Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Pomoc w pracy magisterskiej

przez mp1 02 lut 2010, 03:21
tet napisał(a):
aniastudentka, a ja mam pytanie merytoryczne. Co Twoja praca wniesie do nauki pomijając to, że na podstawie ankiet zrobisz jakieś podsumowania statystyczne, obliczysz C-Pearsona albo potwierdzisz coś zupełnie oczywistego testem Chowa albo Shapiro-Wilka?

eligojot po co się wymądrzać?
wierzysz w to, że którakolwiek praca mgr wnosi COŚ do nauki?
na tym poziomie/etapie to chyba jedynie forma "zaliczenia" studiów, czyż nie?
pochowałam idealizm. czarne róże kwitną

i tak i nie

tak, ponieważ dotyczy zagadnienia, które ma swój unikatowy, niepowtarzalny temat, więc tworzy coś nowego;
nie, choćby dlatego, że jest formalnością i praca z błędami też przejdzie
mp1

Men's Health - artykuł o męskiej depresji

przez Men's Health 11 lut 2010, 11:41
Dzień dobry,
jestem dziennikarzem magazynu Men's Health. Przygotowuję artykuł o męskiej depresji. Szukam mężczyzn, którzy poradzili sobie z depresją i są gotowi podzielić się swoimi doświadczeniami. Jeżeli któryś z użytkowników forum zdecyduje się opisać swoje przeżycia proszę o kontakt na adres: michal.golebiewicz@mpp.pl lub o przesłanie prywatnej wiadomości.
Pozdrawiam,
Michał Gołębiewicz.
Ostatnio edytowano 11 lut 2010, 14:02 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: temat przeniesiono do subforum "oferty"

przez Kaseina 14 lut 2010, 03:28
mp1 napisał(a):nie, choćby dlatego, że jest formalnością i praca z błędami też przejdzie

Jeszcze zależy jaki błąd.....
Dawna ESTER :)

"I mówię do Was: wstań,nie skupiaj się na słabościach i wątpliwościach,wyprostuj się...Wstań i idż". (Jan Paweł II, 1986)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 14 lut 2010, 12:36
Majster napisał(a):
eligojot napisał(a):A do Twojej wiadomości, to tak - zdaję jedno zaliczenie na koniec studiów, które jest kwintesencją każdego jednego przedmiotu, który mam zaliczony i wpisany do indeksu.

A jakie to studia? Jaka specjalizacje wybrales?

Ponawiam pytanie ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez linka 14 lut 2010, 12:42
Z tego co wiem eligojot studiuje stomatologię.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

przez kotwilka 15 mar 2010, 20:28
Jestem studentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach prowadzonych przeze mnie badań do pracy rocznej poszukuję osób dorosłych z Warszawy i okolic, które podjęły psychoterapię indywidualną lub grupową z powodu zaburzeń nerwicowych i zakończyły ją w roku 2007, 2008, 2009 lub 2010.
Badanie polegałoby na przedstawieniu podczas rozmowy własnych spostrzeżeń, doświadczeń z psychoterapii, na ocenie jej skuteczności z punktu widzenia osoby, która w psychoterapii uczestniczyła.

Zainteresowanych proszę o kontakt: psychoterapia.badanie@gmail.com

Nadal poszukuję osób, które zechciałyby wziąć udział w badaniu. Bardzo trudno jest mi zebrać grupę badanych, więc będę wdzięczna każdej osobie!

Re: osoby z diagnozą nerwicy lękowej - proszę pomóżcie!

przez Lariana2 30 mar 2010, 21:36
Myślę ,że nikt nie chce zostać obiektem doświadczalnym ,dlatego nikt sie nie zgłasza,bo nie ma sie czym chwalić..
https://mojeinteligo.pl/konkurs/index.php5?id=praca&wid=1028#
https://mojeinteligo.pl/konkurs/index.p ... a&wid=1028

Re: osoby z diagnozą nerwicy lękowej - proszę pomóżcie!

przez magdalenabmw 03 kwi 2010, 18:38
Ja chciałam pomóc, wypełniłam testy i dowiedziałam się że mam za niski poziom lęku (chodzenie po ścianach ze strachu to za mało :D :lol: - i może w ogóle NL nie mam :?: ). Nie warto...
magdalenabmw

Re: badania do pracy magisterskiej

przez Majster 08 kwi 2010, 18:38
A jaki bedzie pełny tutuł tej pracy?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez malwina69 08 kwi 2010, 18:51
Tytuł jeszcze roboczy, ale mniej więcej: "Organizacja osobowości borderline a neurotyczna organizacja osobowości".
:)
malwina69

przez Majster 08 kwi 2010, 19:14
A wiec powinien znalezc sie w kąciku "Pozostałe zaburzenia" lub w dziale dla studentów, jest tu takie miejsce gdzie studenci zamieszczają swoje prosby ;) A opowiesz nam w kilku slowach co badasz w swojej pracy? Moze masz jakąś "teorie do udowodnienia"?

przez magdalenabmw 08 kwi 2010, 19:30
A co ma Borderline do nerwicy lękowej, bo nie rozumiem? :?
magdalenabmw

przez malwina69 08 kwi 2010, 20:06
Po kolei:

Prośbę zamieszczam tutaj, bo zakładam, że właśnie do tego działu zaglądają osoby, na których udziale w badaniu mi zależy.

O osobach z nerwicą czy bardziej współczesnie - z zaburzeniami lękowymi pisze się/mówi jako o osobach z neurotyczną strukturą osobowości.

Związek z borderline: są koncepcje stanowiące, że zaburzenia psychiczne stanowią pewne kontinuum, od najcięższych do stosunkowo lżejszych, łatwiejszych do leczenia i terapii. Ja w swojej pracy sprawdzam m.in. czy i jakie różnice (ilościowe, a więc nasilenie różnych objawów czy jakościowe) występują między zaburzeniem borderline, a nerwicami. Jest to weryfikacja pewnych teorii psychologicznych.

:)
malwina69

przez Majster 08 kwi 2010, 20:21
Fajnie jak sie ktos w Freuda bawi, czemu nie? ;)
Czyli zakladasz (teoretycznie), ze nerwice wystepując w kontinuum (cokolwiek by ten kontekst nie oznaczał ;) ) są pochodnymi zaburzeń typu BPD? Jaki widzisz związek między ludzmi z diagnozą w widełkach F60-69 a F40-48? Wpływy środowiskowe? Dziedziczenie? A co z somatyzacją, raczej nieobecną w obrazie klinicznym BPD? A co z innymi typami? Z czego wywodzą sie wg tego pomysłu zaburzenia w widełkach F30-39? Albo jeszcze ciekawiej: F20-29? A co jest nad BPD? O jakich teoriach psychologicznych mówisz? Mi to wygląda bardziej na teorie psychiatryczne - stricte medyczne.
Poza wypelnieniem ankiety Twoja praca bedzie miała jakąś treść?

Sortuj wg