[SZCZECIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Szczecin]

przez violet_hair_ 23 gru 2013, 16:42
[quote="nkatarzyna"Taka rada jak szukacie terapeuty zapytajcie czy ma swojego nauczyciela co go sprawdza to się superwizor nazywa - to ponoć oznacza dobrego terapeutę.[/quote]

Moja terapeutka ma...czyli jest dobra.
violet_hair_*4w5*INFJ*

[Szczecin]

przez Rora 16 sty 2014, 23:32
No jak terapeuta ma superwizora to wiadomo, że lepiej bo też omawia sposób naszego leczenia z kimś kto nas nie zna, tak bardziej obiektywnie i "pilnuje" żeby terapeuta sobie i pacjentowi krzywdy nie zrobił :D.

Ja chodzę do ZIP'u, dopiero zaczynam indywidualną, czekałam rok i cztery miesiące. Więc w tym czasie zaliczyłam już inną terapię i akurat 4 miesiące odpoczęłam, żeby znów pójść i pracować nad sobą ;).

[Szczecin]

przez violet_hair_ 16 sty 2014, 23:36
Rora, do kogo trafiłaś jeśli można wiedzieć? Też tam chodzę.
violet_hair_*4w5*INFJ*

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Szczecin]

przez lukk79 16 sty 2014, 23:57
ja też tam, do p. Uli Kuśmierz
Pierwszy Romantyk Forum

[Szczecin]

przez Rora 17 sty 2014, 01:16
Ja też do P.Kuśmierz ;)

[Szczecin]

przez Artemizja 17 sty 2014, 06:55
No i ja również ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

[Szczecin]

przez Rora 25 sty 2014, 01:07
Łohoho lukk79, Nefertari :D

violet_hair_ a Ty do kogo chodzisz?

[Szczecin]

przez hanails 04 lut 2014, 12:35
Myślicie, że byłyby jakieś problemy z przeniesieniem mnie do ZIPu kiedy chodzę na teraz do psychiatry w innej przychodni, ale ten lekarz przyjmuje też właśnie w ZIPie ? Mam zamiar rozmówić się z lekarzem w tej sprawie. To nie chodzi o lekarza ani nawet o terapeutkę, a o terapię, a właściwie jej śmieszne terminy (podziurawione), których mam już dosyć. Chyba nie byłoby problemu żeby znow mnie psychiatra skierowała na terapię tylko że w ZIPie ?
I zasadnicza sprawa, ile czekaliście w kolejce zanim dostaliście się na terapię w ZIPie ?
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

[Szczecin]

przez lukk79 04 lut 2014, 14:15
ja czekałem krótko - 15 dni :shock: nie wiem czemu tak, miałem czekać rok jak było mówione ale zadzwonili do mnie tak szybko.
na twoje pytania pozostałe nie odpowiem, najlepiej zapytać tam bezpośrednio.
Pierwszy Romantyk Forum

[Szczecin]

przez Rora 04 lut 2014, 17:25
Myślę, że nie powinno być problemu z przeniesieniem, terminy do psychiatry się zmienią. Jedyne co może niepokoić to zmiana terapeutki, powód takiej decyzji. A jak długo do niej chodziłaś? A jeśli chodzi o skierowanie na terapię, to nie ważne gdzie będziesz chciała, tylko nad formą się zastanowią. Na terapię w ZIP'ie czekałam rok i 4 miesiące.

[Szczecin]

przez hanails 04 lut 2014, 23:15
Rora napisał(a):Myślę, że nie powinno być problemu z przeniesieniem, terminy do psychiatry się zmienią. Jedyne co może niepokoić to zmiana terapeutki, powód takiej decyzji. A jak długo do niej chodziłaś? A jeśli chodzi o skierowanie na terapię, to nie ważne gdzie będziesz chciała, tylko nad formą się zastanowią. Na terapię w ZIP'ie czekałam rok i 4 miesiące.

7 miesięcy, ale to nie o osobę terapeutki chodzi czy jej podejście czy cokolwiek z nią bezpośrednio związanego, to jest złota kobieta, uwielbiam ją, ale chodzi o to, że "terapia" jest tak skonstruowana, że jak się zdążę zapisać takie mam terminy i wychodzi tak często, że przez miesiąc regularnie co tydzień chodzę, a później jest miesiąc przerwy czy dwa tygodnie. Teraz jest taka sytuacja, że po świętach chodziłam regularnie, a już od tego tygodnia jest dwumiesięczna(!) przerwa. Dla mnie to się mija z celem, po każdej takiej przerwie wraca się od początku do tego nad czym się pracowało, nie wyrabiam takich przerw, ostatnia nie skończyła się dobrze, a teraz staje przed następną. Chyba wolę poczekać ten rok z okładem i nie żyć od przerwy do przerwy w terapii i porządnie się wziąć za nią.
Tylko nie chciałabym zmieniać chociaż lekarza, dlatego ZIP :)

Dzięki za odpowiedzi :)
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

[Szczecin]

przez violet_hair_ 28 lut 2014, 13:12
Rora, do dr Joanny Kunstman

Może kiedyś na siebie tam trafimy ;p kiedy macie wizyty?
violet_hair_*4w5*INFJ*

[Szczecin]

przez zbyt.smutny 29 maja 2014, 22:39
Zachodniopomorskie: jest ktokolwiek sensowny, kto przyjmuje z NFZ bez skierowania od rodzinnego?
zbyt.smutny

[Szczecin]

przez Artemizja 29 maja 2014, 22:47
zbyt.smutny, z NFZ nikt Cię nie przyjmie bez skierowania na terapię. Takie są procedury. No chyba, że masz na myśli sporadyczne konsultacje psychologa a nie terapię.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg