Skocz do zawartości
Nerwica.com

[SZCZECIN]


Rekomendowane odpowiedzi

ten Kacperczyk jest na ulicy żołnierskiej tak ? czy to jest poradnia prywatna bo ja nie jestem ze szczecina ?

Ten drugi psychoterapeuta Kamiński jest na ulicy Broniewskiego?

czy Broniewski to leka?

napiszcie jeszcze raz wyrażnie i czy mozna ich znaleśc w kasiązce telefonicznej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Niedawno byłam u znajomej psycholog i ona poleciła mi dwie Poradnie Zdrowia Psychicznego w Szczecinie - jedną na ulicy Staromłyńskiej 21/26 i drugą na Mącznej 4. Możecie poradzić, która z nich jest lepsza lub doradzić inną w Szczecinie?? Proszę o odpis. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

słuchajcie, zwracam się głównie do osób ze szczecina, ale nie tylko...

od kilku miesięcy leczę się prywatnie u psychiatry-farmakologicznie(moklar, atarax). jednak po okresowej poprawie znów czuję że się zapadam-negatywne sytuacje, odszedł wieloletni partner, zostałam sama z dzieckiem... od lutego mam podjąć pracę tylko,że nie mam siły na nic, kaski też nie.

szukałam poradni w szczecinie, ale terapia wymaga wolnego czasu-oddział dzienny, a ja muszę iść do pracy!

z dnia na dzień jest gorzej, sama nie dam rady!

chcę wyzdrowieć, chcę normalnie żyć-mam dla kogo, nie mogę zniszczyć życia dziecku...

gdzie się udać?

proszę powiedzcie jak to pogodzić póki mam jeszcze resztki sił i motywacji,boję się,że znów nie będę w stanie wstać z łóżka

walczę jak mogę, ale wiem ,że to taniec na linie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yh nie jestem ze szczecina ale dam ci rade www.google.pl i szukaj poradni , terapi indywidualnej etc napewno znajdziesz jakas pomoc ktora nie bedzie kolidowac z twoim zyciem osobistym (mam nadzieje) .Przemadrzaly jestem Wiem ale chce ci tylko pomoc jakos .Tu cos ciezko o odpowiedzi wszyscy wyzdrowieli chyba :)

 

moze cos tu ---> http://www.rynekmedyczny.pl/en/szpital/szczecin/szczecin/choroby/mental_disorders,0

 

jeszcze jedno w dziale dyskusje/oferty na forum ludzie wymieniaja sie danymi odnosnie placowek zajrzyj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

słuchajcie, zwracam się głównie do osób ze szczecina, ale nie tylko...

od kilku miesięcy leczę się prywatnie u psychiatry-farmakologicznie(moklar, atarax). jednak po okresowej poprawie znów czuję że się zapadam-negatywne sytuacje, odszedł wieloletni partner, zostałam sama z dzieckiem... od lutego mam podjąć pracę tylko,że nie mam siły na nic, kaski też nie.

szukałam poradni w szczecinie, ale terapia wymaga wolnego czasu-oddział dzienny, a ja muszę iść do pracy!

z dnia na dzień jest gorzej, sama nie dam rady!

chcę wyzdrowieć, chcę normalnie żyć-mam dla kogo, nie mogę zniszczyć życia dziecku...

gdzie się udać?

proszę powiedzcie jak to pogodzić póki mam jeszcze resztki sił i motywacji,boję się,że znów nie będę w stanie wstać z łóżka

walczę jak mogę, ale wiem ,że to taniec na linie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje jeszcze rzucic okiem na dzialy ma tym forum z miastami oraz ofertami, mozesz tam popytac ludzi lub sprawdzic czy ktos juz nie polecil jakiejs przychodni, poradni w twoim miescie lub okolicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wiewiora. to forum chyba nie zyje.

dobrym specjalista jest podobno pani z firmy praxis. sama nie sprawdzalam, tylko slyszalam. co do wizyt w przychodniach publicznych - odradzam. nie mam nastroju na najazdy na kogokolwiek, wiec nie bede rozwijac mysli.

Prywatne wizyty u specow to koszt 50-80 zl za h.

Warto więc troche poszukac, terapie to 1-2 spotkania tygodniowo.

sama dopiero rozpoczelam swoja i szczerze piszac nie mam pojecia czy dobrze trafilam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×