[SZCZECIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[SZCZECIN]

przez Artemizja 13 wrz 2014, 06:10
Trida, i jak wrażenia po wizycie?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

[SZCZECIN]

przez Trida 03 paź 2014, 15:03
Hej. nie poszłam, bo myślałam, ze sobie poradzę..
A jednak..
Pod koniec miesiąca umówiona wizyta u Dr Pastuszko.... heh :(

[SZCZECIN]

przez anna_anna 06 paź 2014, 19:54
cześć, czy ktoś uczestniczy/ł w psychoterapii grupowej w klinice pum na broniewskiego i byłby skłonny podzielić się wrażeniami?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[SZCZECIN]

przez Trida 28 paź 2014, 15:11
Byłam dziś u Pana Doktora Pastuszki i jestem zachwycona jego ciepłą osobą.
Wysłuchał, doradził pogadał jak człowiek. Pośmiał się ze mną.
Niestety w Szczecinie w ZIPie nie będzie już przyjmował i mówię, że chętnie pojadę do innego miasta / pójdę prywatnie to Doktor się zapytał, czy nie mam na co pieniędzy wydawać ;)
Bardzo ludzkie podejście.
Po 20 min rozmowy od razu zdiagnozował, co mi jest (czego wcześniej nie raczył uczynić Pan Mizgiert, którego serdecznie odradzam).

Na poważnie zastanawiam się nad terapią w innym mieście u Pana Pastuszki, bo wart jest jeżdżenia.
Póki co zapisana jestem do Pani Magdaleny Podbielskiej (niestety nie znalazłam opinii nt Pani Dotkor).

Oczywiście relację zdam po wizycie :)

[SZCZECIN]

przez stefanmarynarz 02 lis 2014, 20:53
Witam,
Mam pytanie, czy ktoś wie?
do kogo najlepiej iść ZIPie na psychoterapie? Kto jest najbardziej ludzki?
Jakie są koszty wizyt prywatnych w ZIPie.
Z góry dziękuję za odpowiedz.

-- 02 lis 2014, 19:58 --

Do wcześniejszego.
Problem jest poważny, strasznie się pokręciło mi w życiu.Pojawiła się u mnie depresja, chociaż uważałem do tej pory, że nie ma czegoś takiego.
Najgorsze jest to, że żona ma depresję od jakiegoś czasu. Nie jestem jej w stanie pomóc bo sam mam wahania nastrojów i ogólną niechęć.
A tu trzeba żyć i funkcjonować. Stąd to moje wcześniejsze pytanie.
Pozdrawiam

[SZCZECIN]

przez Artemizja 02 lis 2014, 21:06
stefanmarynarz, ja przez prawie trzy lata chodziłam do Urszuli Kuśmierz i mogę Ją polecić. Niemniej jednak, nie wiem, czy już wróciła do pracy po macierzyńskim. Z tego, co słyszałam, to ludzie chwalili też sobie Agatę Zaborską - Słotwińską. Jeszcze w maju, ceny za sesję u psychoterapeuty wynosiły 150 zł. Ja chodziłam na NFZ, ale niestety - kolejka oczekujących jest długa.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

[SZCZECIN]

przez bojkotek 17 lis 2014, 22:20
Życie mi się sypie, mózg wysiada...
Proszę, polećcie jakiegoś psychoterapeutę w Szczecinie, byle szybko...

[SZCZECIN]

przez Trida 23 lis 2014, 14:08
bojkotek prywatnie czy na NFZ?
I czy masz możliwość gdzieś dojeżdżać czy nie bardzo.

[SZCZECIN]

przez bojkotek 28 lis 2014, 22:19
Byłam u psychiatry, dr Pastuszki.
Niestety, ale bardzo, bardzo mocno jestem zaskoczona określeniem "ciepłej osoby". Na pewno byłyśmy u tego samego specjalisty?
Był bardzo nieprzyjemny, patrzył na mnie spod ukosa z kpiącym uśmieszkiem - nie tak sobie wyobrażałam tą wizytę. Diagnoza pewnie trafna, ale podejście nie do przyjęcia... Dał mi do zrozumienia, że tylko leki mogą mi pomóc i że nie doczekam do psychoterapii, bo kolejki długie i że jak nie zacznę farmakoterapii to mi się tylko pogorszy. Tak naprawdę zero jakiejś ludzkiej rozmowy, krótko, zwięźle - pytanie - odpowiedź. Równie dobrze mogłam poczytać wikipedię z podziałem na rolę. NFZ to taśmówka, traktują pacjentów tak, jakby ich wypłaty były z kosmosu (a nie ze składek).
Choć z drugiej strony nie żałuję, że poszłam. W końcu poczułam coś innego niż smutek. Wściekła byłam. Strasznie.

Tylko gniew minął szybko, a ja dalej stoję w miejscu i nie jestem w stanie wziąć się w garść...

[SZCZECIN]

przez piotrek8668 07 gru 2014, 18:39
Dzień dobry, 

bardzo poszukuje terapeutki ze Szczecina, z tego co wiem mieszka gdzieś na prawobrzeżu i przyjmuje u siebie w domu, ma kilka kotów. Zajmuje się też trochę niekonwencjonalnymi rzeczami jak numerologia itd. Nie znam imienia i nazwiska. Jeśli ktoś słyszałby o niej to będę wdzięczny za udostępnienie kontaktu.

[SZCZECIN]

przez Natrętna 10 gru 2014, 18:48
Byłam u dr Pastuszki.
Nie potrafię ocenić jaki jest. ( Od jakiegoś czasu daleka jestem od zachwytu nad jakimkolwiek człowiekiem )
Otrzymałam recepty i zobaczymy co będzie dalej.
bojkotek czasami tak jest, że albo ktoś nam leży albo nie. Może po prostu nie podpasował Ci taki typ osobowości. Mi jest bez różnicy. Chciałabym tylko, śmiać się jak inni i żyć jak inni. Jeśli dzięki jego farmakoterapii uda mi się to osiągnąć, to może wyglądać i mówić co chce.
Osobiście lubię u ludzi szczerość. On chyba taki jest

[SZCZECIN]

przez bojkotek 11 gru 2014, 00:20
Tu nie chodzi o szczerość. Gdybym potrzebowała "kopniaka w dupę" - poszłabym do Kamińskiego (on podobno praktykuje takie zabiegi). Sugerowałam się wieloma opiniami, które mówiły, że ów doktor (Pastuszka) jest człowiekiem emanującym "ciepłem" i osobiście uważam, że tak wcale nie jest.

Poczytaj o tej wspaniałej farmakoterapii w innych wątkach na tym forum, mnie zniechęcono do leków na amen i tu i wśród znajomych mi osób, które leki zażywały.

Ja nie oczekuję, że zmiana we mnie sama się dokona, że ktoś rzuci na mnie czar i będzie cudownie, jak dawniej. Wiem, że nikt za mnie tego nie zrobi. Liczę za to na wskazanie drogi, na ukierunkowanie mnie, a co ja z tym zrobię to wiadomo, że moja w tym brocha. Chodzi o to, by zmotywować jakoś, jakkolwiek, a nie - masz, żryj tabsy, poczujesz się lepiej, koncerny farmaceutyczne na Tobie zarobią, a Ty jakoś sobie przez te życie przejdziesz, przydasz się jakoś, bo do roboty chociaż dasz radę iść.

Szczerze mówiąc to uprzedzano mnie, że psychiatrzy są tylko od wydawania recept... No ale jakoś moje piękne, wyidealizowane przekonania mówiły - niemożliwe. Przekonałam się, teraz już wiem, dziękuję, Xanax kupiłam, w razie czego (chociaż i tak boję się choćby spróbować), resztą papierków podetrę się, gdy zabraknie mi papieru.

A żeby nie stać w miejscu i nic nie robić ze sobą to zaczęłam czytać książki, chociaż tyle... Tylko z psychoterapeutą nie umiem się zdecydować... Poleci ktoś kogoś? Prywatnie?

[SZCZECIN]

przez Natrętna 11 gru 2014, 19:21
Nie wiem ile masz lat.
Ja mam 40 i całe życie odkąd pamiętam, myślałam, analizowałam, liczyłam, ważyłam słowa, rozliczałam innych ze słów, obecnie przestałam prawie wychodzić z domu.
O ile ja jestem przeciwnikiem jakichkolwiek leków ( mój syn ma 15 lat i do tej pory nie użył ani razu antybiotyków ), to w tym wypadku życie mi już tak zbrzydło, że zaryzykuję.
Jeśli chodzi o moich znajomych (przedział 35-55 lat) zdania co do farmakoterapii przy podobnych zaburzeniach są bardzo podzielone.
Jeśli nie spróbuję, nigdy się nie dowiem czy mogę żyć inaczej.
Jeśli będzie źle to nic nie stracę, bo już jest źle.
Pozdrawiam serdecznie.
Jak trafisz na kogoś fajnego (psychoterapeutę) daj proszę znać ;)

[SZCZECIN]

przez Uciekinier 15 gru 2014, 01:36
Pilnie potrzebuję wizyty, bez skierowania, z szansą dostania się od zaraz, koniecznie kobieta. Będzie wdzięczny za info.
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Sortuj wg