więc także na tym. Ludzie z zaburzeniami także są członkami społeczeństwa, i jeśli się onanizują to chyba nie w sposób zaburzony. :D
Jak każde sensowne badanie ankietowe, chciałbym aby to także opierało się na około 1000 respondentów - nie wiem skąd Twój wniosek linka, że miałoby się ono opierać na kilkudziesięciu osobach? W mojej ankiecie dotyczącej spotkań sam na sam z innymi będąc w związku mam już ponad 300 wypełnień.
Przyznaję jednak, że zdarza się, że ludzie zaburzeni sporadycznie celowo wypełniają ankietę w sposób fałszywy, nielogiczny, ale takie pojedyncze arkusze mogę usuwać np. przed momentem usuwałem arkusz, w którym osoba wpisała, że ma poniżej 15 lat i jest w związku małżeńskim.
"Wszystko powinno się robić tak prosto, jak tylko to jest możliwe – ale nie prościej."
Albert Einstein

przez shinobi 11 maja 2011, 09:58
Ja bym uszczegółowił ankietę o jakieś techniki. Niektórzy cisną na śliną, inni na olej słonecznikowy z biedronki, a jeszcze inni pradawnym zwyczajem wciskają słoninę w kaloryfer. Nurtuje mnie jeszcze, czy kręcenie wałów z kołdry to wciąż masturbacja, czy już pełnoprawny seks?
shinobi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 11 maja 2011, 15:34
Niektórzy cisną na śliną, inni na olej słonecznikowy z biedronki, a jeszcze inni pradawnym zwyczajem wciskają słoninę w kaloryfer. Nurtuje mnie jeszcze, czy kręcenie wałów z kołdry to wciąż masturbacja, czy już pełnoprawny seks?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:)

przez kahir 15 maja 2011, 17:21
witam wszystkich ludzi dobrej woli :mrgreen: mam prośbę do tych, którzy zechcą poświęcić 10 cennych minut ze swojego życia dla dobra nauki. mam tu taki teścik:

https://implicit.harvard.edu/implicit/Study?tid=-1
(dostałem informację, że link nie działa. to kwestia obciążenia serwera podejrzewam, link jest poprawny i działa, ale czasem chyba serwer nie wyrabia. wystarczy spróbować jeszcze raz później)

i byłbym wdzięczny wszystkim za swój czas, jeśli zdecydują się go poświęcić. test jest krótki i bezbolesny, a cała metoda jest wyjaśniona w prosty sposób w instrukcji badania. całość trwa ~10 min, razem z wypełnieniem kwestionariusza.

aby formalnościom stało się zadość dodam, że test przeprowadzam w ramach badań nad funkcjami poznawczymi u ludzi. potrzebuję jak najwięcej wyników.

ponieważ wyniki, same w sobie, mogą być kontrowersyjne, założyłem konto mailowe, z którego możecie je do mnie przesyłać, aby zachować pełną anonimowość. wynik badania należy skopiować i wkleić do treści wiadomości lub zrobić screenshot'a (preferowane), zapisać w pliku graficznym i dodać jako załącznik.

skrzynka mailowa: badanie150511@gmail.com hasło: nerwica.com
adres, na który możecie przesyłać wyniki: h3c@o2.pl
możecie też podawać przez PW, wedle woli.

wskazówka: na pytania odpowiadajcie jak najszybciej, możliwie bez zastanowienia.

z góry dziękuję :]

-- 15 maja 2011, 18:57 --

jeśli powyższy link nie będzie działał, to spróbujcie:

https://implicit.harvard.edu/implicit/p ... tatest.jsp

i zakładka płeć.
świat jest pełen psychologów.

prośba o pomoc osób z zab. lękowym napadowym i uogólnionym

przez suziee 15 maja 2011, 20:33
Witajcie:)

Jestem studentką psychologii UO i jak napisałam w temacie
prowadzę badania do pracy magisterskiej, która dotyczy zaburzeń
lękowych, a ściślej zaburzenia lękowego uogólnionego i napadowego. Cały dzień przeglądam forum i widze, że jest tutaj dośc sporo takich osób.
Proszę was o pomoc ponieważ moja praca magisterska stoi w miejscu bo nie mogę znaleźc osób z wyżej wymienionymi rozpoznaniami. Szukałam już po szpitalach, obecnie szukam po poradniach ale też nie ma większej rewelacji.
Chciałam się was spytac: gdzie sie leczycie?? gdzie szukacie informacji czy porad?? czy sa to poradnie, czy moze raczej przychodnie?? Sama ta informacja z pewnoscia bedzie dla mnie przydatna.
Jeżeli ktoś z was chciałby mi pomóc i wypełnic parę kwestionariuszy które uratowałyby moją magisterką byłabym bardzo wdzięczna.
Badania są całkowicie anonimowe, w jednej ankiecie proszę tylko o podanie płci, wieku i wykształcenia.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc. Jeśli ktoś miałaby jakieś pytania
albo wątpliwości, to chętnie na nie odpowiem.

mój mail: suzi@poczta.fm
Pozdrawiam,
suzie <kasia>:)
Ostatnio edytowano 15 maja 2011, 20:36 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przyłączono

przez Myopic 16 maja 2011, 13:28
Dodałem jeszcze 3 pytania do ankiety, aby ją uszczegółowić.
Jeśli jeszcze jej nie wypełniałeś/aś zapraszam do badania. :smile:
"Wszystko powinno się robić tak prosto, jak tylko to jest możliwe – ale nie prościej."
Albert Einstein

Prośba o wypełnienie ankiety

przez madzia_d 16 maja 2011, 13:55
Warunkiem wypełnienia ankiety - depresja i przyjmowanie leków przeciwdepresyjnych

Nazywam się Magdalena Dąbrowska i jestem studentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku Dietetyka. Niniejsza ankieta jest częścią badań mojej pracy magisterskiej, udzielenie przez Panią/Pana odpowiedzi na poniższe pytania pozwoli w przyszłości efektywniej leczyć pacjentów z depresją. Ankieta jest anonimowa. Z góry dziękuję za chęci i czas poświęcony na wypełnienie ankiety.

http://moje-ankiety.pl/respond-10233.html

Smierć

przez soulfly202 29 maja 2011, 13:31
Witam wszystkich serdecznie
Prosiłbym wszystkich o pomoc w wypełnianiu ankiety która posłuży mi podczas kończenia pisania pracy magisterskiej z antropologii kulturowej.
Ankieta dotyczy postaw polaków wobec procesów komercjalizacji i medializacji zjawiska śmierci. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Proszę o szczere i zgodne z poglądami odpowiedzi.
Ankieta znajduje się na stronie;

http://moje-ankiety.pl/respond-9999.html

szczerze dziękuje za pomoc!!!
i pozdrawiam serdecznie
Ostatnio edytowano 29 maja 2011, 13:33 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączone ze zbiorczym wątkiem.

przez pliszka 03 cze 2011, 01:02
Witajcie! :smile:

Jestem studentką psychologii i robię projekt badawczy na zaliczenie ćwiczeń. Proszę Was bardzo o pomoc. Badanie jest przyjemne i dotyczy wymiarów autoprezentacji, czyli całkowicie bezpiecznego tematu.

Poszukuję osób (single i pary w wieku 18-35 lat), które byłyby chętne wziąć udział w badaniu!

1. dla osób nie będących w związku
http://works.maciejsiwek.pl/badanie/qsort1.html

2. dla par
http://works.maciejsiwek.pl/pary/qsort1.html

małżeństwa osób chorych psychicznie

przez anku66 04 cze 2011, 21:49
Witam,

Chciałabym zainteresować wszystkich czytelników forum petycją organizacji pozarządowych w sprawie zmianie przepisu (12 artykuł Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego) dotyczącego zakazu małżeństw osób chorych psychicznie i upośledzonych intelektualnie. Zanim ktokolwiek z Państwa wyrazi stanowczy sprzeciw, bardzo proszę o przeczytanie wpierw petycji, może to naświetli bliżej problem.

Link do petycji:

www.blask.x25.pl/petycja/apel.html

Krótka historia petycji:

http://www.salon24.pl/news/131446,radzi ... e-przepisy

Z poważaniem,
Anna Kubiak

przez Pasman 05 cze 2011, 17:33
Rzeczywiście kontrowersyjny pomysł. A jaki jest cel takiego uregulowania?
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez *Monika* 05 cze 2011, 17:39
Pasman, Żeby nie zakazywać osobom chorym wiązać się ze sobą.
Obrazek
Główny Moderator

przez zalamanyfacet 05 cze 2011, 18:43
no ale to zwieszka szanse na to ze u dziecka tez sie pojawia takie zaburzenia, a majac jednego malzonka zdrowego szansa jest napewno dwukrotnie mniejsza, o ile nie wiecej

Sortuj wg