[Psychiatra ŚLĄSK]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Psychiatra ŚLĄSK]

przez Anetixi 01 sty 2016, 23:05
Szukam dobrego psychiatry na NFZ z okolic Bytomia/Zabrza/Katowic/Tarnowskich Gór i okolice.
Cierpię na depresję / zaburzenia osobowości.
Miałam problem z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych.
Możecie kogoś polecić?

[Psychiatra ŚLĄSK]

przez White Rabbit 03 sty 2016, 18:42
Hej. Mogę Ci polecić kogoś, ale nie jest bez skazy. Długo miałam poczucie względnej rzetelności tej osoby (wysłuchuje do końca, jest inteligentna, jednak bez przesady, jednocześnie ma kwalifikacje psychoterapeuty - to jakiś plus), niemniej w pewnym momencie uparła się na to, by wyraźnie ignorować moje prawo do stanowienia o sobie samej i osobiste odczucia - lek mi nie służył, nie spełniał swojej funkcji , wytrzymałam dwa miesiące, moj stan pogarszał się coraz bardziej, a ona kazała mi (!) na nim pozostać, próbowała mi wmówić, że widzi poprawę (nie mam pojęcia, na jakiej podstawie, być może nie miała lepszego pomysłu na leczenie). Jednak był to jednorazowy wybryk w całej wieloletniej współpracy. Jak się sprawuje dziś, nie wiem. Przeskoczyłam wtedy do innego psychiatry. Chodzi do niej teraz moja znajoma i jest bardzo zadowolona. Przyjmuje na nfz. Jeśli interesują Cię namiary do niej, napisz na priv.

Sortuj wg