Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Ankietka o Krynicy Zdrój - pomocy

przez katarzynka170 15 lip 2010, 18:26
Witam!
Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie mojej ankiety , która dotyczy miejscowości Krynica Zdrój. Szczególnie swoją prośbę kierują do osób które gościły w Krynicy.

A oto link do mojej ankiety

http://www.ankietka.pl/ankieta/44148/uz ... zdroj.html

Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję

BADANIA Z ANTROPOLOGII MEDYCZNEJ-POMOC!

przez antroop 27 lip 2010, 18:40
Witam,

Jestem studentką II roku etnologii i aktualnie prowadzę badania terenowe z dziedziny antropologii medycznej. Jestem zainteresowana tematem nerwicy lękowej. Poszukuję osób, które zechciałyby podzielić się ze mną doświadczeniem związanym z nerwicą- w formie bezpośredniej rozmowy (jeżeli jesteście Państwo z terenu Warszawy) lub interaktywnej (GG, Skype, e-mail).
Od Państwa zaangażowania zależą wyniki moich badań, dlatego też będę wdzięczna jeżeli znajdą się osoby, które zgodzą się udzielić mi odpowiedzi na kilka prostych pytań. Zapewniam, że rozmowa będzię anonimowa.

Serdecznie pozdrawiam i liczę na Państwa pomoc.

Beata

Kontakt: antroopmed@gmail.com

Prośba o wypełnienie kwestionariuszy!!

przez katarzyna.o.86 05 sie 2010, 20:52
Witam wszystkich, poszukuję osób żyjących w związku wolnym mieszkających razem lub małżeństw w celu wypełnienia ankiet do mojej pracy magisterskiej. Badanie jest całkowicie anonimowe. Kwestionariusze są dostępne pod adresem mailowym: katarzyna.o.86@o2.pl hasło: badania
Wystarczy otworzyć plik w ''wiadomościach odebranych'', następnie wypełnione kwestionariusze zapisać w ''kopiach roboczych'', dzięki tej opcji pozostaną państwo całkowicie anonimowi.Jedynie prosiłabym, aby każdy z Was zapisując swój plik wpisał w ''temacie'' ten sam dowolny, wymyślony symbol, abym wiedziała że jesteście parą:).Mogę także, gdyby Państwo chcieli, przesłać kwestionariusze indywidualnie na maila.Byłabym niezmiernie wdzięczna za pomoc! pozdrawiam. Kasia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prośba o pomoc w badaniu do pracy mgr [5mi

przez luisr 21 sie 2010, 14:36
Witam serdecznie!

Zwracam się do was z gorącą prośbą o wzięcie udziału w anonimowym, internetowym badaniu do mojej pracy magisterskiej. Całość nie powinna zająć dłużej niż 5 minut.

Strona badania:
WWW.ANKIETA.NET

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Tomek

Re: Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

przez tet 28 sie 2010, 20:00
mam wielką prośbę do Was użytkowników: piszę pracę magisterską, a właściwie jestem na etapie jej finalizacji.
przeprowadzam mini badania związane z tematyką więzi społecznych w Internecie. bardzo proszę o pomoc i wypełnienie tej niezbyt długiej ankiety:

http://ebadania.pl/4f97bd3c3fd504ba
mam nadzieję, że nie zawiera rażących błędów. z góry dziękuję za wypełnienie! :mrgreen:
tet

zaburzenia odzywiania

przez rxa86 30 sie 2010, 16:27
Witam jestem osobą, która zetknęła się z problemami zaburzeń odżywiania i teraz pragnie napisać o tym prace mgr! jednak ludzie nie chcą dopuścić do przeprowadzenia przeze mnie ankiet dotyczących zaburzeń odżywiania, na oddziałach w centrach terapeutycznych..itp
Mam prośbę jeżeli macie kilka minutek odpowiedzcie prosze...kopiujac te pytania ktore podam nizej proszę tutaj...i wypełnijcie to dla mnie....gdyż bez waszej pomocy nie napisze pracy magisterskiej.... mozecie wyslac na mojego maila : ekwadorr@o2.pl

KWESTIONARIUSZ ANKIETY

Witam jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Przedstawiam Wam kwestionariusz ankiety dotyczącej zaburzeń odżywiania oraz stosunku do wysiłku fizycznego, w przebiegu choroby. Poniżej zebrane dane będą mi niezbędne do napisania pracy magisterskiej, dlatego proszę o rzetelne wypełnienie ankiet.
W pytaniach można zaznaczyć większą ilość odpowiedzi, ankieta zawiera zarówno pytania zamknięte jak i otwarte. (kwestionariusz ankiety jest anonimowy)

1. Z jakiego typu zaburzeniami odżywiania masz/miałaś problem?
□ Anoreksja
□ Bulimia
□ Kompulsywne objadanie się
□ Inne ; (proszę podać)………..………………… ……………………………………………………………….

2. Jaki okres czasu trwa/ trwała choroba – proszę podać w latach
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

3. Czy uczestniczyłaś w szkole w zajęciach wychowania fizycznego?
□ Tak, chętnie
□ Tak, niechętnie
□ Nie, miałam zwolnienie z tych zajęć
□ Sporadycznie

4. Czy kiedykolwiek starałeś się o całoroczne lub semestralne zwolnienie z wychowania fizycznego?
□ Tak
□ Nie
Uzasadnij swoją odpowiedź
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

5. Czy Twój wygląd zewnętrzny ma wpływ na Twoją aktywność na lekcjach wychowania fizycznego?
□ Tak
□ Nie
…………………………………………………………………………………………………………………….………………………………………………………………………………………………………………………

6. Jakie sporty podobają Ci się najbardziej?
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

7. Czy w czasie wolnym uprawiasz jakieś formy aktywności fizycznej? ( np. bieganie, jazda na rowerze, spacer, pływanie, gimnastyka, siłownia, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, koszykówka itp.)
□ Tak
□ Nie

8. Jeśli tak to jakie to formy? (wymień wszystkie jakie stosujesz)
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….…….

9. Jeżeli nie uprawiasz żadnych form aktywności fizycznej zaznacz przyczyny:
□ Nie lubię ruchu
□ Jestem leniwa
□ Mam wstręt do własnego ciała
□ Czuję się nieatrakcyjna
□ Nie mam siły po szkole, pracy
□ Uważam, że ograniczanie jedzenia wystarczy dla zachowania szczupłej sylwetki
□ Nie ograniczam spożywanych pokarmów i nie mam zamiaru uprawiać sportu
□ Inne (proszę podać):
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

10. Czy zajmowałaś się sportem wyczynowym/zawodowym ?
□ Nie
□ Tak
(Jaką dyscypliną?)
…………………………………………………………………………………………….………………………

11. Z jakich pobudek postanowiłaś żyć aktywnie?
□ Lubię to co robię, ruch sprawia mi przyjemność
□ Ćwiczę dla zachowania szczupłej sylwetki
□ Uważam, ze samo ograniczanie jedzenia nie wystarcza, potrzeba dużo ruchu by zachować szczupłą sylwetkę
□ Nie lubię ćwiczyć, ale czuję, że muszę to robić by być szczupła
□ Inne; (proszę podać) ……………………………………………………………………………………………………………………….…...………………………………………………………………………………………………….………………

12. Jak często w tygodniu ćwiczysz?
□ 1 raz w tygodniu
□ Codziennie
□ Poniżej 3 razy w tygodniu
□ Od 3 do 5 razy w tygodniu

13. Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek przez pewien okres czasu ćwiczyć codziennie?
□ Tak
□ Nie
Jeżeli nie, proszę ominąć pytania 14-16

14. Ile godzin dziennie zajmowały Ci ćwiczenia?
……………………………………………………….........................................……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

15. Jakiego typu ćwiczenia to były? (odpowiednie skreślić)
Bieganie, jazda na rowerze, taniec, ćwiczenia siłowe/fitness, pływanie, gimnastyka dowolna
inne; (proszę podać)
………………………………………………………………..……………………………………
16. Czy zdarzyło Ci się wykonywać nieprzeciętne ilości powtórzeń (np. 200 brzuszków )
□ Tak
□ Nie

METRYCZKA PERSONALNA
1. Wiek
□ 10-12 lat
□ 13 – 16 lat
□ 17-19
□ 20 – 25

2. Miejsce zamieszkania
□ wieś
□ miasto do 50 tys. mieszkańców
□ miasto 50- 100 tys. mieszkańców
□ miasto powyżej 100 tys. Mieszkańców

Bardzo dziękuję, mam nadzieje ze uda mi sie zainteresowac niejedną osobę!!

DDA ankieta

przez monia0610 02 paź 2010, 14:47
Witam serdecznie
jestem studentką pedagogiki i potrzebuję pomocy od DDA w wypełnieniu ankiety,która jest mi potrzebna do napisania pracy magisterskiej. Jeżeli ktoś zechce mi pomóc będę bardzo wdzięczna.

http://www.ankietka.pl/ankieta/47810/dda.html

PRACA MAGISTERSKA

przez DominikaV 07 paź 2010, 10:37
WITAJCIE WSZYSCY! :)

Piszę pracę magisterską o osobach z nerwicą wegetatywną dawniej zwaną histeryczną. Mam problem z dotarciem do osób z tym zaburzeniem, w szpitalach są głównie pacjenci z zaburzeniami lękowymi dlatego jeśli zechcielibyście mi pomóc i wypełnić kwestionariusz byłabym naprawdę bardzo wdzięczna. Prośbę swą kieruję do osób, które cierpią z powodu różnych dolegliwości fizycznych ( notoryczne bóle głowy, brzucha, kołatanie serca, problemy z oddychaniem, dolegliwości skórne). Ważne jest jednak aby to były osoby, które nie uważają się za bardzo lękowe. W skrócie chodzi mi o osoby, które uważają się za zdrowe psychicznie, które na pierwszy rzut oka nie mają problemów a jednak cierpią fizycznie a lekarze mówią, że nic im nie dolega. Nie wiem czy dobrze ubrałam w słowa to co miałam na myśli, ale wszystkie osoby, które zechcą mi pomóc proszę o kontakt na maila dominika.kratiuk@gmail.com. Studiuję psychologię więc oczywiście również służę swoją skromną osobą jeśli potrzebowalibyście jakiejś rady, albo po prostu pogadania z kimś.

Pozdrawiam gorąco i czekam na osoby o dobrym sercu, które zechcą przyczynić się do mojego pierwszego tytułu magistra:)
Dominika
Ostatnio edytowano 07 paź 2010, 10:42 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesione w odpowiednie miejsce :)

Re: Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

przez GreenEye 07 paź 2010, 15:49
DominikaV, nie ma potrzeby pisać kilku identycznych postów w różnych miejscach, wystarczy jeden ;)
Myślę, że znajdą się osoby, które pomogą Ci w zrealizowaniu badań. Pozdrawiam serdecznie ;)
ExModerator

Szybki teścik

przez Paranoja 09 paź 2010, 17:26
Nie mój, ale od koleżanki na fb dostałam:

Witajcie,

Mam prośbę. Mój znajomy ze studiów próbuje skończyć magisterkę, ale żeby to zrobić musi skończyć badania. I tu jest moja prośba- wypełnijcie ankietę. Badanie jest anonimowe. Bardzo dziękuję w imieniu przyszłego magistra :)

http://houselab.com.pl/DEV/MGSS/intro.htm

test naprawde nie zajmi wiecej jak 2 minuty.
Pozdrawiam
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

zespól gwałtownego objadania sie

przez mgielkablue 26 paź 2010, 16:47
Witam
Jestem studentką V roku psychologii. Pisze prace magisterska na temat rzadko diagnozowanego zaburzenia odżywiania, jakim jest zespól gwałtownego objadania się. W praktyce niestety zaburzenie to jest często mylone z otyłością wywołaną nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi.
Jestem w trakcie przeprowadzania badań niezbędnych do napisania mojej pracy dyplomowej. Jeśli ktoś miałby ochotę mi pomoc to poniżej znajduje się cztery pytania dotyczące zespołu gwałtownego objadania się. Proszę udzielić odpowiedzi „tak” lub „nie”.
1.Czy zdarza się dość często, że zjadasz duże ilości jedzenia w krótkim czasie?
TAK NIE
2.Czy masz wówczas poczucie braku kontroli nad jedzeniem — nie możesz przestać jeść, aż do nieprzyjemnego uczucia przepełnienia?
TAK NIE
3.Czy jedzenie jest Twoim sposobem na poprawę samopoczucia, gdy źle się czujesz?
TAK NIE
4.Czy napady objadania się są powodem wzrostu wagi ponad prawidłową dla Ciebie?
TAK NIE

Jeśli na wszystkie pytania udzieliłeś/as odpowiedzi twierdzących i chciałbyś/es pomóc mi w dalszych badaniach to bardzo proszę o kontakt e-mailowy dominikaczerwik@gmail.com. bądź mgielkablue@wp.pl
Mam nadzieje, że moja praca magisterska przyczyni się do lepszego poznania oraz skuteczniejszego leczenia zespołu gwałtownego objadania się.
Pozdrawiam

praca magisterska

przez kasiekp 17 lis 2010, 22:29
Witam wszystkich użytkowników forum, jestem nowa na forum i w sumie to nie wiem czy juz sie pojawiał taki temat jak praca magisterska , ale mam mały problem jestem na 4 roku psychologii klinicznej nadszedł czas wybierania tematów pracy magisterskiej a ja mam z tym mega problem. Miałam jedno spotkanie z promotorem na którym powiedział nam promotor że jemu bez różnicy o zym napiszemy prace byle była z obszaru klinicznego. Mam pustke w głowie nie wiem o czym mogłabym ciekawym napisa, wiec szukam jakiejś inspiracji ,moze macie jakieś pomysły? Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam wszystkich.
Ostatnio edytowano 17 lis 2010, 22:41 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączone z istniejącym tematem.

Re: Natręctwa myśli...

przez usia87 18 lis 2010, 11:47
Witajcie,

zwracam się do uczestników tego forum z ogromną prośbą!!! jestem studentką socjologii i aktualnie jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej poświęconej nerwicy natręctw. Bardzo interesuje mnie ten temat ponieważ sama jestem na nią chora. Moja prośba związana jest z badaniami, potrzebuję osób, które zechcę ze mną porozmawać np na gg i podzielić się swoimi opiniami, być może ewentualnie wypełnić ankietę, wszystko oczywiście jest anonimowe. Nie była by to relacja jednostronna, służę radami i wszelką pomocą.
Ostatnio edytowano 18 lis 2010, 11:53 przez Gość, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Przeniesione do odpowiedniego tematu.

Wielka prośba o pomoc - wypełnienie ankiety

przez Honorata 28 gru 2010, 14:03
Cześć :)

mimo mojej nerwicy, szczęśliwie dotarłam do tego momentu w moim życiu, kiedy przyszło mi napisać pracę licencjacką.

Praca jest na temat ROLI SPOŁECZNEJ WSPÓŁCZESNEJ KOBIETY.

Żeby zrealizować jej założenia, muszę przeprowadzić ankietę.
Badam studentów i uczniów szkół średnich.
Jeżeli należycie do którejś z tych grup i macie chęć mi pomóc i jakieś 5 minut wolnego czasu, to bajecznie byłoby, gdybyście kliknęli w poniższy link i wypełnili ankietę.

https://spreadsheets.google.com/viewfor ... ZnExMnc6MQ

zebrane materiały zostaną zebrane i opracowane wyłącznie na potrzeby mojej pracy licencjackiej.

z góry dziękuję

Honorata
dopóki demon smutku śpi, niech żyją młode żądze, dopóki życie w nas się tli....

http://www.gifsoup.com/view/309384/pug- ... reen-o.gif

Sortuj wg