[WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE]

przez White Rabbit 03 sty 2016, 18:47
White Rabbit napisał(a):Czy Ktoś mógłby polecić dobrego psychoterapeutę w okolicach Gliwic, Zabrza, Rudy Śląskiej, Bytomia, nawet Tarnowskich Gór? Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc. Nie mam żadnego śladu, czuję się bezsilna, szukając, wobec niezliczonej ilości wyników, nazwisk, telefonów w wyszukiwarce. Podejrzewam, że wiele kontaktów do dobrych psychoterapeutów zostaje pominięta przez google, lub jest nisko pozycjonowana.
Zamieszczając prośbę, miałam na myśli terapeutę zarówno na nfz, jak i przyjmującego prywatnie. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc. Jakikolwiek trop, bo naprawdę źle jest ze mna..

[WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE]

przez Olalala 03 sty 2016, 22:45
White Rabbit napisał(a):
White Rabbit napisał(a):Czy Ktoś mógłby polecić dobrego psychoterapeutę w okolicach Gliwic, Zabrza, Rudy Śląskiej, Bytomia, nawet Tarnowskich Gór? Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc. Nie mam żadnego śladu, czuję się bezsilna, szukając, wobec niezliczonej ilości wyników, nazwisk, telefonów w wyszukiwarce. Podejrzewam, że wiele kontaktów do dobrych psychoterapeutów zostaje pominięta przez google, lub jest nisko pozycjonowana.
Zamieszczając prośbę, miałam na myśli terapeutę zarówno na nfz, jak i przyjmującego prywatnie. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc. Jakikolwiek trop, bo naprawdę źle jest ze mna..

Z Gliwic z polecenia znam: Joanna Klorek.

[WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE]

przez White Rabbit 13 sty 2016, 20:02
Olalala napisał(a):Z Gliwic z polecenia znam: Joanna Klorek.

Olala, dziękuję. Czy mogę spytać, czy polecała Ci osoba korzystająca, czy inny specjalista?

Dziś wykonałam kolejny telefon do swojej "faworytki", po upływie pół roku od ostatniej rozmowy telefonicznej - wciąż zapchany grafik, nie prowadzi listy kolejkowej, a szkoda, bo jest dobrze wykształcona, miałam nadzieję, że nie przerosną jej moje problemy. Najwyraźniej jej nie zależy z powodu nadmiaru ubiegających się.

Czuje się, jak dziecko we mgle.

Czy ktoś zna kogoś jeszcze? Jak poniżej, gorąco proszę o jakiś namiar.
White Rabbit napisał(a):mam na myśli terapeutę zarówno na nfz, jak i przyjmującego prywatnie (...).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE]

przez Anetixi 06 lut 2016, 15:51
Falami napisał(a):z feniksem mam zle doswiadczenia, psychologowie jacys kiepscy - wrazenie ze probuja sie jak najszybciej pozbyc pacjenta, a o chocby probie podjecia jakiejkolwiek psychoterapii to nawet nie zaczynalem tematu widzac nastawienie pana psychologa (nie pamietam nazwiska). dr segiet lepszy aczkolwiek do dobrego troche mu brakuje. ostatnio jest w miare lepiej mimo wszystko, ale to raczej kwestia wydarzen zyciowych niz leczenia. aktualnie poszukuje szpitala psychiatrycznego gdzies tu w okolicy - najchetniej oddzial dzienny, ale zamkniety tez moze byc. jest ktos w stanie cos poradzic?

-- 21 lut 2015, 20:25 --

Dodam tylko ze maja psychoterapie grupowa tylko, którą odradzał mi zarówno psychiatra jak i psycholog

Mi w Feniksie powiedzieli na rozmowie wstępnej,że chcę zmienić cały świat a nie siebie.
Ta.. dziwne że psycholog mój mi tego nie powiedział.

Sortuj wg