Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Wielka prośba o pomoc - wypełnienie ankiety

przez nunika 28 gru 2010, 16:20
Ankieta wypełniona tylko że trochę oszukałam z szkołą ponieważ naukę mam już za sobą a niema tam opcji np.osoba pracująca . Pozdrawiam

Chętni do udziału w badaniu do pracy magisterskiej-HELP

przez shalom23 02 sty 2011, 14:31
Witajcie!

Nazywam się Natalia K. Jestem studentką czwartego roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim, w tym roku zaczynam pisać pracę magisterską i poszukuję chętnych do wzięcia udziału w badaniu. Temat mojej pracy ma dotyczyć rodzicielstwa osoby zaburzonej z perspektywy dorosłego już dziecka, czyli poszukuję osób dorosłych którzy posiadają rodzica zaburzonego psychicznie w dość poważnych stopniu, takiego którego choroba zaburzała życie rodzinne, takiego który był hospitalizowany. Piszę że temat ma dotyczyć, bo to czy uda mi się to zrealizować zależy właśnie od potencjalnych chętnych-znajdę ich czy nie? jest z tym spory problem, dlatego zwracam się z prośbą do Was o pomoc i zrozumienie.
Moje badania ma polegać głownie na rozmowie psychologicznej. Ze swojej strony zapewniam pełną dyskrecję i możliwość zrezygnowania w każdym momencie z udziału w badaniu. Rozmowa byłaby jednorazowa i myślę że trwałaby max. godzinę.
Serdecznie proszę o zastanowienie się nad moją prośbą. Jeśli macie dziecko które mogłoby wziąć udział w badaniu, albo kogos takiego wśród rodziny, znajomych przyjaciół, a może sami jesteście takimi dorosłymi już dziećmi to zapraszam!
Mój adres e-mail to shalom_18@o2.pl
Numer gadu-gadu to 4257336
Numer telefonu podam po wcześniejszym kontakcie na powyższych adresach.

Z góry dziękuję za poświęcenie mi choć odrobiny uwagi i ewentualną pomoc

Pozdrawiam

P.S. Bardzo, ale to bardzo zależy mi na tym temacie, bez Was nie uda mi się go zrealizować:-(

[Dodane po edycji:]

Podnoszę. Może jednak ktoś jest chętny? nie chciałabym żeby moja Pani promotor odniosła sukces a ja klęskę;-)

[Dodane po edycji:]

Up up up:-)
Ostatnio edytowano 02 sty 2011, 14:45 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do "off-topicu"

Re: Chętni do udziału w badaniu do pracy magisterskiej-HELP

przez lakuda 06 sty 2011, 12:15
shalom23, może podzwoń po jakichś psychiatrach czy zwróć się po pomoc do jakichś ośrodków terapeutycznych?
w ostateczności wymyśl ludzi, problemy i td ;)
lakuda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Eksperyment - magisterka - Witam

przez piterma 05 lut 2011, 15:56
Witam,

na wstępie chciałem się przywitać, jestem studentem 5-go roku psychologii na warszawskim SWPS. Jestem tu nowy, a na forum trafiłem głównie poszukując miejsca, w którym mógłbym umieścić prośbę o wypełnienie mojej ankiety do magisterki.

Poniżej link do badania (czasem trzeba wejść dwa razy ponieważ serwer się wiesza i nie działa).

http://www.piotrmazurkiewicz.pl/badanie.html

Badanie przeznaczone jest dla osób w wieku 20-30 i 40-55 lat, pochodzenia polskiego.

Serdecznie zapraszam i z góry dziękuję.
Ostatnio edytowano 05 lut 2011, 16:10 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiono do odpowiedniego tematu :)

przez linka 05 lut 2011, 16:25
5 minut powiadasz...28 stron gdzie cześć pytań testowych jest otwarta a część zamknięta.....minimum 15 minut ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

ANKIETA WPŁYW WARUNKÓW NA POWSTAWANIE NERWIC

przez maja9 02 mar 2011, 10:29
WITAM WSZYSTKICH
MAM OGROMNĄ PROŚBĘ CZY MÓGŁBY KTOŚ POŚWIECIĆ MI CZAS I WYPEŁNIĆ ANKIETĘ DO MOJEJ PRACY. BRAKUJE MI JESZCZE TROCHĘ ANKIET A CZAS UCIEKA. ZAWIERA 37 PYTAŃ WIĘC JEST TROCHĘ DŁUGA. BYŁABYM WDZIĘCZNA. JEŻELI KTOŚ BYŁBY ZAINTERESOWANY TO NIECH SIĘ ODEZWIE PRZEŚLĘ JĄ NA POCZTĘ. JAK PRÓBOWALIŚCIE NAPISAĆ PRACĘ I ZEBRAĆ ANKIETY TO NA PEWNO WIECIE JAKIE TO JEST TRUDNE. DZIĘKI ZA ZAINTERESOWANIE
Ostatnio edytowano 02 mar 2011, 10:31 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przyłączono do odpowiedniego wątku.

ANKIETA WPŁYW WARUNKÓW NA POWSTAWANIE NERWIC

przez paradoksy 02 mar 2011, 10:29
1) nie piszemy caps-lockiem
2) piszemy w odpowiednim dziale.
paradoksy

przez maja9 02 mar 2011, 10:39
ok sorry

praca mgr DDA. Proszę o pomoc

przez monia0610 14 mar 2011, 15:01
Witam wszystkich uczestników forum.
Piszę pracę magisterską na temat problemów życiowych osób pochodzących z rodzin alkoholowych i chciałabym prosić wszystkie chętne i dosyć otwarte na swój problem osoby o pomoc w przeprowadzeniu moich badań. Wszystkie osoby, które zechciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami życiowymi proszę o kontakt na adres mailowy monia0610@gmail.com
Jest co całkowicie anonimowe i będzie wykorzystane jedynie w celach naukowch.
Z góry bardzo dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 14 mar 2011, 17:05 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączony z odpowiednim wątkiem.

przez depresyjny86 16 mar 2011, 02:13
Jeżeli się ze mną umówisz to chętnie się podziele...czyimiś doświadczeniami tylko skopiuje z onetu :roll:
:)

funkcjonowanie w związku - DDA

przez eCho_ 20 mar 2011, 23:13
Tak już chyba jest, że jakimś magnetyzmem przyciągają nas tematy. które dotyczą nas samych. Szczególnie te, w których jest jakieś niedopowiedzenie, może nawet tajemnica. Moja praca magisterska jest dla mnie w pewnym sensie obietnicą dowiedzenia się czegoś więcej o sobie i o osobach, które podzielają moje doświadczenia. Jestem dorosłym już dzieckiem alkoholika - badam funkcjonowanie w związku (niekoniecznie małżeńskim) osób pochodzących z rodzin z problemem alkoholowym; dziś już z nieco innej perspektywy - przyszłego psychologa.

Wierzę, że to, że sama w swojej historii musiałam się zmierzyć z alkoholizmem rodzica, pozwoli Wam zaufać mi i poświęcić 10- 15 minut na wypełnienie ankiety. BĘDĘ WAM NIEZMIERNIE WDZIĘCZNA ZA KAŻDĄ POMOC! Pytania w ankiecie są ogólne i jest ona całkowicie anonimowa.
To, czym mogę się odwdzięczyć, to wiedza, którą - mam nadzieję - zbuduję, dzięki Waszej pomocy.

Bardzo proszę o kontakt vilverinn@gmail.com

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

KAŻDY GŁOS W ANKIECIE BĘDZIE DLA MNIE BEZCENNY
Ostatnio edytowano 20 mar 2011, 23:14 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono

Technicznie o testach IQ/EQ - książki

przez student_forum 25 mar 2011, 04:06
Witam, prosiłbym o pomoc w znalezieniu książek które mogą dostarczyć technicznych informacji o testach IQ/EQ.

Potrzebuję do pracy magisterskiej, chodzi głównie o zagadnienia takie jak cel tych badań, grupy wynikowe, rodzaje pytań itp.

Z góry serdecznie dziękuję, pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 25 mar 2011, 10:35 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono

Praca Licencjacka - bibliografia i badania

przez Prometeus 28 mar 2011, 22:43
Cześć!

Piszę pracę licencjacką o DDD. Byłoby mi miło jakby ktoś podesłał mi literaturę.
Szczególnie w której bym znalazł dobry opis rodziny dysfunkcyjnej, oraz konsekwencje psychologiczne i inne dla dziecka.

Jeśli jest ktoś z Olsztyna lub ze Szczytna i chciałby udzielić mi wywiadu to chętnie się spotkam. Mogę nawet postawić kawę, herbatę czy colę :)

Dziekuję bardzo z góry za każdą pomoc. :>

moje gg 8712363
Ostatnio edytowano 29 mar 2011, 10:38 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przyłączono
To BE YOURSELF is all that you can do

Czat naszej grupy medytacyjnej:
http://www.flash-chat.pl/chat.php?chatID=GrupaMedytacyjna

Praca Licencjacka - bibliografia i badania

przez inny 29 mar 2011, 10:34
No i tu pan reklama się nie popisał. Mógł wsadzić inne książki :P
Człowiek nikt....no dobra, człowiek drewno

Sortuj wg