[TORUŃ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

czy ktos chcodzil do pani Moniki Trzcińskiej w Toruniu wart?

przez rewolucja 05 gru 2011, 03:13
dostalam numer od kolezanki ale chcialabym sie troszeke wiedziej dowiedziec jesli wieci cos na jej temat to prosze piszcie
Ostatnio edytowano 05 gru 2011, 14:33 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do zbiorczego wątku, a poza tym szukanie nie boli.

DOBRY PSYCHOLOG TORUŃ -PILNIE POSZUKIWANY!!!!

przez daria87 21 sty 2012, 23:42
Witam.mam 25 lat i niedawno odkryłam że mam nerwicę,nie wiem jak mam znaleźć naprawdę dobrego psychologa,jakiś czas temu chodziłam do pewnej babeczki ale nie byłam zadowolona...proszę o pomoc albo chociaż podpowiedź jak mam znaleźć pomoc...pozdrawiam
Ostatnio edytowano 23 sty 2012, 11:04 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono ze zbiorczym wątkiem.

[Toruń]

przez kpi_pl 23 sty 2012, 02:15
A próbowałaś skorzystać z wideo rozmowy online z psychologiem ? Wybierasz psychologa,płacisz nie ruszając się z domu,gdy nadejdzie dzień i godzina wykupionej rozmowy online na żywo po prostu włączasz połączenie i rozmawiacie.Możesz jeszcze poprosić psychologa o włączenie przez niego obrazu wideo transmitowanego od niego do Ciebie (widzisz podczas rozmowy głosowej lub tekstowej - jak wolisz - jego twarz na żywo.Ty cały czas podczas takiej rozmowy możesz być anonimowa,nie ujawniając swojej tożsamości.Słyszycie się swobodnie.Mozesz też rozmawiać za pomocą wbudowanego w narzędzie do rozmowy komunikatora (podobne do gg)
http://kpi.pl/psycholog
Pomoc psychologów,psychoterapeutów online ANONIMOWO. Porozmawiaj z psychologiem na żywo online przy zachowaniu anonimowości (nie ujawniasz twarzy,personaliów,etc)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Toruń

przez Monar 25 lip 2012, 20:24
anka2228 napisał(a):Hej,
Ja osobiście polecam Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Toruniu działający przy Ośrodku Psychoterapii Remedis Pro w Toruniu.
Dobry zespół psychoterapeutyczny i co najważniejsze psychoterapia i leczenie na Oddziale jest refundowane przez NFZ:)

Dla zainteresowanych podaję dane kontaktowe:

Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Toruniu
ul. Piastowska 1 ( budynek Przychodni Kolejowej III piętro)
tel do rejestracji 56 447 90 11
pro@remedis.pl

Pozdrawiam,
Ania

O fajnie wiedzieć, że takie coś istnieje. Czy ktoś tam był i może mi powiedzieć, jak tam jest? Czy trzeba coś zrobić, by się tam dostać? Czy wystarczy zadzwonić i już... ?
Monar

[Toruń]

przez andre143waw 25 lip 2012, 23:05
Monar powinnas skorzystac z tego, to nie jest psychiatryk tylko oddzial nerwicowy, czyli jest tam przyjemnie i miło, ja sie na taki do wawy wybieram.... nic nie tracisz, Prawdopodobnie mozesz potrzebowac skierowanie od psychiatry twojego aby tam sie dostac. Proboj nic nie tracisz a zawsze mozesz zrezygnowac.
Gdybyś miał jeden strzał, lub jedyną szanse by zdobyć to czego pragniesz, wykorzystałbyś ją czy po prostu pozwolił jej się wyślizgnąć ?

[Toruń]

przez Monar 27 lip 2012, 10:30
Tak, mój lekarz nawet sam mi to zaproponował :mrgreen: Powiedziała, że jak będę chciała, to wypisze mi skierowanie, tylko muszę iść tam w celu uzyskania informacji na ten temat, wiadomo. No przejdę się tam, ale to kiedyś. Teraz nawet czasu nie będę mieć, niedługo znów szkoła... Nie wiem.
Monar

[Toruń]

przez Monar 03 kwi 2013, 23:37
Terapeuta w Toruniu na NFZ
Witam,

Jak w temacie... Byle nie na Sz. Bydgoskiej.
Muszę zmienić terapeutę...
Oczywiście terapeuta dla DDA.

[Toruń]

przez Shannon 04 lip 2013, 19:33
Także szukam terapeuty w Toruniu. Najlepiej terapia poznawczo-behawioralna.
Pytałam i już trzeci lekarz twierdzi, że w Toruniu taka terapia dostępna jest tylko prywatnie. Wiecie coś na ten temat?
f20, f42, ADHD

kwetiapina 400 mg
fluoksetyna 20 mg
doraźnie: wywar z czarnego lulka

[Toruń]

przez Monar 04 lip 2013, 22:58
navi, niestety raczej tak, w trn nie ma zbyt wielu ofert na nfz. :?

[Toruń]

przez los_historicos 23 sie 2013, 13:19
A jak wygląda sprawa z WOLP? Ile się czeka na specjalistę? Zależy mi na osobie która mogłaby się podjąć CBT związanej z fobią społeczną lub/i zaburzeniami osobowości takimi jak osobowość unikająca.
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

[Toruń]

przez allods 29 sie 2013, 14:03
Korzystał ktoś z Was z internetowej rejestracji do lekarza? Ja ostatnio się zarejestrowałem na jednej z nich z ciekawości. Parę chwil później byłem umówiony na wizytę :o Tutaj możecie sprawdzić o czym mówię: http://medmemo.pl/szukaj/psycholodzy,63/torun/. Co sądzicie o tego typie rejestracji?

[Toruń]

przez Monar 29 sie 2013, 15:17
allods, a to są oferty na nfz czy jak ?

[Toruń]

przez Shannon 29 gru 2013, 13:10
Czy zna ktoś dobrego terapeutę w Toruniu, lub okolicy?
f20, f42, ADHD

kwetiapina 400 mg
fluoksetyna 20 mg
doraźnie: wywar z czarnego lulka

[Toruń]

przez Monar 29 gru 2013, 19:05
Shannon, ja niestety nie :/ i jak pisałam nie polecam iść na Bydgoską, a też zależy z czym masz problem, bo tam jest dla współuzależnionych/uzależnionych/dda

Sortuj wg