Piszę książkę o depresji i nerwicy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Magy 19 sie 2015, 11:28
Witam serdecznie. W związku z tym, że mam w planach napisanie książki obyczajowej poruszającej tematykę depresji/nerwic wszelakich/samookaleczania/myśli samobójczych poszukuję osób, które (anonimowo!) opowiedzą mi swoją historię, przeżycia, podsuną pomysł, co ich zdaniem ważne jest, aby inni wiedzieli o tej czarnej dziurze, jaką jest depresja. Sama wiele przeszłam, lecz chcę poznać również historie innych. Co jest w depresji najgorsze? Najcięższe? Czego ktoś, kto przez to nie przechodził nie jest w stanie zrozumieć? Będę wdzięczna za każdą, najmniejszą pomoc i wskazówkę od osób, które są na drodze do lepszego życia, każdego walczą dzielnie z depresją, które kiedyś były na dnie, które chcą coś powiedzieć na ten temat.

przez NN4V 19 sie 2015, 11:34
A jakie masz doświadczenie w twórczości literackiej?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Magy 19 sie 2015, 12:23
NN4V napisał(a):A jakie masz doświadczenie w twórczości literackiej?

Wydałam dotychczas z powodzeniem dwie książki, choć o zupełnie innej tematyce, teraz pragnę poruszyć temat depresji na podstawie zarówno własnych przeżyć jak i innych osób borykających się z tym problemem, który wielu ludzi bagatelizuje i pokazać go z wielu różnych stron, stąd moja prośba do Was,Moi Drodzy :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg