[SZCZECIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Szczecin

przez Venus 28 sty 2010, 22:45
tobago napisał(a):a ktoś się może wypowiedzieć nt. poradni na ul. Piotra Skargi ?

tobago chodzi Ci o psychologów czy psychiatrów?
Ja na Piotra Skargi byłam u doktora Bosego, który mnie zdiagnozował i trafnie.
Ogólnie dobry lekarz, ale stosuje trochę przestarzałe metody leczenia, przede
wszystkim jeśli chodzi o leki.
Natomiast trafiłam tam do psychologa, p. Wagnera bodajże i nie polecam zdecydowanie.

Dodam jeszcze od siebie, odnośnie tu wymienionych lekarzy, leczę się u doktor Fiszer-Piosik
i jestem megazadowolona. A z teraputów mogę smiało polecić Panią Małgosię Kelm (Mazurek).
Jestem u niej na terapii ponad rok i efekty są ekstra :D
Bla bla bla...

przez dalia_85 28 lut 2010, 18:54
Ja też jestem u Pani Małgosi, na razie dosyć krótko ale czuję, że to dobra terapeutka :)
dalia_85

przez szczesliwy_chomik 17 mar 2010, 14:46
agnieszka.m napisał(a):osobiście odradzam dr Fiszer - Piosik i dr Pobochę - ale to oczywiście na podstawie moich doświadczeń. Jeśli chodzi o przychodnię na Żołnierskiej to tam polecam panów lekarzy, w tym dr Pastuszkę, odradzam panie - a najbardziej Panią doktor, która ma podwójne nazwisko (w tej chwili nie pamiętam) . Bardzo dobry jest też podobno dr Juraszek, ale do niego nie trafiłam, bo był na długim urlopie. Koleżanka była bardzo z niego zadowolona.

Ta pani z podwójnym nazwiskiem to dr.Błońska- Rudny pewnie :? Bardzo wpłynęła na moje negatywne zdanie o psychiatrach :roll: Przed spotkaniem z nią chodziłam ciągle zdenerwowana, a powinno być całkowicie odwrotnie. Byłam jeszcze u trzech psychiatrów z Żołnierskiej - u dziadka z siwa broda (tez nazwiska nie pamiętam) i tez mi zbytnio nie przypadł do gustu. U pani Kramarz - i ta byla sympatyczna, momentami zastanawiałam się czy nie za bardzo ( sztucznie), ale ogólnie sprawiła miłe wrażenie. U dr. Pastuszki i rzeczywiście w porządku był - rozmawiał, obserwował, zlecił dodatkowe badania psychologiczne. Ale to facet, a ja z facetami gadac nie lubie 8)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 17 mar 2010, 15:03
Ma ktoś z Was doświadczenie z psychiatrą z przychodni na ulicy Dubois???
magdalenabmw

Fajny i bezplatny psychiatra ze Szczecina?

przez szczesliwy_chomik 17 mar 2010, 15:07
Wiem, ze taki temat już był , ale i tak zapytam jeszcze raz. Czy znacie moi mili jakaś bezpłatną placówkę , w której spotkam psychiatrę z POWOŁANIEM ? Żołnierska odpada, nie chce mi się obskakiwać wszystkich lekarzy z tego ośrodka, bo się znają i to już samo w sobie jest niekomfortowe :? Będę bardzo wdzięczna.

Re: Fajny i bezplatny psychiatra ze Szczecina?

przez magdalenabmw 17 mar 2010, 17:30
Przyłączam się do pytania.
magdalenabmw

przez polakita 17 mar 2010, 17:56
Może to wam dopomoże zanim ktoś tu odpowie http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekar ... psychiatra
polakita

przez magdalenabmw 17 mar 2010, 18:12
O, dzięki Polakita, fajna strona. Widzę że dużo ludzi mojego eks doktora chwali, chyba do niego wrócę...
magdalenabmw

przez szczesliwy_chomik 18 mar 2010, 11:22
Ale to musi być koniecznie bezpłatny lekarz :smile: Bo ja biedna jak mysz kościelna i na takie luksusy jak 100 zł za rozmowę to niestety mnie nie stać :smile:

przez szczesliwy_chomik 24 mar 2010, 20:48
Pani Kramarz z Żolnierskiej jest bardzo w porzadku :o

przez BirdyNamNam 09 kwi 2010, 17:57
ema

przeprowadzam sie do szczecina lada dzien (spore doswiadczenie z psychiatrami). szukam jakiegos psychiatry - tylko NFZ, akurat na benzo mi nie zalezy bo to szajs straszny, natomiast chcialbym zeby byla to osoba ktora nie boi sie DUZYCH dawek lekow oraz wprowadza kombinacje, np 2 leki na raz... znajdzie sie ktos taki? prosilbym o jakies nazwiska

elo rap

przez Alienated 18 kwi 2010, 17:48
Jest może ktoś zorientowany jaki psychiatra przyjmuje w przychodni kolejowej przy ulicy 3-go maja? Chodzi mi przede wszystkim czy jest to kobieta czy mężczyzna i jaki przedział wiekowy reprezentuje?
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Szpital w zachodniopomorskiem lub okolicac

przez Jednakowoż 31 maja 2010, 11:48
Witajcie. Jako że nie mam w ogóle zielonego pojęcia jak się zorientować w tym temacie, pytam tutaj, być może ktoś będzie coś wiedział. Otóż - czy jest w zachodniopomorskiem lub ogólnie w tej części Polski jakiś godny polecenie szpital psychiatryczny, jeśli chodzi o borderline, zaburzenia osobowości itd? Mam teraz czteromiesięczne wakacje maturzysty i chociaż martwi mnie bardzo taka perspektywa, być może byłaby to dla mnie jakaś droga wyjścia (oczywiście zapytam o zdanie lekarza).

Naczytałem się trochę złych opinii o szpitalach, ale widziałem także bardzo pozytywne, dlatego chciałbym się tutaj rozeznać, gdzie mogą mnie uratować, a gdzie zniszczyć.

I w ogóle jak stwierdzić, czy naprawdę potrzebuję szpitala? Mam borderline i czasem mam problem z oceną tego, jak ja w zasadzie się czuję. Oczywiście, boję się takiej opcji, ale być może mogłoby mi to pomóc.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Ostatnio edytowano 31 maja 2010, 12:12 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do 'ofert'

przez Karolinka 08 lip 2010, 10:10
Hej! Czy jest mozliwa psychoterapia na NFZ w szczecinie???? Czy mozecie cos polecic???? chodzi mi o spotkania raz w tygodniu, tylko to wchodzi w gre poniewaz nie mieszkam w sznie na codzien. Blagam pomozcie!!!!!!!!!!!!!

Sortuj wg