[WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE]

przez Artemizja 17 sie 2014, 04:58
Jak w temacie. Oferty dotyczące całego województwa. Pytania dotyczące specjalistów działających na terenie danego województwa.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

[WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE]

przez Minesweeper94 09 wrz 2014, 18:11
Szukam jakiegoś dobrego psychiatry w woj. śląskim, najlepiej w Katowicach, ewentualnie w miastach sąsiadujących z Katowicami. I informacje, czy przyjmuje prywatnie, jeśli tak, to ile bierze pieniędzy, a jeśli publicznie to ile trzeba czekać na pierwszą wizytę. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

[WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE]

przez zyxxyz 19 wrz 2014, 15:37
Witam.

Stwierdziłem, że nie ma co czekać i chcę iść do psychiatry. Mieszkam w województwie śląskim. Szukałem trochę za psychiatrą, ale z reguły trafiam na prywatnych, a szczerze, to uważam, że jedna wizyta kosztuje dość dużo, a ja nie mam tyle pieniędzy... Dlatego próbuję znaleźć kogoś kto przyjmuje w ramach nfz. Chciałem Was zapytać, czy polecacie kogoś kto przyjmuje "publicznie"? Większość opinii mają lekarze prywatni, o tych publicznych nie uswiadczam żadnych opinii, a szczerze to nie chcę iść w ciemno do kogoś kto jest mówiąc prosto zły. Najbardziej mi odpowiadają Katowice, ale miasta sasiedzkie i blisko Katowic tez mogą być. Ja już nie wiem jak szukać i mam wrażenie, że żeby się wyleczyć i mieć spokój, to trzeba mieć dużo kasy, żeby płacić lekarzom... Pewnie jeszcze będę musiał terapeutę poszukać...
Ostatnio edytowano 19 wrz 2014, 21:10 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE]

przez ekspert_abcZdrowie 19 wrz 2014, 20:46
Witaj zyxxyz!

Proponuję podpytać w tym wątku :arrow: prosz-o-kontakt-osob-z-okolic-katowic-t1440-1204.html. Pozdrawiam!
Psycholog

Poszukiwany psychiatra PILNE SOSNOWIEC ŚLĄSK

przez Falami 30 lis 2014, 17:30
Witam wszystkich.

Proszę o pomoc w znalezieniu dobrego lekarza psychiatry, który poprowadzi psychoterapie i dobierze leki na jej podstawie na terenie Sosnowca, ale mogą być też okolicę (woj. śląskie). Plusem była by szybka wizyta no i oczywiście refundacja NFZ-towska, bo nie mam pieniędzy na prywatnego lekarza. Proszę o pomoc, póki mam siłę jeszcze walczyć, czuję że to niedługo znowu minie.

Pozdrawiam.

Poszukiwany psychiatra PILNE

przez zaczarowana 30 lis 2014, 17:33
psychiatrzy na nfz nie realizują psychoterapii - nawet jeśli będzie miał certyfikat, to w przypadku nfz możesz liczyć na albo psychiatrę albo psychoterapeutę, dwie usługi w jednej są niewykonalne - głównie ze względu na umowę z nfz w której jest ograniczony limit czasowy przysługujący na pacjenta w czasie wizyty.
Ostatnio edytowano 30 lis 2014, 18:51 przez Śmiercionauta, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym.
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

przez Falami 30 lis 2014, 17:36
Czyli na nfz psychoterapeuta nie wypisze mi leków?

Znaczy mam na myśli czy psychoterapie w przypadku NFZ wykonują tylko psychologowie?
Ostatnio edytowano 30 lis 2014, 17:41 przez Falami, łącznie edytowano 1 raz

przez zaczarowana 30 lis 2014, 17:40
Falami, obawiam się, że nie znajdziesz psychiatry, który ma podpisaną umowę z nfz jako psychoterapeuta, a nie psychiatra ;) - dla psychiatry byłoby to nieopłacalne finansowo i czasowo ;)

Psychoterapeuta i psychiatra - to są dwa różne zawody, psychiatra to osoba, która ukończyła kierunek lekarski specjalizację z psychiatrii, psychoterapeuta to osoba, która ukończyła kierunek humanistyczny lub medyczny co najmniej uzyskując tytuł magistra lub równorzędny (czyli lek. med)

przez Falami 30 lis 2014, 17:43
Śmieszne...

Przepraszam za brak szukania itp ale jestem zdesperowany

Czyli co, zostaje mi szpital? Ja sam nie wiem co myślę, co czuję, nie potrafię się określić, jestem w głębokiej depresji, mam mocną nerwicę lękową, zaburzenia osobowości, byłem leczony dawno, dawno temu jeszcze jako dziecko SSRI czymśtam przeciwlękowym neuroleptykami, oczywiście brak rezultatów. Mam tylko jedną szansę.

-- 30 lis 2014, 16:57 --

Zmarnowałem kilkanaście lat życia na wegetacji walcząc z samym sobą, zerwałem teraz z benzo oczywiście branymi bez żadnego nadzoru tylko tak na chłopski rozum i potrzebuję porady póki mam jeszcze siłę się za siebie wziąć. Proszę pomóżcie mi...

przez zaczarowana 30 lis 2014, 17:59
Falami, możesz spróbować zarejestrować się do psychiatry, który wypisze Ci skierowanie na psychoterapię i receptę na leki. Na psychoterapię możesz trochę czekać - w zależności od miejsca i Twojego stanu aktualnego - w niektórych miejscach możesz być przyjęty stosunkowo bardzo szybko. Pozostaje jeszcze odział dzienny (tu też może być różnie z terminami, raczej są długie) albo oddział całodobowy - w przypadku zagrożenia życia przyjmą Cię od razu.

przez Falami 30 lis 2014, 18:03
zaczarowana, dziękuję. temat do usunięcia.

[WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE]

przez essprit 30 lis 2014, 23:08
Feniks ?

[WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE]

przez Falami 21 lut 2015, 20:39
z feniksem mam zle doswiadczenia, psychologowie jacys kiepscy - wrazenie ze probuja sie jak najszybciej pozbyc pacjenta, a o chocby probie podjecia jakiejkolwiek psychoterapii to nawet nie zaczynalem tematu widzac nastawienie pana psychologa (nie pamietam nazwiska). dr segiet lepszy aczkolwiek do dobrego troche mu brakuje. ostatnio jest w miare lepiej mimo wszystko, ale to raczej kwestia wydarzen zyciowych niz leczenia. aktualnie poszukuje szpitala psychiatrycznego gdzies tu w okolicy - najchetniej oddzial dzienny, ale zamkniety tez moze byc. jest ktos w stanie cos poradzic?

-- 21 lut 2015, 20:25 --

Dodam tylko ze maja psychoterapie grupowa tylko, którą odradzał mi zarówno psychiatra jak i psycholog

[WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE]

przez White Rabbit 02 sty 2016, 18:41
Czy Ktoś mógłby polecić dobrego psychoterapeutę w okolicach Gliwic, Zabrza, Rudy Śląskiej, Bytomia, nawet Tarnowskich Gór? Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc. Nie mam żadnego śladu, czuję się bezsilna, szukając, wobec niezliczonej ilości wyników, nazwisk, telefonów w wyszukiwarce. Podejrzewam, że wiele kontaktów do dobrych psychoterapeutów zostaje pominięta przez google, lub jest nisko pozycjonowana.

Sortuj wg