[SZCZECIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[SZCZECIN]

przez hewlot 17 cze 2015, 18:14
lukk79 napisał(a):Indywidualna w Zipie korzystałem z pomocy jedenj tam terapeutki i była bardzo dobra wg mnie.

Powiesz jak się nazywała? Ja będę miał terapię w Zipie, niestety chyba nie u Kuśmierz, którą polecacie tutaj, bo nie przyjmuje na nfz tylko prywatnie i chciałbym trafić na jakiegoś dobrego psychoterapeutę, najlepiej kobietę.

otakion1 - pisałem wcześniej, że polecam dr Magdalenę Podbielską, bardzo przyjemna, bardzo spokojna lekarka. Przyjmuje w ZIP-ie, na wizytę czeka się od kilku dni do około dwóch tygodni.

[SZCZECIN]

przez adam289 24 lip 2015, 15:41
Aktualnie chodzę na terapię indywidualną do pani Poli Szarwiło - Węgielskiej . Gabinet jest w Szczecinie na Swarożyca, koło Teatru Polskiego. Ogólnie to terapia trwa już 2 miesiące i widzę pierwsze efekty, choć wiem, że dużo pracy jeszcze przede mną. Psychoterapeutka jest bardzo życzliwa, delikatna, człowiek ma poczucie, że jest w dobrych rękach, szybko zdobyła moje zaufanie. Najważniejsza rzecz to odpowiednie nastawienie i motywacja, bez tego nawet nie ma co zaczynać terapii moim zdaniem.

[SZCZECIN]

przez adam289 24 lip 2015, 15:49
Profesjonalne podejście ma pani Pola Szarwiło - Węgielska z gabinetu na Swarożyca. Terapia kosztuje u niej 80 zł dla jednej osoby. Chodzę do niej od paru tygodni, mamy jedno spotkanie tygodniowo. Polecam. Psychoterapia to pomoc długofalowa, przynosi lepsze efekty, niż zwykła konsultacja psychologiczna, która jest formą pomocy doraźnej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[SZCZECIN]

przez Artemizja 14 sie 2015, 06:16
hewlot, z tego, co pamiętam, to ludzie polecali Magdalenę Zaborską - Słotwińską. Nie wiem jednak, czy przyjmuje na NFZ. Często siedziałam z Jej pacjentami w poczekalni i bardzo sobie chwalili terapię u Niej.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

[SZCZECIN]

przez kisu 16 wrz 2015, 12:18
Witam, poszukuję psychologa, który przyjmuje na NFZ. Mam już na prawdę serdecznie dość terapii za 100zł/wizyta, bo po prostu mnie nie stać, zarabiam 1000zł miesięcznie. Gdy dziś poprosiłam mojego 'cudownego' lekarza psychiatrę Dr. Solarza (Poradnia na Żołnierskiej) o pomoc w postaci terapii na oddziale dziennym stwierdził, że mam iść do pracy :| a nie na oddział dzienny. Leczę się na zaburzenia depresyjno-lękowe od 2009 roku, z przerwami, ostatnio brałam leki przez całe 3 lata bez przerwy, obecnie ostawiłam 3 tygodnie temu i czuję pogorszenie. Chciałabym wreszcie się od tego uwolnić, ale obawiam się, że bez fachowej pomocy psychologa i odbyciu terapii się nie obędzie, a tylko leki to niestety nie jest wyjście. Więc idę za radą 'wspaniałomyślnego' lekarza: "może pani sobie czegoś w mieście poszukać". Ja wiem, że zadręczanie się to nie wyjście i chodzenie do pracy jest terapeutyczne pod warunkiem że praca nie jest stresująca, a moja niestety jest. Ubliżający klienci i wszystko pod presją czasu za marne 1000zł.
Tak, więc wracając do meritum czy możecie polecić kogoś (Psychologa) na NFZ w szczecinie? Psychiatrę też zmienię, ponownie na Dr. Kramarz, bo Dr. Solarz nadaje się tylko do wypisywania leków a nie pomocy w potrzebie.
Venlectine 37.5mg

[SZCZECIN]

przez muszysko 16 paź 2015, 11:24
Czy może ktoś korzystał z tej opcji i może wypowiedzieć się w temacie?
http://spzozmsw.szczecin.pl/dla-pacjent ... iatryczny/
Pomogło? Warto skorzystać?

[SZCZECIN]

przez hewlot 23 paź 2015, 03:17
kisu napisał(a): Psychiatrę też zmienię, .

Polecam dr Podbielską w ZIPie - terminy są dość krótkie, ok 2-3 tygodni. Co do psychologów to nie wiem czy są takie poradnie, chyba chodzi Ci o terapie? Na terapie tam sie czeka rok na indywidualna, na grupowa to zalezy, ze 2-4 miesiace.

[SZCZECIN]

przez tajemniczyj 01 gru 2015, 23:11
Jakaś kobieta psycholog w miarę przystępnej cenie (max 100-120 zł) ?

[SZCZECIN]

przez m-szewcz 02 sty 2016, 21:23
Mam już pewne doświadczenie więc się nim podzielę. uwaga! psycholog skończył tylko studia psychologiczne i nie umie tak naprawdę prowadzić terapii. Doświadczyłem już Pani która dawała mi swoje rady, co niby mam zrobić w życiu -masakra. A psychoterapeuta (czyli psycholog i studia z psychoterapi - kilkuletnie)...no moja przygoda z terapią to jak czeski film. Ja mówię o jednym terapeuta niby z czapy o czymś całkiem innym. To wymaga czasu żeby to ogarnąć ale teraz wiem że to jedyna słuszna metoda. Uważam się za osobę inteligentną i gdybym mógł sam rozwiązać swoje problemy już dawno bym to zrobił, ale okazuje się że podłoże jest nieświadome. i to jest zadanie terapeuty żeby mi to pokazywać a nie żeby Pani ok 50 tki dawała mi rady co jej zdaniem w danej sytuacji powinienem zrobić. trochę to nieskładne ale piszę co myślę. Moją terapeutkę poleciła mi znajoma psycholog - psychoterapeuta z Krakowa (zanim zebrałem się na odwagę żeby zapytać znajomej szukałem na swoją rękę w ciemno i to był błąd) mają tam taką renomowaną szkołę psychoterapii. Czy lubię swoją terapeutkę? nie śmieje się ale słucha bo pamięta co mówiłem kilka sesji wcześniej, patrzy głównie w przestrzeń czasami tylko patrzy na mnie, no i ja głównie muszę mówić. Żeby zrozumieć o co chodzi trzeba doświadczyć. ulubione jej słowo to "fantazja" ha ha i pyta o wszystkie, wszystkie szczegóły. Uważam że jest dobra . Nazywa się Kelm Małgorzata. Czekałem 2 miesiące na termin i się doczekałem. Niestety tylko prywatnie, gabinet dziwny w przychodni laryngologicznej. Psychoterapeutów z tej szkoły krakowskiej w szczecinie jest ponoć więcej więc możecie próbować też do kogoś innego.
pozdro

[SZCZECIN]

przez MoreTea 08 sty 2016, 20:10
Czy nie ma już dobrego lekarza na NFZ... ja studiuję a tułałam się już po psychologach i psychiatrach

[SZCZECIN]

przez Kalebx3 08 sty 2016, 21:50
MoreTea,
a gdzie już byłaś i na co cierpisz ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

[SZCZECIN]

przez MoreTea 08 sty 2016, 22:27
Byłam w Piotrkowie Trybunalskim cierpię na depresję już od bardzo bardzo dawna wyprowadzilam się z chłopakiem do Szczecina czyli daleko i zostawił mnie i wierz mi że psychicznie jest gorzej niż kiedykolwiek. Więc szukam lekarza który mi w koncu pomoże a że jestem studentką to nie stać mnie na wizyty

[SZCZECIN]

przez Mama78 28 lut 2016, 12:43
Witam jestem tu nowa...zaczynałam terapie 2 razy, najpierw psychiatra potem terapia aleee nigdy nie czułam sie bezpiecznie:( teraz wszystko się nasila strach przed wszystkim, ciagle śnii sie, że cos dzieje sie z moimi dziecmi...w pracy stres, nie potrafie sie skupic...mam dość..poleccie lekarza na nfz...nie wiem który pomoże, da jakieś leki, skieruje na terapie,da zwolnienie na chwile...

[SZCZECIN]

przez Kremen 09 mar 2016, 17:31
Zgadzam się w pełni z m-szewcz. Też mam doświadczenie z terapeutą szkoły krakowskiej i mogę potwierdzić, że to doskonali specjaliści. Faktycznie na początku jest trochę dziwnie, bo taka relacja to zupełnie co innego. Moja terapeutka też nadużywa słowa fantazja, ale to przekierowało mnie na inne myślenie. Dziś problemy już za mną. Więc polecam, nie ma co się wahać, bo to inwestycja na resztę życia, żeby już nie powtarzać tych wszystkch schematów, które niszczyły. Moja terapeutka nazywa się Katarzyna Duda i przyjmuje na Swarożyca - łatwo znaleźć, więc odsyłam do google.

Sortuj wg