[SZCZECIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[SZCZECIN]

przez MadGregor 10 kwi 2016, 22:14
Witam. Czy ze skierowaniem do neurologa od lekarza rodzinnego mogę udać się do dowolnej placówki działającej w ramach NFZ w celu konsultacji? Przez lata korzystałem z usług szpitala na Jagiellońskiej, jednak z czasem pojawiły się nowe okoliczności, a prowadzący jest do mnie uprzedzony przez co zaniedbano co najmniej 3,5 roku leczenia.

[SZCZECIN]

przez twig 22 kwi 2016, 11:43
Możesz iść do dowolnej placówki, w której przyjmują na NFZ. :)

[SZCZECIN]

przez midnightdream 27 kwi 2016, 16:44
Witam.
Czy ktoś z Was był na oddziale całodobowym w Zdrojach?
Odwiedziłam już Broniewskiego kilka razy (strach przed Mączną po pobycie na oddziale młodzieżowym) i zastanawiam się, czy oddział dla dorosłych jest podobny. Może warto zasięgnąć porad lekarzy z innego szpitala?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[SZCZECIN]

przez eovo 06 maja 2016, 13:46
Byłem jako gość ,ogólnie taki kołchoz masa ludzi ja bym w takiej fabryce chorych nie chciał leżeć.

[SZCZECIN]

przez slonceczasemdeszcz 03 sie 2016, 16:33
najlepiej jak sam się przejdziesz jako gość. Wrażenia zapewne sa mocno subiektywne jak ze wszystkim.

[SZCZECIN]

przez slonceczasemdeszcz 05 sie 2016, 08:19
Do Szczecinian. Mam tak jak wszyscy podejrzewam lepsze i gorsze dni. Ostatnio zjechałem m z UK do Polski. Od roku przygotowywałem się do tego oj długa historia. Na koniec dodam że obecnie nie mam za wiele obowiązków bo szukam się na miejscu, ale jakoś się nie mogę pozbierać i często zachodzę na działkę ROD żeby "coś sensownego zrobić". Jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać posiedzieć na świeżym powietrzu wypić herbate i się nie krepować to czekam na odzew. Pozdrawiam

[SZCZECIN]

przez Acilya 29 sie 2016, 15:53
Cześć :) Mam pytanie, bo słyszałam różne opinie, jak i czytałam w tym wątku (całego przejrzeć nie zdołałam), i nie wiem, co myśleć. Co sądzicie o Centrum Psychiatrycznym na Żołnierskiej? Zastanawiam się nad pójściem tam do psychiatry, bo zależy mi na szybkim terminie. Jakie macie doświadczenia i ew. gdzie jeszcze można szybko dostać się do psychiatry na NFZ?

[SZCZECIN]

przez Kremen 15 lis 2016, 12:44
Na żołnierskiej jest paru dobrych specjalistów i paru bardzo złych. Zależy jak trafisz :)

Sortuj wg