Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

przez polakita 22 gru 2009, 11:38
Na szczęście nie wszyscy tak piszą swoje prace, a dziewczyna powyżej najwyraźniej szuka odpowiednich osób do swojego badania, a nie przypadkowych przechodniów.
polakita

Sprzedam dobre książki o tematyce psychologicznej

przez Radek 28 gru 2009, 00:10
Cześć, mam do odsprzedania kilka fajnych książek-poradników o tematyce, która mogłaby zainteresować czytelników tego forum. Przeczytałem te książki po kilka razy i potrzebuję kasy na inne interesujące mnie pozycje więc wyprzedaję swoją biblioteczkę.

Mam takie tytuły:
1. Daniel G. Amen, Zmień swój mózg.
Jest to książka opisująca jak na zachowanie ludzi wpływają zaburzenia w układach mózgu oraz jak można temu przeciwdziałać. Autor opisuje mechanizmy zaburzeń takich jak depresja, lęk, obsesyjne myśli, impulsywność itp.

2. Nathaniel Branden, 6 filarów poczucia własnej wartości.
Nathaniel Branden jest znanym badaczem zagadnienia poczucia własnej wartości. Autor w książce wyjaśnia skąd bierze się poczucie własnej wartości i udowadnia, że każdy sam musi sobie na nie zapracować.

3. Marcin Pietraszek Jak pokochać siebie?
Bardzo dobra książeczka. Autor opisuje dlaczego warto kochać siebie oraz wskazówki i ćwiczenia jak to zrobić.

4. Romilla Ready, Kate Burton, NLP dla bystrzaków.
Książka w przystępny i ciekawy sposób opisuje podstawy NLP.

Wszystkie te książki przyczyniły się do poprawy mojej samoświadomości oraz pewności siebie dlatego z czystym sumieniem polecam je. Jeżeli jesteś zainteresowana/y to pisz na 10469004.
per aspera ad astra

Re: Sprzedam dobre książki o tematyce psychologicznej

przez polakita 29 gru 2009, 16:31
No a za ile? Bo ja gg nie mam.
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: czynnik "P" w astmie oskrzelowej

przez alicja-ankieta 03 sty 2010, 19:42
Witam Was:) Studiuję pielęgniarstwo i piszę pracę magisterską na temat astmy. W związku z tym poszukuję osób chorych na astmę, które chciałyby wypełnić moją ankietę. Jeśli ktoś chciałby mi pomóc, proszę napisać do mnie na adres alicja_pm@interia.pl , a ja prześlę wtedy kwestionariusz. Będę bardzo wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę:) Pozdrawiam

Żałoba - badania

przez Magda F-K 13 sty 2010, 18:39
Witam serdecznie,

Jestem doktorantką psychologii. Prowadzę badania nad procesem żałoby i radzenia sobie ze stratą bliskiej osoby. Wybrałam ten trudny obszar z racji, że podobnie, jak wielu z Państwa, mnie również dotknęła boleśnie śmierć kogoś bliskiego.
Doskonale zdaję sobie sprawę jak trudne i przykre uczucia bombardują Państwa w tym momencie życia. Każdy radzi sobie z nimi w swój indywidualny sposób i mam nadzieję, że przyjrzenie się tym sposobom ma szansę pomóc osobom osieroconym przez kogoś ważnego i bliskiego, które zgłaszają się po pomoc psychologiczną. Stąd właśnie pomysł na tak trudne badania ludzkiego smutku i żalu.
Jeśli ktoś z Państwa zechciałby wziąć udział w moich badaniach - serdecznie zapraszam i już teraz chylę czoła przed tymi osobami, z racji, że wiem jak bardzo jest to trudne.
Wspomniane badania obejmują osoby, które utraciły osobę bliską (rodzica, dziecko, rodzeństwo, przyjaciela) w przeciągu ostatnich kilku miesięcy i wiążą się z wypełnieniem pięciu niedługich kwestionariuszy, są anonimowe i ich wyniki posłużą tylko do analizy naukowej i, mam nadzieję, przyszłej pomocy osobom w podobnym momencie życia.
Bardzo proszę o kontakt te osoby, które zechciałyby otrzymać zestaw wspomnianych kwestionariuszy (magda.f.k@gmail.com).
Jest to dla mnie szczególnie cenne.

Pozdrawiam serdecznie.
Magda

Re: Żałoba - badania

przez magdalenabmw 13 sty 2010, 21:48
Wątpię aby osoby w poważnej żałobie miały chęć na wypełnianie ankiet w internecie. Ja niedawno straciłam jednego z najlepszych kolegów, ciężko mi sie z tym pogodzić, jednak nie mam chęci na wypełnianie w związku z tym smutkiem jakichś ankiet, tym bardziej wątpię że ktoś kto straci rodzica czy rodzeństwo będzie miał chęć na takie rozdrapywanie ran itd
pozdrawiam
magdalenabmw

Re: Żałoba - badania

przez Magda F-K 14 sty 2010, 11:35
Dzięki za przeczytanie mojej prośby. Naprawdę bardzo Ci współczuję z powodu Twojej straty... Wiem, że współczucie nie zaoszczędzi Ci bólu ani smutku, ale... przykro mi.
I rozumiem Twoje zdanie na temat udziału w badaniach, decyzja należy do każdego indywidualnie.
Na szczęście wiele osób dzieli się swoimi trudnymi przeżyciami. Nie przeprowadzam badań dla samego badania i nie chcę schować ich do szuflady, ale wykorzystać do lepszego zrozumienia trudów żałoby i pomocy osobom, które sobie z nią nie radzą, a z którymi pracuję.
Także dzięki za odpowiedź, szanuję Twoją decyzję, na szczęście są ludzie, którzy nie mają podobnych do Twoich wątpliwości. Pozdrawiam.

Ankieta do pracy mgr-szukam chętnych:)

przez jaaa 15 sty 2010, 17:50
A jednak;) zaloze swój temat bo potrzebuje jeszcze 15 ankiet do pracy mgr.
nie bójcie sie to zadna na temat zwiazany z choroba;)
temat dotyczy pracy i wartosci naszych i celów
wszystkich chętnych prosze o zostawienie maila tutaj albo na PW to ją wtedy wyśle
potrzebuje osob do wyplenienia jej w wieku 29-30 lat
licze na Wasza pomoc!

Re: Ankieta do pracy mgr-szukam chętnych:)

przez Donkey 15 sty 2010, 18:17
Chętnie bym pomogła ale niestety nie mieszczę się w krytetium wieku

przez jaaa 15 sty 2010, 19:14
w takim razie bardzo dziekuje za same checi:)

przez magdalenabmw 15 sty 2010, 21:18
Tu same małolaty są na forum, mamy tylko kilku seniorów ale oni juz po 70tce są :mrgreen: :P
magdalenabmw

przez jaaa 15 sty 2010, 23:53
hmm wlasnie tez myslalam ze sami mlodzi ale pare osob chyba w wieku 29-30 jest? mam nadzieje...
moze byc i osoba w wieku 28;)
wpisze ze jest starsza o rok don't worry:D

przez realista 16 sty 2010, 00:29
szukasz do ankiety za free? dziś się za wszystko płaci :) to nie portal naiwniaków.
realista

przez jaaa 16 sty 2010, 01:30
hehe nie slyszalam o tym by placic za ankiety
to ma byc pomoc:P

wiesz ktos mi ,kiedyś ja komuś..
i tak to sie kreci na swiecie;)

Sortuj wg