Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Ankieta do pracy mgr-szukam chętnych:)

przez realista 16 sty 2010, 13:14
[quote="jaaa"]hehe nie slyszalam o tym by placic za ankiety
to ma byc pomoc:P

wiesz ktos mi ,kiedyś ja komuś..
i tak to sie kreci na swiecie;)[/qu

Pomoc kosztuje moja droga, w końcu to twoja praca mag., więc prosimy o oferty finansowe. Ja biorę 100 zł :twisted:
realista

przez iryss 16 sty 2010, 13:33
realisto mam nadzieję że sobie żartujesz...chociaż wsumie żalłosny taki zart!
dziewczyna potrzebuje pomocy ja szczeze mówiąć nie chciałabym w takiej chwili po stracie kogoś jakiejś ankiety wypełniać no ale jeśli ktoś miałby na to siłe to super ale żeby komuś płacić za odpowiedz na kilka pytań...!!??
Troche wiecej wiary w ludzi ten świat nie zszedł aż tak na psy!
Może poszukaj też pomocy na innych forach.
Powodzenia:)
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez jaaa 16 sty 2010, 13:58
iryss no ja tez mam nadzieje ze to żart realisty choc nie powiem... poraz 1 w zyciu z takim niesmacznym żartem sie spotkalam w stosunku do mnie :roll:

ogloszenie dalam na paru forach już dawno temu i dużo osob mi juz pomogło obecnie brakuje mi 15 ankiet do równej 100 by zakonczyc badania dlatego spróbowałam tu :roll:

dziekuje Ci również za chec pomocy:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez iryss 16 sty 2010, 14:14
jaaa
Tak jak już LInka napisała w jakimś temacie "ludzom się w DUPACH poprzewracało"!!!!
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez magdalenabmw 16 sty 2010, 15:26
jaaa napisał(a):iryss no ja tez mam nadzieje ze to żart realisty choc nie powiem... poraz 1 w zyciu z takim niesmacznym żartem sie spotkalam w stosunku do mnie :roll:
)

To chyba mało jeszcze przeżyłaś skoro to był pierwszy tak niesmaczny żart w Twoim zyciu :(

p.s. Wg mnie nie był niesmaczny. Jak to sie mówi- za darmo umarło :mrgreen: Ja nie pomogę bo mam 20lat, przykro mi.
Ostatnio edytowano 16 sty 2010, 15:38 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 1 raz
Powód: kto chce ten odpowie na ankiete, a wy sie niepotrzebnie tu przekrzykujecie, temu zamykam
magdalenabmw

przez Ridllic 16 sty 2010, 20:25
jaaa, mieszczę sie podrzuć jakoś to pomogę ;)ZA DARMO !!!
Ridllic

przez jaaa 16 sty 2010, 20:34
To chyba mało jeszcze przeżyłaś skoro to był pierwszy tak niesmaczny żart w Twoim zyciu :(

p.s. Wg mnie nie był niesmaczny. Jak to sie mówi- za darmo umarło :mrgreen: Ja nie pomogę bo mam 20lat, przykro mi.

unikam ludzi konfliktowych i w gronie mam samych zaufanych ludzi ,miłych i na poziomie wiec jeszcze nie spotkalam sie z takim czyms by na czyjac prosbe tak zareagowac jak niektórzy wyżej :roll:
nieprzyjemnsoci przezylam w zyciu to normalne ;)

pomoglam mnóstwo osobom za darmo i czerpie z tego przyjemność jesli moge komuś pomóc to mnie to tylko cieszy
ankiet rowniez wiele wyplenilam i do głowy mi nie przyszlo by chciec za to cos
dziwny sposób myslenia niektorzy maja
szkoda ze jednak materializm bierze góre u niektórych
...przykre :roll:

Prośba o udział w badaniu!

przez vealck 19 sty 2010, 03:41
Witam!

Jestem studentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i chciałbym prosić Was o pomoc w badaniu do pracy magisterskiej.

Badanie nie powinno zając więcej niż około 10-12 minut, nie wymaga podania adresu mailowego ani danych osobistych innych niż wiek i płeć.

A oto i link:

http://www.ulfr.metal.pl/badanie.html

Muszę uzbierać sporą liczbę kwestionariuszy, dlatego każdy respondent jest na wagę złota.

Z góry dziękuje za poświęcony czas! :D

Re: Pomoc w pracy magisterskiej

przez aniastudentka 20 sty 2010, 18:45
Witam serdecznie, jak pisałam wyżej pisze właśnie pracę mgr. na temat depresji. Poszukuję osób cierpiących na depresję, które miałyby ochotę pomóc mi i wypełniłyby dla mnie ankietę i dwa kwestionariusze, badanie jest anonimowe i trwa ok.30min. Osobom chętnym wysyłam na maila plik do badania, a potem czekam na uzupełniony. Gdyby ktoś był chętny i chciał dowiedzieć się czegoś o mojej pracy to proszę pisać. Bardzo proszę o pomoc :) Mój adres aniapsych@op.pl

przez joanna5 20 sty 2010, 21:23
jestem psychologiem,choruje na depresje,chetnie ci pomoge,napisz do mnie najpierw na pw z forum,joanna5

przez montechristo 20 sty 2010, 21:27
aniastudentka napisał(a):Witam, jestem studentką V roku psychologii, właśnie piszę prace magisterską na temat depresji w związku. Poszukuję osób chętnych do badania. Badanie zajmuje ok. 20 min.i jest anonimowe. Potrzebuje przebadać kwestionariuszem osoby, które mają za partnera osobę depresyjną. Jeśli ktoś zechciałby mi pomóc, to bardzo proszę o kontakt mailowy, mój adres: aniapsych@op.pl

Ja jestem partnerem ale z depresją. Pani Psycholog zainteresowana?

przez eligojot 20 sty 2010, 21:37
aniastudentka, a ja mam pytanie merytoryczne. Co Twoja praca wniesie do nauki pomijając to, że na podstawie ankiet zrobisz jakieś podsumowania statystyczne, obliczysz C-Pearsona albo potwierdzisz coś zupełnie oczywistego testem Chowa albo Shapiro-Wilka?
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez aniastudentka 20 sty 2010, 23:22
Badanie ma na celu zbadać jak osoby zmieniają się pod wpływem choroby. Ja chciałabym dzięki nim wytłumaczyć i pokazać, że tak dzieje się ze względu na chorobę,a nie dlatego że ktoś jest np. leniwy. Moja babcia chorowała, gdy ja byłam mała. Ja nie rozumiałam tego co się z Nią dzieje, rodzice mi tego nie tłumaczyli, myślę że sami nie wiedzieli co tak naprawdę się dzieje. Myślę, że ludzie (społeczeństwo), którzy nie mieli do czynienia z depresją nie zdają sobie sprawy z tego jak poważna jest to choroba. Chciałabym to zmienić, może uda mi się komuś pomóc... Bardzo bym chciała.

przez eligojot 20 sty 2010, 23:49
aniastudentka napisał(a):Badanie ma na celu zbadać jak osoby zmieniają się pod wpływem choroby. Ja chciałabym dzięki nim wytłumaczyć i pokazać, że tak dzieje się ze względu na chorobę,a nie dlatego że ktoś jest np. leniwy..

Aniu, pytam ponieważ non-stop zaglądują tutaj osoby z ankietami. I zastanawialem się jak ten nasz wkład może przyczynić się do polepszenia sytuacji nas samych, do tego właśnie służą badania. Ale cóż, badań na powyższy temat były już tysiące, prowadzone przez liczne uniwersytety i centra badawcze, tak więc nic nowego. Mam nadzieję, że chociaż spojrzysz w swojej pracy na inne aspekty niż "lenistwo".
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Sortuj wg