[KOCBOROWO]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: UWAGA!!szpital psychiatryczny czyli kocborowo

przez linka 13 gru 2010, 14:44
:shock: o kur.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez krokiettt 15 gru 2010, 20:49
:time: no i gratuluję refleksu. uwielbiam powracać do tego tematu bowiem już wcześniej przestrzegałem przed chorą, panującą tam atmosferą. słyszałam też że personel loguje się na forach i dodaje same pozytywne opinie chcąc poprawić chociażby wizerunek samego szpitala który i tak nieodzownie kojarzy mi się z obozem koncentracyjnym.

Pobyt tam zostawia korbę w głowie do końca życia, przykro mi z tego powodu. :why:

pozdrawiam serdecznie wszystkich relatywnych nerwicowców!

przez nieboszczyk 19 gru 2010, 17:01
na srebrzysku pacjenci zachowywali się jak jaskiniowcy.kiedy wydawali obiad,było to chyba o godzinie 12ej wszyscy biegali i ścigali się na stołówkę po korytarzu.jakie to było głupie...a na obiad były pomyje-głównie suchy,czerstwy chleb i suche ziemniaki.sporadycznie była jakaś np.wątróbka do ziemniaków.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LitrMaślanki 19 gru 2010, 19:36
Marek77, po przeczytaniu tego artykułu ,aż włos się jeży na głowie :shock:

Mam za sobą dwa pobyty w szpitalu i częste wizyty u członka rodziny ( chorego na "S" )
Przyznam ze nie mogę nic zarzucić ani lekarzom ani pielęgniarką ani personelowi pomocniczemu ,jedyny mankament to jedzenie .Które od czasu
zlecenia przygotowywania posiłków firma zewnętrznym jest nie dość ze paskudne to co kilka dni niejadalne ...sprawiające wrażenie trującego .

służba zdrowia a w szczególności placówki psychiatryczne są traktowane po macoszemu przez NFZy . Bo co im tam a niech się skarzą ..wariatowi ktoś uwierzy czy szanowanemu pracownikowi NFZ ?
LitrMaślanki

przez PaniKa88 21 gru 2010, 20:17
Od 6 lat mam problemy z depresją. Mam za sobą 3 pobyty w Kocborowie. Każdy z nich to był koszmar... Podczas ostatniego pobytu (od maja do października 2005 roku) powitalny tydzień w pasach. Tam pasy nie służą do zabezpieczania niebezpiecznych pacjentów lecz jest to rodzaj kary za niechęć wobec personelu i ich poleceń. Podczas pobytu tam nabawiłam się nerwicy. Od września leżę na 'Srebrzysku' (obecnie jestem na świątecznej przepustce). Atmosfera i opieka jest dużo lepsza. Więc zdecydowanie odradzam Starogard, a polecam Gdańsk.
Psychiatryk.
Miejsce w którym znajduje się wiele równoległych światów.
Znalazłam tam nowy świat - swój.

przez nieboszczyk 26 gru 2010, 16:46
??????
http://www.kociewski.pl/index.php?optio ... 8&Itemid=1
podobno w polsce II wojna się skończyła

[Dodane po edycji:]

tamtejszemu personelowi brakuje tylko karabinów maszynowych,cyklonuB,słupka do wieszania za wykręcone do tyłu ręce skute kajdankami i szpikulca do lodu do lobotomii do pełnego zestawu leczniczego jaki miał miejsce w 45 roku.!!!
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez LitrMaślanki 26 gru 2010, 18:06
nieboszczyk, parafrazując jednego z polityków " dziki kraj /cenzura/ dziki kraj " w każdym mieście powinien być pręgierz na takich Dr Mengelów
LitrMaślanki

przez nieboszczyk 26 gru 2010, 21:43
LitrMaślanki czytałeś o tamtejszej pani ordynator?do pielęgniarek mówiła:macie być wrednymi kur.... anie dobrymi ciociami bo inaczej wypad!a pacjentom kazała kablować na pielęgnarki które okazały się ludzkie i wzamian zato oferowała przepustki lub aparat fotograficzny,jednemu obiecała przepustkę na drugi dzień łamała obietnice i tak bez końca...to jest hardcore!niema zgonów tylko dlatego że nie mają wyposażenia wyżej wymienionego a zamiast mundurów z napisem SS białe rzeznickie kitle.dziki kraj to pieszczotliwe określenie.III rzeczy oficjalnie niema od 70 lat.jest zato tajna IV rzesza.

http://tczew.portalpomorza.pl/index.php ... &Itemid=39
http://wiadomosci.gazeta.plWiadomosci/1 ... jfajniejsz
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... zeniu.html
były tam też przypadki karania pacjenta za to że zemdlał np. od długiego stania na baczność.karali za to zimnym prysznicem lub odcinali widzenia z rodziną,niedawali przpeustek czy kazali jedzenie przyniesione przez rodzinę wyrzucać do kosza.

do tego numery oddziałów w liczbach rzymskich i wygląd zewnętrzny oddziałów jest uderzająco podobny do bloków w Auschwitz Birkenau.

http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny ... 10/3487120

09:50 ale hardcore!
na srebrzysku oglądałem podobne hardcory co drugi dzień przez cały rok tyle że na srebrzysku nie mieli dery.mi nie dawali takich prezentów byłem tylko świadkiem

przez nieboszczyk 29 gru 2010, 21:55
Amon_Rah napisał(a):W chwili obecnej przecież nie ma żadnej potrzeby pozbywania się obywatelstwa polskiego i przyjmowania obcego, skoro można legalnie pracować i mieszkać w prawie każdym kraju w Europie...?
BTW:Koniec off-topa ;)

oto kolejny powód dla którego lepiej się pozbyć obywatelstwa polskiego.cytuję komentarz pewnego użytkownika pod artykułem: w UK za takie coś cały personel od dyrektora po cieciów dawno by siedzieli ze współwięzniami którzy ich nie lubią.nasz naród jest tyle wart co nasz stosunek do naszych więzniów,chorych,zahivionych,bezdomnych,sierot,tych którzy nie są w stanie sami się obronić.jaki kraj takie leczenie.z tego co inni opisywali to trafić do angielskiego psychiatryka to przywilej w porównaniu do naszych.

przez nieboszczyk 02 sty 2011, 14:07
szczególnie poruszająca była kwestia dotycząca wykonywania w naszych psychiatrykach odmy w mózgu do tomografii pod pretekstem lepszej widoczności.zabieg jest bardzo bolesny i wykonywany żywcem.delikwentowi spuszczają cały płyn mózgowo rdzeniowy i napełniają czaszkę powietrzem.potem tym płynem nielegalnie handlują bo jest bardzo drogi.potem płyn mozolnie regeneruje się przez lata i do końca życia zostają bóle głowy. była też kwestia zabijania pacjentów haloperidolem wspomniana w komentarzu byłego pacjenta którego mało też nie zabili haloperidolem-doszło u niego do zapaści,wspomniał iż niektórzy nie mieli tyle szczęścia co on-spójrzcie na tabliczki na grobach za oddziałem.co my mamy chiny w polsce?w chinach przywiązuje się skazańców do łóżka,knebluje się ich i żywcem wycina im się wątrobę,nerki,płuca,serce,rogówki/przed śmiercią wstrzykuje im się środki konserwujące,strzela się im w głowę i wycina im się narządy jeszcze zanim umrą bo im świeższe narządy tym mniejsze ryzyko odrzucenia przeszczepu.jest jeszcze pakistan gdzie mąż ma prawo spalić żonę żywcem,ojciec ma prawo zakopać swoje dziecko żywcem.temat powinien brzmieć:UWAGA!!! POLSKA JEDNYM Z NAJGORSZYCH KRAJÓW NA ŚWIECIE!!!

przez Shadowmere 20 sty 2011, 18:37
Byłam,nie polecam.
Koszmar.Widzial ktos "Lot nad kukulczym.."?
Na pewno,to kultowa pozycja.
Tak wciąż się dzieje.
Shadowmere

UWAGA!!szpital psychiatryczny czyli kocborowo

przez młodyzrdk 12 kwi 2011, 20:14
Widziałem film wart uwagi.

przez zujzuj 13 kwi 2011, 00:11
nieboszczyk napisał(a):szczególnie poruszająca była kwestia dotycząca wykonywania w naszych psychiatrykach odmy w mózgu do tomografii pod pretekstem lepszej widoczności.zabieg jest bardzo bolesny i wykonywany żywcem.delikwentowi spuszczają cały płyn mózgowo rdzeniowy i napełniają czaszkę powietrzem.potem tym płynem nielegalnie handlują bo jest bardzo drogi.potem płyn mozolnie regeneruje się przez lata i do końca życia zostają bóle głowy. była też kwestia zabijania pacjentów haloperidolem wspomniana w komentarzu byłego pacjenta którego mało też nie zabili haloperidolem-doszło u niego do zapaści,wspomniał iż niektórzy nie mieli tyle szczęścia co on-spójrzcie na tabliczki na grobach za oddziałem.co my mamy chiny w polsce?w chinach przywiązuje się skazańców do łóżka,knebluje się ich i żywcem wycina im się wątrobę,nerki,płuca,serce,rogówki/przed śmiercią wstrzykuje im się środki konserwujące,strzela się im w głowę i wycina im się narządy jeszcze zanim umrą bo im świeższe narządy tym mniejsze ryzyko odrzucenia przeszczepu.jest jeszcze pakistan gdzie mąż ma prawo spalić żonę żywcem,ojciec ma prawo zakopać swoje dziecko żywcem.temat powinien brzmieć:UWAGA!!! POLSKA JEDNYM Z NAJGORSZYCH KRAJÓW NA ŚWIECIE!!!

Już dawno nie czytałem takich debilizmów. Nie pamiętam, żeby jakieś posty niz te kilka twoich bardziej mnie wkó***ły. Czytałeś o szpitalach w Norwegii czy Włoszech ? Zakładam, że masz jakis problem, który zakłóca ci ogląd sytuacji i świata. Nie znosze tego naduzycia, które przenosi odpowiedzialność z człowieka na zaburzenie. Jednak w tym przypadku, jak sobie pomysle że musisz czerpać jakąś perwersyjną przyjemność z tego gówna to troche sie uspokajam

UWAGA!!szpital psychiatryczny czyli kocborowo

przez młodyzrdk 13 kwi 2011, 15:16
Wracając do filmów :D polecam:The Jacket 2005 [DVDRip.XviD-miguel] [ENG] , pasuje nawet do tematu!

Sortuj wg