Suwałki

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Suwałki

przez 331ania 02 lut 2007, 21:50
Witam.Czy jest na forum ktos z Suwalk?bardzo prosze o podpowiedz czy naprawde jest w Suwałkach jakis osrodek i to podobno super w ktorym skutecznie lecza depresje przez orkes 3 miesiecy.Bedac w szpitalu dowiedzialam sie wlasnie o tym osrodku ale nie dostalam skierowania ale kolezanka pojechala i nie dostala sie bo byla po pr.sam.a podobno mozna sie tam dostac tylko kiedy chce sie bardzo wyleczyc.Pomozcie jesli jestescie z okolic-czy to prawda?
ExModerator

przez nella31 04 lut 2008, 18:58
Aniu już dawno pisałaś swój post więc mam nadzieję że już znalazłaś ten szpital. Mam też nadzieję że jesteś już zdrowa ale gdybyś miała ochotę to odezwij się do mnie. Ja od wielu lat choruję na depresję i leżałam w Suwałkach i w Choroszczy na oddziale psychoterapii. A dostać się na terapię rzeczywiście może tylko ktoś komu bardzo zależy z resztą inaczej nie warto.
ANETA

SUWAŁKI

przez LUX LISBON 07 cze 2008, 22:10
p Poszukuje psychoterapeuty w Suwałkach!!!
Jakby kazdy chcial miec wielblada jakby to wygladalo jakby kazdy tak chcial miec?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Suwałki

przez LUX LISBON 13 cze 2008, 23:44
Szukam psychoterapeutu w Suwalkach z marnych skutkiem pomocy
Jakby kazdy chcial miec wielblada jakby to wygladalo jakby kazdy tak chcial miec?

Sortuj wg