[KOCBOROWO]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: UWAGA!!szpital psychiatryczny czyli kocborowo

przez kokoszka 24 lut 2010, 22:04
Od kiedy zaczelam chodzic do psychiatry, ona proponuje mi pobyt w tym szpitalu, ale sadzac po waszych wypowiedziach chyba dobrze ze sie nie zgodzilam

przez bliksa 24 lut 2010, 22:08
jestem w szoku, po tym co tu napisaliście :shock:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Majster 25 lut 2010, 10:16
Gdy bylem na Srebrze to rozmawialem z innymi pacjentami nt roznych szpitali w okolicy. Kocborowo zajmuje zdecydowanie czolową pozycje jesli chodzi o przedmiotowe traktowanie pacjentow. Natomiast gdanskie Srebrzysko ma calkiem niezla opinie - z tego wynika, ze mialem farta ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 19 mar 2010, 17:03
myślicie że szpitale dla wariatów służa żeby pomagać chorym?nie!!!one służa tylko do tego żeby bronić "zdrowe" społeczeństwo przed rzekomą agresją podłamanych.czyli żeby sie ich pozbyć po cichu.jak śrubka w maszynie pęknie to wyrzuca sie ją na złomowisko gdzie czeka na przetop.tak samo z tymi ludzmi.oddzielić na zawsze od społeczeństwa bo ich nie chcą i jest czas na robienie doświadczeń na nich.cmentarz jest blisko żeby sie nie fatygować z transportem.to rzeczywiście legalny obóz zagłady.tyle że zamiast szybko wykańczać rozstrzelaniem czy zagazowaniem stosują metodę zamknięcia w korycie.dają ci jeśc ile chcesz,nie możesz sie ruszyć,po jakimś czasie tarzasz sie we własnych odchodach w których lęgną sie robale i cie zżerają żywcem.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez magdalenabmw 20 mar 2010, 00:16
nieboszczyk napisał(a):myślicie że szpitale dla wariatów służa żeby pomagać chorym?nie!!!one służa tylko do tego żeby bronić "zdrowe" społeczeństwo przed rzekomą agresją podłamanych.czyli żeby sie ich pozbyć po cichu.jak śrubka w maszynie pęknie to wyrzuca sie ją na złomowisko gdzie czeka na przetop.tak samo z tymi ludzmi.oddzielić na zawsze od społeczeństwa bo ich nie chcą i jest czas na robienie doświadczeń na nich.cmentarz jest blisko żeby sie nie fatygować z transportem.to rzeczywiście legalny obóz zagłady.tyle że zamiast szybko wykańczać rozstrzelaniem czy zagazowaniem stosują metodę zamknięcia w korycie.dają ci jeśc ile chcesz,nie możesz sie ruszyć,po jakimś czasie tarzasz sie we własnych odchodach w których lęgną sie robale i cie zżerają żywcem.

Za dużo filmów chyba oglądasz :roll: Zmień może repertuar na komedie romantyczne? ;)
magdalenabmw

przez nieboszczyk 19 kwi 2010, 15:15
oto klasyczne przykłady pomocy podłamanym:
http://superwizjer.onet.pl/1190146,archiwum.html
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,7477 ... iami_.html
fanfary dla rodziców którzy tak pomóc chcą swoim dzieciom którzy nie dają sobie z czymś rady.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez krokiettt 03 maja 2010, 16:13
heh męka po prostu męka pańska siedzieć w kocborowie :D tam to sie dopiero można podłamać. wszystkim którzy chorują polecam domowe sposoby i regularne wizyty u dobrych specjalistów a nie szpitale psychiatryczne, zwłaszcza, jeśli ktos jest wrażliwy duchem.. :-~ naprawdę, da się bez tego...

przez Nomis 11 maja 2010, 19:59
A My nie chcemy uciekać stąd! krzyczymy w szale wściekłości i pokory, stanął w ogniu nasz wielki DOM!! Dom dla psychicznie i nerwowo chorych...
Nomis

przez anna120 25 maja 2010, 11:41
jestem mamą 13-latka który przebywa właśnie w tym szpitalu na oddziale 23 z mocy sądu jestem w szoku co tam się dzieje i zrospaczona bo niewiem jak go z tamtąt wyciągnąć pisałam już do sądu co tam się dzieje ,ale bez eha.Tam są same kary dla dzieci np;zakaz jedzenia na odwiedzinach,zapinanie dzieci w pasy przypięte do łużka na parę dni jak są nieposłuszne, zakładają pampersa,żeby niemósiał wstawać personel jest bardzo nieprzyjemny a pani ordynator lepiej się do niej nieodzywać.Syn jest tam 4 miesiące gdy go zobaczyłam po miesiącu wyglądał jak ząbi to było coś okropnego,był jak nieobecny ,nieodzywał się wcale trząsł sie jak galareta i chodził w kółko,Sąd go skierował z powodu ADHD i agresywnego zachowania ,wiem że syn musi się leczyć ale nie w taki sposób oni zrobią z niego prawdziwego Debila.Dlaczego nikt nie robi nic w sprawie tego szpitala tak nie może być ,czy ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić,czekam na propozycje.

przez Goldielocks 25 maja 2010, 13:20
anna120 napisał(a):jestem mamą 13-latka który przebywa właśnie w tym szpitalu na oddziale 23 z mocy sądu jestem w szoku co tam się dzieje i zrospaczona bo niewiem jak go z tamtąt wyciągnąć pisałam już do sądu co tam się dzieje ,ale bez eha.Tam są same kary dla dzieci np;zakaz jedzenia na odwiedzinach,zapinanie dzieci w pasy przypięte do łużka na parę dni jak są nieposłuszne, zakładają pampersa,żeby niemósiał wstawać personel jest bardzo nieprzyjemny a pani ordynator lepiej się do niej nieodzywać.Syn jest tam 4 miesiące gdy go zobaczyłam po miesiącu wyglądał jak ząbi to było coś okropnego,był jak nieobecny ,nieodzywał się wcale trząsł sie jak galareta i chodził w kółko,Sąd go skierował z powodu ADHD i agresywnego zachowania ,wiem że syn musi się leczyć ale nie w taki sposób oni zrobią z niego prawdziwego Debila.Dlaczego nikt nie robi nic w sprawie tego szpitala tak nie może być ,czy ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić,czekam na propozycje.

:shock:

Poczułam się, jakbym czytała o szpitalu psychiatrycznym z XIX wieku... Co to za metody?! Oni chcą tam chyba powykańczać wszystkich pacjentów. Gdyby chodziło o mojego syna, to przyszłabym tam z policją... Aż się dziwię, że telewizja nie nakręci jakiegoś reportażu o tym szpitalu. Jak Oni mogą tak traktować ludzi?!
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez anna120 25 maja 2010, 13:41
mieszkam 300km z tamtąt niemam takich morzliwości jutro jadę do sądu ostatni raz jeśli nic niezrobią zgłosze to do telewizjii bo niemam już sił wlczyć z tym wszystkim,skazani w zakładach karnych mają lepiej poniewarz jechałam tak daleko po 15 minutach zostałam wyproszona bo tyle trwają odwiedziny to zgroza ,to nie szpital niewiem do czego to porównać

przez anna120 29 maja 2010, 08:28
witam widzę jak wiele ludzi czyta co wcześniej napisałam czy nikt nie morze mi nic poradzić..

przez nieboszczyk 20 lip 2010, 14:46
zasada jest prosta:choremu nie powiedzą wprost że zamierzają sie go pozbyć i powoli wykończyć pod pozorem "pomocy","opieki" i "leczenia".choremu powiedzą że to szpital a nie legalne obozy zagłady rodem z laboratoriów doktora Mengele.on też "leczył" i robił "badania" innym.tyle że zamiast rozstzrelać czy zagazować "niewygodnych" dla społeczeństwa ludzi z premedytacją stosują sposób typu:operacja sie udała,pacjent nie żyje,błąd w sztuce i nie pójdą siedzieć jak za morderstwo i dlatego to jest legalne.trzymają pacjenta tak długo aż wyzdrowieje a jak ktoś jest schizofrenikiem,oligofrenikiem,downem czy porażeniowcem to już zdrowszy być nie może więc nie uznają tego nigdy.druga sprawa:lekarze i pielęgniarki mają w dupie swoich podopiecznych bo sie boją że gdy zbytnio wczują sie w role to skończą tak jak ci podopieczni.a podopiecznym zapewniają że zrobią z nich geniuszy po pobycie.to już lepiej trafić do kicia bo jest godzina spaceru dziennie,niema codziennego przymusowego kucia zastrzykami,niema prezentów typu kaftany i pasy,prądem nie pocieszają.

przez Shadowmere 20 lip 2010, 14:48
hehe a mialam tam skierowanko.. :shock: Boże.
Shadowmere

Sortuj wg