LISTA CERTYFIKOWANYCH PSYCHOTERAPEUTÓW.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Polecam dla nerwicowców

przez nervka 02 paź 2010, 17:49
Ostatnio edytowano 02 paź 2010, 17:52 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiono do działu oferty

Re: To jest tylko jedna z kilku list

przez popomoc 04 sty 2011, 18:07
Angela napisał(a): [...]Psychoterapeuta to nie zawód i nie potrzeba być psychologiem.

Na ten moment. W fazie opracowywania jest nowa ustawa (zdaniem wielu wadliwa), która może wywrócić polską psychoterapię do góry nogami, znacznie zubożyć możliwość dostania się do właściwego dla siebie specjalisty i podnieść ceny sesji.
Możliwe jest oczywiście, że zamysł jest poprawny (pozbycie się 'szarlatanerii'), ale efektem może być wylanie dziecka z kąpielą.
Szczegóły na Facebook: http://infobot.pl/r/1U9H
Adam Kamiński
psychoterapia w Łodzi
http://www.popomoc.org

Lista Certyfikowanych Psychoterapeutów

przez Katarzyna Polak 11 paź 2013, 22:59
Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wcześniej pracowałam w Krakowie, obecnie prowadzę prywatną praktykę w Warszawie oraz w Grodzisku Mazowieckim. Tych, którzy szukają pomocy, zachęcam do zapoznania się ze stroną internetową mojego gabinetu: www.terapia-polak.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Lista Certyfikowanych Psychoterapeutów

przez Autodestrukcja 11 paź 2013, 23:02
Hm a ja gdzies czytalam, ze to jest tak, ze ten certyfikat jest drogi mega a trzeba go odnawiac co 7 lat. wiec ktos moze sie szkolic na certyfikat ale go nie wyrabiac... Sam certyfikat nie leczy ludzi jeszcze. wiec nie wiem juz.
Autodestrukcja

przez Katarzyna Polak 11 paź 2013, 23:44
Za sam certyfikat się nie płaci, natomiast owszem - mówi się, że "certyfikat jest drogi", bo trzeba spełnić wiele wymagań by go zdobyć - 4,5 roku szkolenia z psychoterapii, wiele godzin superwizowania swojej pracy terapeutycznej, praca własna mająca na celu poznanie i uwolnienie się od własnych trudności (by później lepiej i efektywniej pracować z pacjentami) - wszystko to jest płatne, i to niemało. W tym sensie certyfikat wiele kosztuje. I owszem, sam certyfikat "nie leczy", jednak jego posiadanie świadczy o pewnych kompetencjach, które wynikają choćby z konieczności wypełnienia formalnych wymagań o których wspomniałam - na koniec jeszcze oficjalny egzamin sprawdzający te kompetencje. O konieczności odnawiania certyfikatu nic nie słyszałam.

przez annagorska 31 sty 2015, 00:58
Instytut Analizy Grupowej Rasztów

Lista certyfikowanych analityków grupowych:

http://instytut.rasztow.pl/czlonkowie-zwyczajni/
Certyfikowany psychoterapeuta i analityk grupowy, specjalista psycholog kliniczny
Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Instytut Analizy Grupowej Rasztów
Tel: 696 220 300
www.ctpsyche-medical.pl
Warszawa

przez Kosmaty 31 sty 2015, 01:02
certyfikat zeby zdzierac kase z bidoków

Sprawdź swojego lekarza !

przez teamoteamo 08 maja 2015, 21:55
Szlomo napisał(a)::smile:
Pewnie czasem idąc do nowego lekarza baliście się o to, czy ten lekarz nie jest przypadkiem jakimś oszustem ;)
Od tej pory nie będziecie się więcej bać ! :mrgreen:
Oto strona Naczelnej Izby Lekarskiej , na której znajduje się Centralny Rejestr Lekarzy, gdzie każdy pacjent może znaleźć podstawowe informacje nt. danego lekarza.
Wystarczy, że wpiszecie imię i nazwisko lekarza. Dowiecie się mdzi. czy lekarz ten ma aktywne prawo do wykonywania zawodu, czy ukończył wszystkie stopnie specjalizacji.
I tak w wypadku psychiatry warto zwrócić uwagę na to, czy ma on wszystkie, czyli I i II stopnie specjalizacji. ------> http://www.nil.org.pl/xml/nil/rejlek/hurtd
Nawiasem polecam wszystkim... wizyty w publicznych poradniach. Bowiem najczęściej jest tak, że lekarz przyjmujący "państwowo" (tz. za naszą składkę na ubezpieczenie zdrowotne) po południami przyjmuje prywatnie. Naprawdę nie warto tracić kasy na prywatne wizyty, kierując się przeświadczeniem, że nas lepiej potraktują. Często bywa odwrotnie. Wiem z doświadczenia.
Oczywiście wszystko zależy od danego lekarza.
Pozdro

Link działa ! Dzieki !

przez ZbigniewK 16 cze 2015, 12:33
Zapraszam na bezpłatne konsultacje psychologiczne, psychoterapeutyczne.

W ramach oferty: jedno - dwa spotkania 50 minutowe o charakterze konsultacyjnym.
Jeżeli:
• dręczy Cię niskie poczucie własnej wartości, poczucie winy, lęk
• masz poczucie braku perspektyw, beznadziei, wewnętrznej pustki, smutku
• uciekasz od życia w wirtualny świat, uzależnienie, pracę
• trudno Ci się cieszyć z prostych, codziennych spraw, odczuwać radość i zadowolenie z siebie
• trudno Ci nawiązać bliskie, intymne relacje z innymi, zaufać, czujesz się samotny, inny
• czujesz bezradność, zagubienie w nowej, kryzysowej sytuacji
• chcesz lepiej poznać i zrozumieć siebie

Podczas konsultacji możesz sprawdzić, doświadczyć i dowiedzieć się:
• jak wyglądają spotkania z psychologiem, na czy polega psychoterapia, i jakiej formy pomocy potrzebujesz
• miejscach, specjalistach, różnych sposobach pracy terapeutycznej. Mogę pomóc wybrać Ci, skuteczne i adekwatne, do zgłaszanego problemu, sposoby jego rozwiązania
• z jakiego rodzaju pomocy, wsparcia możesz najlepiej skorzystać
• jakie jest źródło doświadczanych trudności i jakie są sposoby na trwałą zmianę
• jakie kroki i decyzje możesz podjąć, aby zmienić swoje życie

Zapraszam na jedno - dwa spotkania konsultacyjne. Czas trwania - 50 minut. Jedyna opłata to 15zł, za jedną konsultację, za wynajęcie gabinetu.
Zapisy: Telefon: 692-910-866; mail: terapiadda@op.pl
Miejsce: Stowarzyszenie Od-Do, Warszawa, ul. Siedmiogrodzka 5 kl. II domofon 9.

Nazywam się Zbigniew Kołakowski. Mam 37 lat. Z wykształcenia jestem psychologiem, pedagogiem, edukatorem seksualnym i trenerem. Od wielu lat prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików (DDA) i dorosłymi pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych. Jako trener - od 2013 roku przeprowadziłem ponad 400h warsztatów, szkoleń i treningów dla osób dorosłych. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy, jako psycholog szkolny, z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną, a także pochodzącą z rodzin dysfunkcyjnych.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, zapraszam na strony: www.terapiadda.pl oraz www.od-do.org (Strona Stowarzyszenia, gdzie oferujemy szeroką pomoc psychoterapeutyczną, rozwojową dla DDA i DDD).

przez Candy14 16 cze 2015, 12:36
Z wykształcenia jestem psychologiem, pedagogiem, edukatorem seksualnym i trenerem.

wiec nie jestes psychoterapeuta
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Emocjonalna 10 lip 2015, 11:09
Aktualna lista psychoterapeutów - Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
http://static2.medforum.pl/upload/file/LISTA_www_2015_06_22.pdf

przez sailorka 10 lip 2015, 11:12
Ale to chyba nie są wszyscy terapeuci. Moich tam nie ma.
Cześć, jestem czubkiem

przez Emocjonalna 10 lip 2015, 11:36
sailorka napisał(a):Ale to chyba nie są wszyscy terapeuci. Moich tam nie ma.

Bo to jest lista Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Twoi mogą być na liście Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
http://www.ptp.org.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=53
Choć z tego co widzę, ta lista nie jest chyba zaktualizowana.

przez ~kotenieńku 04 sie 2015, 16:27
Emocjonalna -
Lista psychoterapeutów jest niepełna
~kotenieńku

Sortuj wg