[KOCBOROWO]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: UWAGA!!szpital psychiatryczny czyli kocborowo

przez Zenonek 26 wrz 2010, 15:52
nieboszczyk,

czyli czujesz sie dobrze ? to co tak narzekasz ? Pracujesz ? masz rodzine ?

przez nieboszczyk 26 wrz 2010, 15:57
risset nie działa.dobrze działa tylko mianserynabo można się przespać.nie mam rodziny.jestem na rencie.moim marzeniem jest znalezienie pracy nawet najprostszej ale nigdzie mnie nie przyjmą bo kiedy ktoś mnie bliżej pozna rozmowa nagle się urywa.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez brokenwing 26 wrz 2010, 16:04
nieboszczyk, Próbowałeś coś uzyskać w PEFRONI? Może jakieś fundacje pomagające niepełnosprawnym?
Jestem już dość długo bez pracy i doskonale Cie rozumiem to prawdziwa udręka .
brokenwing

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 27 wrz 2010, 14:48
myślałem o pracy w UK-więcej zarobisz za ten sam wysiłek,wyćwiczysz umysł,było by by o czym gadać,czyste,schludne i osobliwe tereny.problem w tym że w dupie byłem gówno widziałem dlatego niemam szans na robotę ani na naukę bo oczym tu rozmawiać z innymi?o zastrzykach? o operacjach?o białym suficie?o kratach,kaftanach,pasach?o bólu?o chorobach?chwalić się ile wytrzymać można bez dzieńdobry bez dowidzenia?to że nauczyłem się mówić,czytać,pisać i liczyć w takich warunkach to dziwię się sam sobie bo każdy przeciętny którego matka tylko urodziła i wyrzuciła na śmietnik nie wiedział by nawet jak się nazywa,nie umiał by nawet usiąść na łóżku co dopiero mówić o chodzeniu,jedzeniu samemu,ubieraniu się itp. bo personel dba tylko o spokój na oddziale a rehabilitacja w takim miejscu to tylko mit wyssany z palca.prawo przecież zabrania zdeptania głowy dziecku którego nikt nie bo to morderstwo zato całkowicie pozwala żeby powoli samo się wykończyło w takich taśmowych umieralniach.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez linka 27 wrz 2010, 16:37
nieboszczyk, radziłabym poszukać pomocy psychologicznej i rozpocząć terapię.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez nieboszczyk 28 wrz 2010, 15:14
mi nie pomoże czcza gadanina z psychologiem tylko konkretny start życiowy w kierunku usamodzielnienia.w szkole uczyłem się dwóch języków obcych,oprócz tego pozostałe polskie przedmioty,udało mi się ukończyć 2 klasy licealne w opresyjnym środowisku gdzie cały czas siedziałem z nosem w książkach uczac się a inni niedosyć że nie pomagali to deptali po mnie w dowolny sposób i nauczyciele uciekali odemnie kiedy prosiłem o przeprowadzenie egzaminów.i co mi przyszło z tych szkół?świadectwami mogę tylko sobie dupe podetrzeć.jestem przekreślony.owszem szkoły mogę sobie skończyć i tak nie przyjmą mnie do żadnej pracy bo każdy fagas powie:chorych nie potrzebujemy.normalnie wstyd tak żyć i patrzeć jak gówniarzeria wyjeżdża za granicę,szybko znajduje pracę,zaraz stać ich na wynajem pokoju,utrzymują sie w pracy wiele lat,stać ich na samochód,wycieczki,plazmę i różne pierdoły,kwitują:ja nie muszę grzebać po śmietnikach,nie muszę gnić w mieszkaniu,nie muszę siedzieć i płakać,zdychać,rodzą tam dzieci które mają wspaniały start życiowy i od kołyski znają już 2 języki.hm.gdyby moi rodzice nie byli takimi nieudacznikami,uczyli się języków i wyjechali za granicę zanim jeszcze się urodziłem to miał bym jakieś zabezpieczenie-mógłbym robić za tłumacza zamiast wegetować na gównianej rencie inwalidzkiej.niech to da niektórym do myślenia.

przez linka 28 wrz 2010, 15:21
nieboszczyk, a może skończ zrzucać winę na innych...rodziców, na tych którym się udaje tylko zacznij coś robić w życiu......
Bez obrazy ale to twoja wina, ze skończyłeś tylko dwie klasy liceum....co teraz robisz? Mógłbyś iść do jakiejś szkoły wieczorowej dla dorosłych ...nauczyć się jakiegoś zawodu.....albo załóż jakąś firmę....i przestań liczyć na innych.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez brokenwing 28 wrz 2010, 15:28
linka, ja go rozumiem , to nie jest tak łatwo zrobić jak pisać . Czasem człowiek czuje ,ze jeśli go ktoś nie weźmie za rękę jak dziecko .Nie pomoże w pierwszych krokach ..nie da przysłowiowego kopa ..to nic nie jesteś wstanie zrobić .Mam podobnie .
A w naszym kraju ,nie istnieją praktycznie żadne ,programy aktywacyjne czy pomocowe .
brokenwing

przez linka 28 wrz 2010, 15:32
brokenwing, no tak ale ubolewać nad sobą przez 20 czy 25 lat nic z tym nie robiąc.......ja rozumiem, ze można mieć ciężki start itd ale z biegiem życia da się to nadrobić bo w pewnym momencie tak naprawdę zaczynają liczyć się tylko nasze czyny a przeszłość traci na znaczeniu.....
Przyjaciel forum

przez nieboszczyk 28 wrz 2010, 15:38
początkowo byłem otwarty na naukę ponieważ byłem przekonany że to mi da pracę i będe żył tak jak inni.nie spodziewałem się tak opresyjnego środowiska w każdej szkole i wszędzie.szkoła to był najgorszy koszmar tylko ze względu na środowisko bo nauka nie szła mi najgorzej.nie może być to moja wina że skończyłem tylko 2 klasy licealne bo każdy inny był normalnie traktowany i wobec tego każdy ma pracę z palcem w nosie.znam rodzinę która mieszka za granicą-w domu ich dzieci mówią po polsku a kiedy wyjdą z domu innym językiem.byłem kiedyś w UK na wycieczce i od razu myślałem o jakiejś pracy-nawet zamiatanie ulic,obieranie ziemniaków,zmywak,usłyszałem odpowiedz-albo na stałe albo wcale. nie mogłem podjąć próby ponieważ był tam też mój kolega który nie chodzi sam a bezemnie nie wyjdzie z domu ani nie wejdzie po schodach.jak się wyjedzie za granicę to automatycznie już jest jakiś punkt odniesienia.a bez układów z innymi nie da się nic zrobić.

przez Zenonek 28 wrz 2010, 15:50
nieboszczyk,

A ile masz lat teraz ? Czlowieku jak nic cie tu nie trzyma to wyjezdzaj gdzie pieprz rosnie, lepiej zamiatac ulice w UK za 1000 funtow niz u nas za 500 zl...

przez nieboszczyk 28 wrz 2010, 16:06
właśnie.co powiem koledze z którym mieszkam od wielu lat i któremu pomagam?tylko z nim mam jakiś układ po drugie ci którzy wyjechali za granicę nigdy nie wyjechali sami w ciemno tylko za pośrednictwem jakihś znajomych,rodziny,przyjaciół którzy wiedzą coś o tym i mają praktykę.a ja niewiem nawet jak wygląda podpisanie umowy o pracę a na naukę języka niema warunków i już nie ten wiek.musiał bym siedzieć conajmniej rok żeby nauczyć się porozumiewać z tamtymi.a żeby pozbyć się obywatelstwa polskiego trzeba tam pracować 5 lat.to cud że rozumiałem niektóre słowa i mogłem zrobić koledze zakupy.

przez linka 28 wrz 2010, 16:19
Pewnie lepiej całe życie marudzić....bo oni mają a ja nie.....każdy ma to na co sobie zapracował - taka jest prawda.
Przyjaciel forum

przez brokenwing 28 wrz 2010, 16:31
linka, Przesadzasz ,są rożne stany w jakich się człowiek znajduje. Chęć to nie wszystko ,czasem przerażenie jest tak duże i paraliżujące ,ze nie pozwala na pierwszy krok. Chodzi nie o danie komuś wszystkiego ,tylko o pomoc w ruszeniu z miejsca .
brokenwing

Sortuj wg