Program o lekomanii TVN Style - niedziela 15.11.15 godz.23.1

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Przemek_44 13 lis 2015, 17:27
Nie wiem, czy w dobrym miejscu (?), ale chciałbym, aby było to dobrze widoczne

Uwaga! W TVN Style (Miasto Kobiet) – niedziela (15.11.2015) godz.23.15
powtórka programu z ostatniej środy o in vitro
oraz o uzależnieniach od leków uspokajających i nasennych (benzodiazepin)
program będzie też emitowany w
poniedziałek (16.11.) – godz. 12.20
wtorek (17.11.) – godz. 13.55
a po powtórkach będzie w internecie online przez 1 tydz. w Playerze (nie wiem, czy odpłatnie, czy free (?)

Z tego co słyszałem (jeszcze nie oglądałem) w programie wzięły udział zarówno osoby uzależnione od leków, jak i specjaliści leczenia uzależnień, ponoć został też pokazany fragment filmu pt „Tableciarze”, no i prawdziwy rarytas ! he he :):):), krótkie nagranie rozmowy telefonicznej ze mną:) (byłem zaproszony do udziału, ale odmówiłem, zgodziłem się tylko na telefon). W trakcie nagrywania produkowałem się całą godzinę, a puścili ponoć tylko kilkanaście sekund :( ot i cala telewizja, ale dobre i to, bo chyba wreszcie coś ruszyło w tym temacie..
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez *Monika* 14 lis 2015, 02:11
Przemek_44, :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Przemek_44 17 lis 2015, 13:54
Tu też się jeszcze wkleję :mrgreen:

Jeśli ktoś obejrzał ten program w TVN Style (Miasto Kobiet) , dziś wtorek (17.11) jeszcze jedna powtórka o 13.55 i chciałby wyrazić jakąś swoją opinię na temat samego programu, albo problemu uzależniania od leków to podaję link do miniforum na portalu TVN Style ..Można się tam wypowiedzieć po zarejestrowaniu, co w sumie zajmuje 2 minuty..

Uwaga! Program od jutra będzie wrzucony do internetu i przez 1 tydzień emitowany w Playerze za darmo, ale tylko dla posiadaczy telefonów w T-mobile..

Bardzo ciekawa i moim zd prawdziwa wypowiedź eksperta zaproszonego do programu (p. Rutkowski - terapeuta uzależnień - nie detektyw!) który powiedział, że ludzi uzależnionych od benzodiazepin i nasennych leczy się najtrudniej, ze wszystkich nałogów, ponieważ nad tymi specyfikami, ich dobrą efektywnością, czystością, malotosksycznością pracują całe wielkie koncerny farmaceutyczne na świecie, a samo uzależnienie występuje pod przykryciem białego, lekarskiego kitla i stetoskopu, co daje poczucie bezpieczeństwa i właściwego leczenia..

Powiedział też, że uzależnienie od benzodiazepin jest o wiele gorsze od uzależnienia od heroiny i że wszystkie syntetyczne narkotyki były kiedyś lekami

http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/jakie-reguly-gry-obowiazuja-podczas-walki-w-kisielu,185341.html#forum-30770391

jedyna okazja powiedzieć "to i owo" na temat samego problemu, może ktoś z "władnych" to zauważy, puknie się w głowę i lekomanii zaczną mieć swoje oddzielne fundusze w publicznej służbie zdrowia na odtruwanie, leczenie, na swoje grupy terapeutyczne, programy, a nie błąkać się po dziwnych przypadkowych miejscach, na doczepkę..

BENZYNIARZE i nie tylko benzyniarze liczę na wasze głosy w dyskusji i NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!! :mrgreen: a tabletki w kiblu! Lub tylko doraźnego stosowania (jak ktoś potrafi ?!)
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg