[SZCZECIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Szczecin]

przez Nika3 22 maja 2012, 13:49
Trida napisał(a):Hej hej... Szukam bezpłatnego/niedrogiego psychologa, poniewaz wizyty sa dla mnie za drogie a potrzebuje pomocy :/
ZIP zaproponował mi wpisanie na liste oczekujacych - okoo 1,5 roku :/

Mnie ZIP zaproponował podobnie, więc zadzwoniłam dzisiaj na staromłyńską (tel. 91 4893589) i mam termin na za 3 tygodnie (był jeszcze za 2, ale ja nie mogłam). To wersja dla osób pracujących. Korzystając z okazji chciałam podpytać, czy ktoś ma jakieś zdanie na temat Pani Danuty Jaroszewicz, która prowadzi tą psychoterapię?

[Szczecin]

przez kahir 27 cze 2012, 15:13
ahoj załogo! szukam terapeuty w Szczecinie, który poprowadziłby terapię behawioralno-poznawczą nerwicy natręctw. zależy mi na kimś, kto ma doświadczenie w nurcie behawioralnym. psychoanaliza i cały nurt Freud'owski jest tu, w OCD, nieskuteczny. jak i w znacznej większości przypadków swoją drogą. zatem jeśli możecie polecić mi kogoś, czy z NFZ, czy prywatnie, będę dźwięczny. i wdzięczny. i o ogóle :mrgreen: dzięki!

-- 07 lip 2012, 11:34 --

może w ogóle możecie kogokolwiek polecić? abstrahując już od behawioralnych i poznawczych metod.

-- 01 sie 2012, 00:49 --

Ludzie ze Szczecina, kobiety i mężczyźni, psy i dzieci !
Chciałem Was zaprosić na coś za co musicie zapłacić. 30zł. To COŚ związane jest z Waszym zdrowiem i moim portfelem. Są to konsultacje żywieniowe połączone z analizą składu ciała. Badamy m.in. % tłuszczu, masy mięśniowej, poziom nawodnienia, wiek metaboliczny, dziennie spalanie kalorii i parę innych. Pomaga to ustalić ew. dietę jeśli chce się schudnąć, przypakować, utrzymać wagę lub oczyścić organizm. Firma, w której pracuję nazywa się Wellness Klub (jakby ktoś chciał sprawdzić) i mieści się przy pl. Batorego, ale nie idźcie tam z ulicy, bo bez mojego, jako doradcy zaproszenia, zapłacicie 119zł :] Udzielamy też porad kosmetycznych, również w cenie 30zł. Jeśli jesteście zainteresowani, piszcie. Możecie też zadzwonić na mój numer:

Pozdrawiam,
Jacek
świat jest pełen psychologów.

[Szczecin]

przez KRYSTALIA 22 sie 2012, 00:10
do barbarella...
Ja chodzę do Pani Małgorzaty Kelm...jest kumata w "tych: sprawach...ogólnie jest kumata...chodzę tam 7 miesięcy i dopiero zaczynam ogarniać co tak naprawdę jest nie tak..ale dodzwonić się na rejestrcję próbowałem chyba tydzień...
Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Szczecin]

przez MadGregor 02 wrz 2012, 23:43
Cześć! Moje pytanie to także dramatyczny apel o pomoc a dotyczy studiów. Mam tendencję do robienia wszystkiego na ostatnią chwilę i tym razem dałem ciała. Czy jeśli ktoś z Was orientuje się czy jeszcze są wolne miejsca na wydziale humanistycznym to proszę o info. Rekrutacja kończy się 04.09, ale ciężko jest połapać się na stronie. Ewentualnie płatne studia prawnicze albo dowolny kierunek medyczny czy pielęgniarstwo.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

[Szczecin]

przez Artemizja 03 wrz 2012, 05:34
Gregg1991, a próbowałeś się dodzwonić na wybraną uczelnię?Tak najlepiej jest się dowiadywać.W razie czego,w ten sam dzień będziesz musiał donieść dokumenty.Ale to trzeba bezpośrednio ustalić z pracownikiem Dziekanatu.Jeśli będą wolne miejsca,to nawet po zakonczeniu rekrutacji spokojnie się dostaniesz.Gorzej,jeśli kierunek jest oblegany.Ale to tak jak napisałam,musisz się dowiedzieć osobiście.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

[Szczecin]

przez sleepwalker 16 paź 2012, 15:33
Ktoś potrafiłby polecić jakiegoś dobrego psychoterapeutę w Szczecinie? Najlepiej z NFZtu?
Saying all I know is I gotta get away from me.

[Szczecin]

przez Itil 24 sty 2013, 10:19
Cześć, poszukuję kogoś, kto mógłby mi pomóc (ofc z lekarzy), ale w Szczecinie mieszkam od dwóch lat i nie orientuję się zbytnio kto jest godny zaufania. Jakoś zawsze umiałam sobie poradzić z problemami natury psychicznej, ale ostatnio skaczę na cienkiej linie i ciężko mi (oraz otoczeniu) wytrzymać. Dodam, że wolałabym wizyty indywidualne, mam problem z rozmową ja-ktoś, a co mówiąc otworzenie się przed grupą. NFZ? Dzięki, ale nie, jak mam czekać i zdychać to już wolę wysupłać ostatni grosz. Natura niecierpliwca mi nie pomaga w tym momencie. Dodam jeszcze, że byłoby miło, gdyby taki spec nie zżynał ze mnie po 2 stówy za pół godziny machania głową, bo za tyle to mogę sobie bilet na koncert kupić a pomoc taka sama będzie.

Będę wdzięczna za opinie, osobiście zwróciłam uwagę na trzech speców w tej dziedzinie i nie jestem pewna czy mnie tylko obczyszczą z kasy czy będzie to współmierna wymiana. Te trzy nazwiska to dr Kasperczyk, mgr. Orzechowska i pani Krause.

[Szczecin]

przez MAJACZAJA 29 sty 2013, 22:39
Hej! Dlaczego chcesz iść do lekarza? ja kiedyś myślałam też, że muszę do psychiatry, zaliczyłam kilku, trochę rozmawiają, ale głównie przepisują leki albo nie...ale na psychoterapię do psychoterapeuty trzeba. Też kilku zaliczyłam:) nigdy nie udało mi się dokończyć... może w końcu się uda...chcę wrócić do terapeutki u której najdłużej wytrzymałam i wydawała się sensowna, ale na razie nie mam odwagi i motywacji. Małgorzata Kelm 530360261, kurde jej strona zniknęła z netu...nie wiem co to znaczy...na nfz nie masz co liczyć gdziekolwiek..za dużo czekania...
powodzenia
Za mnie też trzymaj kciuki! bo zdaję sobie sprawę że muszę dokończyć w końcu moją terapię bo będę miała spaprane życie...

[Szczecin]

przez sleepwalker 15 lut 2013, 18:39
Ja np. jak słyszę ceny tych terapii poza NFZ... Masakra! Tym ciężej płacić za coś, gdy wcale nie masz pewności czy zadziała.

[Szczecin]

przez Kalebx3 16 lut 2013, 02:50
Dodam jeszcze, że byłoby miło, gdyby taki spec nie zżynał ze mnie po 2 stówy za pół godziny machania głową, bo za tyle to mogę sobie bilet na koncert kupić a pomoc taka sama będzie.

Sleepwalker, Masakra , to są bezlitośni ździercy!!! Mogli by Cie leczyć do usranej śmierci ( i modlić się ,żeby Ci sie nie poprawiło),żebys tylko im płacił. Mówie tu o 95% tej formacji.
TYLKO NA NFZ!!! , w ogóle zlikwidował bym to prywatkę w Polsce, albo okreslił sciśle warunki pracy i płacy w tej mglistej branży. A co do efektów psychoterapii to h*j ich wii? Dla mnie wszystko oprócz behawioralnej to wielkie sranie po---ścianie i tylko tyle w tym temacie.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

[Szczecin]

przez sleepwalker 16 lut 2013, 13:00
Ja sama chciałam iść na psychologię i bardzo przeżywałam to, że się nie dostałam. Ale gdy sama pochodziłam na psychoterapię, to przestałam żałować. Wcale nie odczuwałam, że osoba naprzeciwko mnie ma większą wiedzę czy potrafi pomóc. Czasami sama terapeutka była zdziwiona tym ile wiem, moimi interpretacjami. A ja przeczytałam zaledwie kilka książek wykopanych z biblioteki i wcale nie jakiś naukowych.

[Szczecin]

przez hanails 15 maja 2013, 17:21
Z góry przepraszam jeśli zostanie to wzięte za spam, ale nie chcę rozpoczynać nowego tematu dla Szczecina.

Z racji tego iż spodziewam się, że znajdę tutaj przynajmniej kilka osób mających doświadczenie z lekarzami psychiatrami w Szczecinie chciałabym się zwrócić z prośbą o podanie jakiś namiarów, konkretnych miejsc, przychodni, gabinetów, nazwiska psychiatry (najlepiej kobiety), do którego można by się udać na pierwszą wizytę. Piszę "można by", bo mam pełno i coraz więcej wątpliwości i obawiam się, że podjętą decyzję o wizycie zmienię. Przede wszystkim ciężko zareagowałabym na reakcję psychiatry iż przesadzam, młoda jestem, wymyślam sobie sztuczne problemy, mam wziąć się w garść i tyle, bo w końcu każdemu jest ciężko. Będąc u psycholog coś takiego usłyszałam i powstrzymało mnie to na dobry rok od podejmowania dalszych kroków. Dosyć ważne jest to żeby była możliwość wizyty na NFZ, bo sama nie będę w stanie opłacać regularnych wizyt (pierwszą tak), a rodzice nie mają najmniejszego pojęcia o mnie i moich problemach i nie chcę im nic mówić. Od razu napiszę, że gdyby było potrzebne (tutaj) określenie na czym polega mój problem to będzie ciężko, bo jedyne co teraz przychodzi mi do głowy to "nie wiem", nawał wszystkiego i niczego, apatia jak nigdy. Dziękuję z góry :)
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

[Szczecin]

przez Alienated 19 maja 2013, 00:08
hanails, nigdy nie wiesz na kogo tak naprawdę trafisz... Plusem jest to, że jeśli zrazisz się do jednego z lekarzy, możesz próbować dalej... Pamiętam, że osobiście dopiero po kilku latach miałem przyjemność trafić na naprawdę sympatyczną Panią doktor, z którą udało mi się złapać świetny kontakt... Wcześniej spotykałem się z wieloma przejawami całkowitego wręcz braku kompetencji... Pech też niestety chciał, że i ze wspomnianą doktor straciłem kontakt, więc namiarów Ci podać nie mogę... Próbuj jednak do skutku i absolutnie nie zrażaj się niepowodzeniami, na jakie masz szansę po drodze napotkać!
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

[Szczecin]

przez hanails 19 maja 2013, 14:36
Alienated napisał(a):Plusem jest to, że jeśli zrazisz się do jednego z lekarzy, możesz próbować dalej...

Problem w tym, że obawiam się iż jeśli już się zdobędę na wizytę u tego pierwszego psychiatry czy innego specjalisty i zostanę potraktowana z góry, to nie wiem czy zbiorę się żeby dalej próbować. Teraz dużo kosztuje mnie decyzja o poszukaniu pomocy. Wolałabym się nie uczyć na własnych błędach. Ale złotej rady nie ma, wiem :)
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

Sortuj wg