Doraźna pomoc

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Doraźna pomoc

przez klex 01 maja 2015, 22:50
Właśnie czy ktoś korzystał z czegoś takiego ?
Są różne sytuacje i ośrodki OIK, SOR, ambulatorium całodobowe, szpital etc.
klex

Doraźna pomoc

przez tahela 01 maja 2015, 22:53
klex, fajny masz awatar:)
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doraźna pomoc

przez Artemizja 09 maja 2015, 06:38
klex, tak. Kilka lat temu korzystałam z pomocy Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Musze przyznac, że w sytuacji największego kryzysu dość mocno pomogli. Zapewnili rozmowę z psychologiem, umówili do lekarza, dali wsparcie. Czasami warto skorzystać. Na krótką metę i przy największych zjazdach bardzo sie takie placówki przydają.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Doraźna pomoc

przez klex 09 maja 2015, 17:22
Artemizja napisał(a):klex, tak. Kilka lat temu korzystałam z pomocy Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Musze przyznac, że w sytuacji największego kryzysu dość mocno pomogli. Zapewnili rozmowę z psychologiem, umówili do lekarza, dali wsparcie. Czasami warto skorzystać. Na krótką metę i przy największych zjazdach bardzo się takie placówki przydają.

Z tym jest różnie głównie zależy na kogo się trafi, raz można zostać potraktowanym poważnie a innym razem cię zleją.
Czasami działa to na zasadzie pozbyć się człowieka = pozbyć się problemu, albo wysłać do szpitala.
Rozmawiałem z kilkoma osobami na ten temat skąd moja dociekliwość jak to wygląda w praktyce.
klex

Doraźna pomoc

przez oskaka 09 maja 2015, 19:32
Wylądowałem na pomocy doraźnej podczas ataku paniki. Długo to trwało (na akatu to wieczność) podać dane osobowe, pesel itp itd, poczekać aż lekarz przyjdzie (albo obudzi się :D ). Odczucia są zeleżne od lekarza. Jedną doktor super wspominam (miła sympatyczna, porozmawiała, dotrzymała towarzystwa aż atak minie, super!)
W szpitalu też byłem na ataku -> EKG i kropówka. Potem na chatę ;)
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Doraźna pomoc

przez Anetixi 11 maja 2015, 18:19
Miałam kiedyś silne myśli samobójcze i zgłosiłam się do centrum interwencji kryzysowej. Kobie z łaską do mnie przyszła bo niby już nikogo nie ma... Powiedziałam jej w czym problem i dała mi karteczkę z którą miałam się zgłosić na IP. Nie poszłam,ale na szczęście zadzwoniła znajoma która mnie uspokoiła. Natomiast mogę polecić telefony zaufania.Owszem długo czeka się na połączenie ale kilkaktrotnie rozmawiałam nawet godzinę z kobietą. Raz zaproponowała jak byłam sama że wezwie karetkę - oni mi dali coś na uspokojenie i było lepiej. Ale jak się nie zgodzi człowiek to nie zrobią tego.
Bordeline/Uzależnienie od subst. psychoaktywnych/Epizod depresyjny.

Citabax 40mg
Depakine 300mg
Perazin 200mg

Sortuj wg