Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Pomóżcie w magisterce

przez anovi 15 sty 2007, 23:45
Witam :)
Mam na imię Iwona, jestem studentką V roku psychologii UO. Obecnie jestem w trakcie robienia badań do mojej pracy magisterskiej. Okazuje się, że mam dość poważne kłopoty ze znalezieniem odpowiednich osób badanych. Dlatego się tu pojawiłam.
Pisze o tym jak kobiety z obniżonym nastrojem postrzegają swój wygląd. Potrzebuje osób młodych ( do 40 lub nieco powyżej), które mają zdiagnozowany obniżony nastrój (wszelkie depresje, nerwice depresyjne itp.) i ważą w normie.
Więc jeśli spełniasz te warunki, i co najważniejsze masz ochotę mi pomóc ;) proszę daj znać. Samo badanko to tylko wypełnienie anonimowego kwestionariusza.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów :)
"Nigdy nie wiesz co przyjdzie pierwsze: kolejny dzień czy następne życie"

przysłowie tybetańskie

przez Lena 16 sty 2007, 20:56
ja jestem chetna (z nerwica i depresja), wiec jak cos to pisz na pw
Lena

przez wielokropek 16 sty 2007, 22:20
ja też jestem chętna (zaburzenia depresyjne)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

przez Koletha 08 mar 2007, 13:06
Witajcie!

Jestem studentka 5 roku Uniwersytetu Wrocławskiego i wlasnie koncze przeprowadzac w ramach pracy magisterskiej badania nad agorafobia (przyczyny wystepowania, sposoby radzenia sobie z nia w przypadkach wystapienia ataku lęku). Poszukuje pilnie 6 osob, ktore za posrednictwem maila badz gadu gadu zechcialyby mi odpowiedziec na 25 pytan zwiazanych z ta choroba. Zalezy mi oczywiscie na wywiadach z osobami chorymi na ta fobie. Dane beda anonimowe, i wykorzystam je tylko do przeprowadzenia badan. W ramach podziekowania osobom, ktore zechca mi pomoc przesle pod koniec maja rozdzial mojej pracy, ktory ukazuje nowe techniki radzenia sobie z agorafobia. Bardzo prosze osoby chetne o kontakt na moj nr gg XXXXX. Z gory dziekuje, pozdrawiam i zycze wytrwalosci w walce z choroba. Sama cierpie na nia juz 12 lat, wiec wiem jakie to trudne.
Sustine et abstine...

przez Atkaa 08 mar 2007, 13:13
ja, ja, wybierz mnie :!: :mrgreen:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez ... NATALIA ... 08 mar 2007, 21:36
Koletha Hej mam nadzieje ,że zechciała byś mnie powypytywać:) już napisałam na Twoje gg:) Serdecznie dziękuje ,że wypowiadacie się na mój post :lol: :lol: :lol: .dziś miałam z Mamą zarejestrować się u nowego psychiatry w Szczecinie ale powiedziałam byśmy pojechali jutro bo dziś chciałam iść do szkoły i to się spełniło poszłam i całkiem było spoko :):):) bardzo jestem zadowolona mam nadzieje ,że się tak utrzyma wytrzymałam na 4 godzinach a miałam 5 lekcjii. Pozatym mile mnie zaskoczyli bo z okazjii kobiet dawali nam kwiatka i dostałam od kolegi :):):) potem po szkole wybrałam sobie dłuższą droge do domu i było spoko :):):)tylko chłopak a raczej jego koleżanki mnie wkurzyły ,jestem strasznie zazdrosna a one są takie milutkie dla niego :(
... NATALIA ...

przez Koletha 09 mar 2007, 13:41
Natalko - wielkie wielkie dzieki, ze do mnie napisalas... nasza wczorajsza rozmowa na gg byla bardzo mila i inspirujaca. Ja wiesz, mamy te same problemy. Zycze Ci zebys nauczyla sie zyc z ta cholerna choroba, tak jak ja probuje sie nauczyc. A co do Twojego faceta to pamietaj o tym, co Ci wczoraj napisalam, ze wspolna wizyta Was obojga u psychologa i przedstawienie problemu ze strony specjalisty powinno pomoc. On tego nie rozumie, boi sie, to normalny odruch. Jesli ma Cie wspierac i pomagac to musisz go nakierowac.

Dziekuje wszystkim osobom, ktore odezwaly sie do mnie na gg, Sylwii, Natalce i Arturowi. Bardzo bardzo mi pomogliscie. Moze ktos jeszcze sie zdecyduje? Ciagle szukam jeszcze 4 osob do badan? Atkaa pomozesz??;)
Sustine et abstine...

przez Atkaa 09 mar 2007, 13:56
No ma się rozumieć, zrobię co w mojej mocy ;)
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez Koletha 09 mar 2007, 14:12
Bosko:) w takim razie czekam na gg XXXXX jesli bedziesz gotowa. Dziekuje takze Gusi, ktora wlasnie sie do mnie odezwala:*
Sustine et abstine...

przez kornest 09 mar 2007, 16:28
Dziękuję KOCHANI za wsparcie i za ciepłe słowa...
Dla wszystkich kobiet na tym temacie życzę wszystkiego dobrego i dużo dobrego z okazji wczorajszego Dnia KOBIET!
<całuski>

przez Koletha 18 mar 2007, 18:57
Witajcie,

chcialam Wam jeszcze raz bardzo bardzo goraco podziekowac, poniewaz wlasnie znalazlam komplet osob do badan. Dzisiaj rano dostalam ostatni wypelniony kwestionariusz i mozna powiedziec, ze teoretycznie badania zakonczylam. Teraz zostaje zebranie wszystkiego w calosc, analiza i pisanie czwartego rozdzialu:) Tak, jak obiecalam, kazda z osob, ktora zgodzila mi sie pomoc otrzyma ode mnie w okolicach lipca komplet materialow na temat nowych terapii i sposobow leczenia agorafobii. Mam Wasze maile, wiec napewno nie zapomne o nikim i wysle zaraz po obronie. A teraz jeszcze raz imiennie: Sylwia, Atkaa, Natalka, Kalinka, Gusia, Ania, Malgosia i Lidka - WIELKIE DZIEKI!! Szkoda, ze nie mam w moich badaniach zadnego faceta, bo to troche zmienia obraz, ale trudno. Kazdy mial prawo zrezygnowac. Sciskam Was kochany i piszcie na moje gg jak tylko bedziecie czuly taka potrzebe.

Natalka - dzieki za zyczenia odnosnie powrotu do zdrowia, nadal nie mowie, ale licze, zapalenie krtani nie bedzie trwac wiecznie i w koncu wyjde z wyra:)

BlueOrange - jestes bardzo madrym i spostrzegawczym facetem. Nie kazdy mezczyzna rozumie na czym polega komunikacja damsko - meska, a Ty piszesz o tym tak, jakbys sam byl kobieta. Chyle czola i pozdrawiam. Taki facet to skarb:)

Aha jeszcze jedno z wiekszoscia osob jestem w stalym kontakcie gg i nie dlatego, ze sa mi jeszcze potrzebni w badaniach, tylko dlatego ze to cudowni ludzie - mam na mysli w szczegolnosci Artura, Natalke czy Mateusza. Tak wiec jak widzisz nie wykrzystalam ich do swoich celow i nie porzucilam tylko moga zawsze liczyc na moje wsparcie i pomoc!!
Sustine et abstine...

przez ... NATALIA ... 19 mar 2007, 17:30
Koletha TAK I TO PRAWDA !!! popieram Aśke !! rozmawia ze mną kiedy tylko jesteśmy na gg i nie tylko o chorobie a te rozmowy i ta ankieta mi pomaga i nie wiem co jest w tym złego .To naprawde SUPER dziewczyna !!!
... NATALIA ...

przez Atkaa 21 mar 2007, 18:41
Koletha ale mi radość sprawiłaś tym postem :D Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po twojej myśli i z niecierpliwością czekam na materiały od Ciebie. Tylko nie zapomnij, że Sylwia = Atkaa :mrgreen: Gdybyś jeszcze kiedyś potrzebowała pomocy to śmiało :mrgreen:
Pozdrawiam Cie cieplutko :mrgreen:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

GORĄCA PROŚBA O UDZIAŁ W WYPEŁNIENIU ANKIET O DEPRESJI

przez magdak 10 kwi 2007, 18:31
Cześć,nazywam sie Magda Kuśmierska, jestem studentką V r psychologii i piszę pracę na temat :"Czynniki ryzyka zachorowania na depresje w okresie wczesnej dorosłości", bardzo chciałabym Was prosić o pomoc w uzyskaniu danych na powyzszy temat. Osoby chetne które zechciałyby wypełnić kwestionariusze proszę o kontakt- podaje mój e-mail:
magkusdep@tlen.pl, dziekuję.
Ostatnio edytowano 15 kwi 2011, 10:39 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przyłączono do odpowiedniego wątku.

Sortuj wg