GRUPY SAMOPOMOCY,STOWARZYSZENIA- OGŁOSZENIA

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

GRUPY SAMOPOMOCY,STOWARZYSZENIA- OGŁOSZENIA

przez Łazarz 07 cze 2012, 01:40
stowarzyszenie-dla-ludzi-cierpi-cych-na-depresj-t35358.html
Jak wyżej. Jeszcze stara nazwa.
Zapraszam do współpracy.

-- 07 cze 2012, 00:59 --

Właściwie to polecam otworzyć ostatnią i przedostatnią stronę.
Ostatnio edytowano 03 sie 2014, 11:01 przez Artemizja, łącznie edytowano 3 razy
Powód: przeniesiono z działu Nerwica natręctw

Mój psycholog...Propozycja dla każdego

przez Ona3030 07 gru 2012, 10:08
Mam propozycję. Wielu z nas potrzebuje psychoterapii lub po prostu wsparcia na codzień. Wiemy ile kosztują terapie i nie każdego a raczej mało kogo teraz na to stać. Moja propozycja jest taka. By znaleźć kogoś takiego, z kim możemy dzielić się naszymi problemami i jak z przyjacielem móc o tym porozmawiać. Czasami ktoś inny widzi nasze problemy zupełnie inaczej. Ja np umiem komuś pomóc, sama sobie niekoniecznie. Jeśli ktoś ma podobnie, można sobie pomóc na wzajem. Taka terapia przyjacielska indywidualna. Jeśli ktoś by zechciał spróbować, piszcie na pw. Bo wzajemna rozmowa czasami bardzo pomaga drugiemu człowiekowi...

przez Candy14 07 gru 2012, 12:01
Ona3030, dokladnie to robimy na forum i nie potrzebne jest pw
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kaja123 07 gru 2012, 19:58
Ona3030, psychoterapii na forum nie ma bo taką prowadzą wykwalifikowani terapeuci w realu. A z tą pomocą zgadzam się z Candy14,

przez Ona3030 07 gru 2012, 20:55
Prywatni terapeuci w realu? Dobrze, że Ciebie stać płacić 400 zł za miesiąc za terapie. Wielu ludzi na to nie stać...

przez Candy14 07 gru 2012, 21:16
Ona3030, a nigdy Ci nie przyszlo do glowy, ze jest bezplatna terapia na NFZ i mnostwo ludzi z niej korzysta :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Vian 07 gru 2012, 21:21
Ona3030 napisał(a):Prywatni terapeuci w realu? Dobrze, że Ciebie stać płacić 400 zł za miesiąc za terapie. Wielu ludzi na to nie stać...

Czy kogoś stać czy nie, przyjacielska rozmowa NIE ZASTĄPI terapii.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Bezpłatna pomoc prawna, psychologiczna i socjalna

przez Lena3 05 paź 2013, 10:00
Stowarzyszenie INTRO we współpracy z Ministerstwem Sprawiedliwości w ramach projektu "Do Pełni Sił" oferuje bezpłatną pomoc prawną, psychologiczną i socjalną.
Projekt "Do Pełni Sił" dofinansowany z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej przez Ministerstwo Sprawiedliwości, skierowany jest do wszystkich osób, które doświadczyły: (niezależnie od tego, czy sprawa została zgłoszona do organów ścigania) oszustwa, kradzieży, uszkodzenia mienia, rozboju, przywłaszczenia, porzucenia, uprowadzenia, znęcania się, uchylania się od alimentów, gróźb karalnych, handlu ludźmi, pozbawienia wolności, stalkingu, uszkodzenia ciała, pobicia, nieumyślnego spowodowania śmierci, zabójstwa kazirodztwa, obcowania z nieletnim, nadużycia zależności, gwałtu, przemocy domowej, przemocy fizycznej, seksualnej, psychicznej, materialnej katastrofy komunikacyjnej

Więcej informacji pod adresem: http://www.psychotekst.pl/strona.php?nr=92

Świętokrzyska grupa Pozytywnego Myślenia

przez klaudusia22 18 lut 2014, 14:24
Witajcie od listopada w Kielcach powstała grupa ludzi walczący z depresją i walczących o własne szczęście i nowe ja . Zapraszam wszystkich potrzebujących pomocy i/lub chcących pomóc innym . Spotykamy się w każdą środę o godzinie 15.30 przy ulicy św. Stanisława Kostki 4A . Zmieńmy szarą rzeczywistość w kolorowe morze możliwości :)

Świętokrzyska grupa Pozytywnego Myślenia

przez dederamone 02 mar 2014, 14:59
Witam. Potwierdzam. Grupa dziala, rozwija się. Odwiedzilem pierwszy raz, jestem zadowolony. Zapraszam inne osoby borykające się z problemem.

Grupy Samopomocy - ogłoszenia

przez PantaRhei 28 mar 2014, 02:43
Witam,

Stworzyłam wątek dla osób zakładających grupy samopomocy i poszukujących zainteresowanych dzieleniem się swoimi doświadczeniami w aktywnej walce z chorobą.

Tutaj możecie zamieścić swoje ogłoszenia.

Oto moje :D
POSZUKUJE OSÓB W WARSZAWIE, MAJĄCYCH PROBLEM Z LĘKIEM I STRACHEM etc.

Jetem osobą, która po wielu latach uporała się w znaczącym stopniu ze swoim problemem i to w stosunkowo krótkim czasie (ale nie będę się tutaj rozpisywać o szczegółach mojej historii ;) ). Na chwilę obecną pragnę wyjść poza autoterapię i stworzyć grupę samopomocową aby pogłębić jeszcze bardziej efekty, które udało mi się uzyskać.

Metoda na która wreszcie trafiłam po wielu latach (nieskutecznych terapii w gabinetach psychologicznych) została opisana w książce "Pokonać Lęki i Fobie" J. Bemis i A. Barrada. Polecam ją wszystkim osobom zmagającym się ze stresem, niezależnie od jego pochodzenia. Książka jest bazą na kanwie której będą prowadzone spotkania i zapoznanie się z jej lekturą będzie warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w spotkaniach (Opis funkcjonowania przebiegu takiego spotkania opisany jest również w tejże książce).

Cele grupy:
1) Dodawanie otuchy i wsparcia członkom grupy.
2)Dzielenie się wiedzą na temat STRATEGII ułatwijących opanowanie niepokoju, stresu, napadów paniki lub innych emocji uniemożliwiających normalne funkcjonowanie oraz TECHNIK umozliwiających zaprzestania stosowania uników przed życiem.
3) Niesienie nadziei na powrót do zdrowia.

Spotkania: Raz na tydzień
Miejsce: Do ustalenia, wynajęta sala lub prywatne mieszkanie
Płatność: ewentualny koszt wynajmu sali

Wybaczcie, że się nie rozpisuję ale myślę że jeżeli do kogoś ma to przemówić to już tak się zadziało.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ! Można się odzywać na prv ;)
Ostatnio edytowano 28 mar 2014, 02:46 przez PantaRhei, łącznie edytowano 2 razy

przez elo 28 mar 2014, 02:44
forum jest lepsze i nie trzeba wychodzic z domu
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez PantaRhei 28 mar 2014, 02:49
Rozumiem, ale ja mam ochotę zacząć z niego wychodzić :) Za długo było tego siedzenia.

Jak ktoś czuje.

Przyznam szczerze nigdy nie rozpisywałam sie o problemach na forum ale może masz rację i się skuszę. :)

przez Kalebx3 28 mar 2014, 02:51
forum jest lepsze i nie trzeba wychodzic z domu

a jak, same++++++++plusy) 8)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg