Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

przez moony22 01 gru 2009, 20:40
Piszę w imieniu mojej przyjaciółki. Jest ona studentką V roku psychologii i przeprowadza badanie dotyczące postrzegania elementów składowych muzyki na osoby z zaburzeniami nastroju. Myślę, że w rewanżu podzieli się z zainteresowanymi swoimi wnioskami z pracy. Z tego co wiem badanie nie zajmuje więcej niż 5 min. ;) . Podaję jej mail: keira07@gmail.com . Badanymi powinny być osoby z zdiagnozowaną depresją, bez ograniczeń wiekowych. Materiały zostaną przesłane na adresy mailowe osób zainteresowanych.

Dzięki za pomoc! :smile:

[Dodane po edycji:]

Przepraszam... Prawidłowy mail to: keira007@gmail.com ;)

Re: Badanie psychologiczne

przez N95-1 02 gru 2009, 11:31
MOCca napisał(a):Ale enigmatyczny post, nawet sie nie wysiliłeś żeby napisać o jakie badania chodzi, chyba nie per rectrum? :roll:

Badania psychologiczne - nie dla kierowców . Chyba jasno sie wyraziłam. Kolega z posta wyżej jesli ma tak komentować lepiej niech nie komentuje. Potrzebuję je poprostu szybko zrobić .

przez linka 02 gru 2009, 12:31
N95-1, kolega z posta wyżej jest koleżanką - wystarczy rozszyfrować ten śmieszny mały różowy znaczek :roll: .

Jakie Ty byś chciał "badania"? Ocena stanu zdrowia wykonana przez psychologa polega na rozmowie, czasem na testach. Nie wyraźiłeś sie jaki masz problem, z czym chciałbyś do psychologa iść....ponadto napisałeś post i oczekujesz że wszyscy przyjdą i odpowiedzą, trzeba czasem czegoś poszukać.......tuż pod twoim postem jest temat o Krakowie popatrz tam, może coś znajdziesz.......krakow-t11717-322.html
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez N95-1 02 gru 2009, 14:57
linka656 napisał(a):N95-1, kolega z posta wyżej jest koleżanką - wystarczy rozszyfrować ten śmieszny mały różowy znaczek :roll: .

Jakie Ty byś chciał "badania"? Ocena stanu zdrowia wykonana przez psychologa polega na rozmowie, czasem na testach. Nie wyraźiłeś sie jaki masz problem, z czym chciałbyś do psychologa iść....ponadto napisałeś post i oczekujesz że wszyscy przyjdą i odpowiedzą, trzeba czasem czegoś poszukać.......tuż pod twoim postem jest temat o Krakowie popatrz tam, może coś znajdziesz.......krakow-t11717-322.html

tak własnie chodzilo mi ocene stanu zdrowia . szukałem wszedzie jest tylko badanie psychologiczne dla kierowców. wiec nie wiem czy wystarczy isc do pierwszego z brzegu psychologa czy to trzeba szukac gdzie takie badania wykonują.

Re: Pomoc w pracy magisterskiej

przez luciana 03 gru 2009, 01:03
Ja Ci moge pomóc wiem sama jak ciężko znaleść osoby do badania do pracy dyplomowej. Co bede musiała zrobić uzupełnić ankiete czy coś takiego??

przez mp1 03 gru 2009, 01:13
aniastudentka napisał(a):Witam, jestem studentką V roku psychologii, właśnie piszę prace magisterską na temat depresji w związku. Poszukuję osób chętnych do badania. Badanie zajmuje ok. 20 min.i jest anonimowe. Potrzebuje przebadać kwestionariuszem osoby, które mają za partnera osobę depresyjną. Jeśli ktoś zechciałby mi pomóc, to bardzo proszę o kontakt mailowy, mój adres: aniapsych@op.pl

nie myślałaś, aby się wybrać gdzieś do jakiejś poradni gdzie takie osoby się leczą w systemie dziennym?
nie wiem, gdzie mieszkasz, ale to mogło by Ci pomóc, miałabyś być może więcej do wyboru ;)
mp1

przez polakita 03 gru 2009, 15:12
Może powinieneś się zgłosić do psychiatry jeśli chodzi o zaburzenia takie jak nasze.
polakita

przez N95-1 03 gru 2009, 16:13
polakita napisał(a):Może powinieneś się zgłosić do psychiatry jeśli chodzi o zaburzenia takie jak nasze.

dziekuje za wszelkie NIE odpowiedzi na temat. Już znalazłam <załatwiłam> . Akurat nie potrzebuje wizyty u psychiatry . Ponieważ potrzebuje tylko opini. Badania niestety są ważne tylko 2 lata a ja robiłem je 4 lata temu. I potrzebuje jakby to powiedziec je odswieżyć , .
Po za tym nie wiem po co robić to ponownie jak wczesniejsze były dobre tzn - zero problemów :) no ale niestety biurokracja jak 2 lata wazne to nie 4 . ah rzeczywistość.

przez polakita 03 gru 2009, 16:41
Ja nie jestem na nie, po prostu moja koleżanka robiła takie badania u psychiatry (ale nie w Krakowie, dlatego nie podam adresu). Wydawało mi się po prostu że psychiatra nawet bardziej od psychologa zna się na rzeczy i może mieć takie testy.

Widzisz, ty przynajmniej jesteś zdrowa, nie to co my ;)
polakita

przez jaaa 03 gru 2009, 22:18
ja nie pomoge Ci bo nie mam depresji ale po chamsku podepne sie pod temat ;) tez prosze chetnych o zostawienie maila mi na PW to wysle ankiete na temat aspiracji zawodowych;)

przez Majster 04 gru 2009, 18:35
Nie ma sprawy, jesli chodzi o jakies ankiety czy kontakt mailowy to nie mam wiekszych oporow. Jesli chodzi o kontakt z placowkami sluzby zdrowia to chyba jednak odradzam, przypuszczam, ze pacjentom przychodni lub szpitali zalezy raczej na dyskrecji.
Pozdrawiam :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez jaaa 06 gru 2009, 16:58
nikt mi nie pomoze? :(

przez kotwilka 19 gru 2009, 21:28
Szukam osób które skończyły psychoterapię - badanie
Psychoterapia oczami jej uczestnika
Jesteśmy studentkami Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach prowadzonych przez nas badań poszukujemy osób z Warszawy i okolic, które podjęły psychoterapię indywidualną lub grupową z powodu zaburzeń nerwicowych i zakończyły ją nie później niż 2 lata temu.
Badanie polegałoby na przedstawieniu podczas rozmowy własnych spostrzeżeń, doświadczeń z psychoterapii, na ocenie jej skuteczności z punktu widzenia osoby, która w psychoterapii uczestniczyła.
Osoby, które zechcą wziąć udział w prowadzonym przez nas badaniu, będą miały swój wkład w rozwój badań nad skutecznością psychoterapii, a także pozwolą na lepsze jej rozumienie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: psychoterapia.badanie@gmail.com

przez Majster 22 gru 2009, 10:56
Ja kiedys mialem byc ankietowanym obiektem w pracy magisterskiej dotyczacej stabilizacji zwiazkow malzenskich po upadku komuny, oczywiscie nic z tego nie wyszlo. Osobiscie znalem kilka takich studentek gdy jeszcze sam bylem studentem, to wiem jak sie takie ankiety wypelnia: kupuje sie 4 piwa (moze byc i wiecej), siada przy stole ze stosem pustych druczkow w 4 osoby (ale nie wiecej bo pokoje w akademikach są ciasne) i wypelnia co tylko z palca wyssane. Cale szczescie ze magisterki robi sie przewaznie do archiwum albo do szuflady i nikt powazny nie bierze powaznie wnioskow z takich prac.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg