[WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE]

przez rmjzcek 11 wrz 2013, 10:04
Witam
Szukam dobrego psychiatry z woj. Opolskiego. Opinie na internecie są czasami "zmyślane" więc wole z pierwszej ręki się dowiedzieć :-)
Pozdrawiam

[WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE]

przez patryk_22 11 wrz 2014, 21:15
Poszukuje dobrego psychologa lub psychoterapeuty z Opola lub opolskiego lub okolic. Odświeżam temat bo już rok nikt nic nie pisał .
patryk_22

[WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE]

przez Arasha 11 wrz 2014, 22:39
rmjzcek napisał(a):Witam
Szukam dobrego psychiatry z woj. Opolskiego. Opinie na internecie są czasami "zmyślane" więc wole z pierwszej ręki się dowiedzieć :-)
Pozdrawiam

Podobno niejaki pan dr Jarosław Smela ( idzie nawet na ugodę z pacjentami w sprawie przepisywanych leków ). Ale zaznaczam, że nie znam gościa osobiście, bo nie jestem z Opolszczyzny i są to niestety informacje z drugiej ręki :bezradny: Sorry.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE]

przez kahir 18 gru 2015, 04:00
Czy możecie polecić z Opola lub okolic kogoś wyznającego się w terapii behawioralno-poznawczej i pracującego z dziećmi? Ew. po prostu mającego doświadczenie w pracy z dziećmi. Ktoś znajomemu polecił jakiegoś magika od Integracji Sensorycznej, gdzie sama diagnoza to koszt 600 zł, ale stanowczo odradziłem.
świat jest pełen psychologów.

Sortuj wg