Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piszę książkę o depresji i nerwicy


Magy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. W związku z tym, że mam w planach napisanie książki obyczajowej poruszającej tematykę depresji/nerwic wszelakich/samookaleczania/myśli samobójczych poszukuję osób, które (anonimowo!) opowiedzą mi swoją historię, przeżycia, podsuną pomysł, co ich zdaniem ważne jest, aby inni wiedzieli o tej czarnej dziurze, jaką jest depresja. Sama wiele przeszłam, lecz chcę poznać również historie innych. Co jest w depresji najgorsze? Najcięższe? Czego ktoś, kto przez to nie przechodził nie jest w stanie zrozumieć? Będę wdzięczna za każdą, najmniejszą pomoc i wskazówkę od osób, które są na drodze do lepszego życia, każdego walczą dzielnie z depresją, które kiedyś były na dnie, które chcą coś powiedzieć na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz doświadczenie w twórczości literackiej?

 

 

Wydałam dotychczas z powodzeniem dwie książki, choć o zupełnie innej tematyce, teraz pragnę poruszyć temat depresji na podstawie zarówno własnych przeżyć jak i innych osób borykających się z tym problemem, który wielu ludzi bagatelizuje i pokazać go z wielu różnych stron, stąd moja prośba do Was,Moi Drodzy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×