Anglia

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Anglia

przez JaLukas! 15 kwi 2007, 12:35
WItam to mój pierwszy post mimo ze jestem z wami juz około 1,5 roku.
Słuchajcie czy moze ktoś z was moze dać mi namiary na jakiegoś psychologa lub psychiatrę w Anglii??
Jeśli jest u niego możliwa psychoterapia to proszę napiszcie ile on bierze, mieszkam w Crawley koło Londynu, świetnie by było, zeby on też był z Crawley.
Ogólnie chodzi o to, ze po od kiedy przyjechałem do Anglii mam takie jazdy jakich nigdy nie miałem w Polsce, nawet leki które ze sobą wziąłem nie pomagają (Luxeta).
Od kiedy tu jestem, mam wrażenie ze cały okres pobytu w anglii to jeden wielki sen.
Derealizację mam od samego początku choroby, ale nigdy nie była ona tak silna.
Juz nie wiem co mam zrobic :(

przez GRACJA 15 kwi 2007, 23:15
Witaj JaLukas! Obrałeś dobrą drogę w poradzeniu sobie z problemem. Życzę powodzenia.
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez 331ania 18 kwi 2007, 15:47
Witaj JaLukas!-jeśli jesteś ubezpieczony czyli jaśli masz NI to możesz iść do lekarza rodzinnego ,mówiąc mu o tym iż w PL sie leczyłeś i że przyjmujesz leki.Otrzymsz skierowanie do specjalisty-niestety nie pocieszę cię-bo też bardzo długo się czeka.Ale jedno jest ok!lekarz pierwszego kontaktu bardzo pomaga ponieważ oni są od wszystkieo że tak powiem i czasem wystarczy wizyta tylko u takiego lekarza:)osobiście miałam takie problemy będąc tam, więc mogę doradzić:)gdyby coś to pytaj-dodam iż możesz poprosić o tlumacza bo Ci przysługuje, terminy medyczne są dość trudne i możesz mieć problem ze zrozumieniem:)Pozdrawiam:)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:48 pm ]
ahh-dodam że jesli masz jakąś chorbę przewlekłą to leki masz za darmo:)
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez eastenders 04 gru 2007, 20:15
Po pierwsze, nie musi to byc objaw choroby psychicznej. Ja mialem podobnie przez pare tygodni rok temu, jednak po prostu temten swiat rozni sie tak mentalnie i nawet architektonicznie, ze wydaje sie wszystko dziwne.

Nie szukajmy winy tam gdzie jej nie ma.

Po drugie derealizacja moze byc reakcja na silny stres - osobowosci nie radzace sobie ze stresem w sposob typowy, wmawiaja sobie ze "to nie moze byc prawdą" mimo ze wiedza w glebi duszy ze to JEST prawdą...

Po drugie gdzies w dzialach ogloszen Cooltury sa liczne ogloszenia psychologow, jesli chcesz to napisz pytania na maila houdi@o2.pl to ci podam numer. lub wyslij mi sms na 0447934106651 to ci odesle kilka nr-ow do psychiatrow w londynie.

Jaka rade moge ci dac - idz do psychiatry , nie rezygnuj z pobytu w anglii (o ile masz srodki utrzymania - kase na jedzenie i rent), bierz leki ktore ci przepisze i choc czasem na rozmowy.

Wydaje mi sie ze na takie efekty "wytwórcze" (mysli czy jakies przeczucia/wizje dodajace cos "wlasnego" do postrzeganej rzeczywistosci by ja oswoic) dziala dobrze chlorprothixen i podobne, ale nie brac tego na 100% bo nie jestem lekarzem!!!

Sortuj wg