Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: badania do pracy magisterskiej

przez paradoksy 09 kwi 2010, 12:28
amanter napisał(a):Mam tak silne kompleksy że już wyglądam jak jeden wielki kompleks :mrgreen: Na jakim poziomie trzeba być? Napisałabym Ci, ale nie mam pewności czy to ogarniesz. Chcesz spróbować? A tak na marginesie- to Twój drugi post.. czyżby autorka tematu się podszywa? :?

Skoro masz tak silne kompleksy to nie przelewaj ich treści na forum.Po tym co napisałas zdążyłem ogarnąc Twój poziom:chamsto, pustka emocjonalna,głupota to cechy świadczące o Twojej osobie.

Pozdrawiam

to nie temat, ani dział na takie dyskusje ;)
chętnym proponuję się zgłaszać, a tym którzy tylko chcą wtrącić swoje przysłowiowe 3 grosze - wstrzymać się od postowania.
paradoksy

przez magdalenabmw 09 kwi 2010, 12:32
Amanter- dziękuję za komplementy i psychoanalizę :brawo: Powinieneś 'nagrodę' za to dostać, ciesz się że nie jestem modem.
A na marginesie to gratuluję wyczuwania GDZIE jest ironia w tym co ktoś do ciebie pisze :great:
magdalenabmw

przez paradoksy 09 kwi 2010, 12:38
jeszcze jeden post nie na temat i polecą osty.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez arturk 09 kwi 2010, 22:55
Całkiem niedawno broniłem pracy magisterskiej, co prawda na zupełnie inny temat nie związany z medycyną, jednak wydaje mi sie, a przynajmniej ja miałem taki odgórny wymóg, że praca magisterska ma sie opierac na faktach a nie na przypuszczeniach. Na inżynierce mogliśmy sobie opisywac cos tam i wyciągac jakieś wnioski, ale w pracy magisterskiej droga kolezanko piszemy fakty i poddajemy je analizie. A cóż ma Borderline do nerwicy lękowej? To zupełnie 2 rózne zaburzenia. Nie staraj się ich połączyć. Ja w mojej pracy mialem wniesć cos nowego, zaproponować zmiany i przeanalizować pewien proces, ale tj pisalem moja praca miala zupelnie inny temat. Wszyscy tu staramy Ci się uświadomic i pomóc, by nie wyszła z tej pracy klapa...

przez malwina69 10 kwi 2010, 09:33
arturk,

to, że dwie rzeczy mają ze sobą związek, nie oznacza jednocześnie, że są one do siebie podobne. Mam wrażenie, że pisałam to już w którymś poście - borderline i nerwica występują w koncepcji Kernberga (to jest jedna z koncepcji psychologicznych, a nie moje przypuszczenie) jako 2 z 3 struktur osobowości, a moje badania polegają na sprawdzeniu jak trafny był poczyniony przez niego opis tych struktur. Co teorii i faktów, to niestety, ale psychologia, to nie inżynieria i teorie psychologicze są przypuszczeniami opartymi na pewnych założeniach czy obserwacjach i są potwierdzane/negowane w toku badań empirycznych przez co mogą lub nie zyskać moc. Tyle.

Pozdrawiam i dziękuję osobom, które zgodziły się mi pomóc:)
malwina69

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 09:38
Malwina- podeślij mi też te testy. Pomogę, w ramach przeprosin że może niepotrzebnie naskoczyłam na Ciebie. Mój mail masz już w swojej w skrzynce.
magdalenabmw

przez malwina69 10 kwi 2010, 09:51
Dziękuję:)
malwina69

praca magisterska

przez martucha_k17 12 kwi 2010, 23:57
Witam :)

Chciałabym poprosić Was o pomoc w badaniach do mojej pracy magisterskiej. Poniżej podaję link do ankiety:
http://webankieta.pl/ankiety/w1hpw5e69uww

Będę bardzo wdzięczna osobom, które zdecydują się na wypełnienie :)
Szczegóły we wstępie do ankiety.

Pozdrawiam.

Re: praca magisterska

przez *Wiola* 13 kwi 2010, 00:03
Eh, za stara jestem:)
Moderator

przez magdalenabmw 13 kwi 2010, 00:48
Jesteśmy razem trzy lata, mieszkamy razem półtora roku, on się mieści w grupie wiekowej... a ja jestem za młoda. Przykro mi, nie mogę pomóc. Pozdrawiam.
magdalenabmw

przez depresyjny86 14 kwi 2010, 00:15
Będę bardzo wdzięczna osobom, które zdecydują się na wypełnienie :)

Jak bardzo wdzięczna?? :papa: :mrgreen:
Ostatnio edytowano 14 kwi 2010, 00:54 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: buahahaaa :)
:)

przez GreenEye 15 kwi 2010, 19:46
To ja się łapię. W przyszłym tygodniu postaram się wypełnić. Także jestem w trakcie pisania pracy mgr, wiem, że każda wypełniona ankieta to krok bliżej do sukcesu ;)
ExModerator

przez linka 15 kwi 2010, 21:05
Wypełniona :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

przez Kinga_P 27 kwi 2010, 20:24
Witam serdecznie!

Jestem studentką psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie prowadzę badania do pracy magisterskiej. Poszukuję osób, które doświadczają różnego rodzaju dolegliwości cielesnych, somatycznych, wegetatywnych, które nie są do końca wyjaśnione chorobą fizyczną.

Badania prowadzę głównie w poradniach zdrowia psychicznego, szpitalach oraz wśród osób prywatnych. Brakuje mi jednak kilku badanych, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc i udział w badaniu. Zainteresowanym przyślę ankiety w mailu. Proszę o kontakt na PW lub mail (proszę skasować spację) kinga.pietrzak @gmail.com.

Po skończeniu badań (myślę, że w ciągu ok. 2 tygodni) z przyjemnością przedstawię problematykę pracy, założenia teoretyczne oraz metodologiczne.

Z góry dziękuję i pozdrawiam : )
Kinga

Sortuj wg