Jaki szpital polecacie :)

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Piotruś97 13 wrz 2016, 09:31
Witam jak w temacie jaki szpital mogli Byście polecić w okolicach Warszawy? Mam 19 lat do Józefowa już się nie dostanę a podobno tam jest fajnie. Czytając o szpitalu Sobieskiego przezegnalem się noga...

przez Purpurowy 13 wrz 2016, 11:18
Piotruś97, witaj. Co do Sobieskiego też mam bardzo mieszane uczucia (byłem dwa razy) ale z czystym sumieniem mogę polecić szpital Nowowiejski.

przez Piotruś97 13 wrz 2016, 15:15
Purpurowy napisał(a):Piotruś97, witaj. Co do Sobieskiego też mam bardzo mieszane uczucia (byłem dwa razy) ale z czystym sumieniem mogę polecić szpital Nowowiejski.

Hejka.
Właśnie myślałem o tym bo będąc na terapi uzależnieniowej mój tata opowiadał mi sytuację na Sobieskiego. A Mógł Byś powodziec coś więcej na temat? Będzie to moja pierwsza wizyta i chciałbym wiedzieć czego się spodziewać :d Jak wygląda tam życie codzienne terapia oraz życie z pacjentami

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Purpurowy 13 wrz 2016, 15:23
Piotruś97 napisał(a):Hejka.
Właśnie myślałem o tym bo będąc na terapi uzależnieniowej mój tata opowiadał mi sytuację na Sobieskiego. A Mógł Byś powodziec coś więcej na temat? Będzie to moja pierwsza wizyta i chciałbym wiedzieć czego się spodziewać :d Jak wygląda tam życie codzienne terapia oraz życie z pacjentami

Terapia... ojojoj... na temat terapii za bardzo Ci nie mogę nic powiedzieć, gdyż sam jej w tym szpitalu nie miałem, jednak wiem że coś takiego tam funkcjonuje.
Życie codzienne - warto wziąć jakąś książkę, telefon (w tym szpitalu nie zabierali telefonów, przynajmniej wtedy w 2013r) i ogólnie coś żeby się nie zanudzić. Wiesz jak to jest w tego typu szpitalach, nie ma nic do roboty.
Co do pacjentów, to są porozmieszczani na różnych oddziałach. Na tym na którym byłem byli głównie ci spokojni. Lekarze w porządku, pielęgniarki też w porządku, sanitariusze jak nie są potrzebni to ich nie widać (dla porównania w Siedlcach tylko krążyli szukając zaczepki)
Dodam że przy każdej sali jest oddzielna łazienka.
Jak byś miał jeszcze jakieś pytania, to śmiało pisz.

przez Lusesita Dolores 17 wrz 2016, 18:28
a propo pacjentów. jak ktoś jest w psychiatryku agresywny, to idzie w pasy.
Kładą go na sali obserwacyjnej, gdzie leżą inne przypadki, ciągle monitorowane i dają mu takie psychotropy, po których wie, że chce szczać, ale nie pamięta, gdzie fiuta szukać
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg