[SZCZECIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Dobry psycholog/psychiatra w Szczecinie. Znacie?

przez kasza 20 sty 2012, 13:22
Szukam dobrego psychologa/psychiatrę w Szczecinie, dajcie namiary jeśli macie jakieś info. Dzięki.
Ostatnio edytowano 23 sty 2012, 11:59 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiono do zbiorczego wątku. BTW szukanie nie boli.

[Szczecin]

przez neonova 23 sty 2012, 11:56
Dr Błońska-Rudny, przyjmuje prywatnie. Niestety, nie mam do niej namiaru, ale w necie powinno coś być.
Boże! Spraw, by mi się chciało, tak jak mi się nie chce...!

[Szczecin]

przez Trida 20 mar 2012, 13:04
Hej hej... Szukam bezpłatnego/niedrogiego psychologa, poniewaz wizyty sa dla mnie za drogie a potrzebuje pomocy :/
ZIP zaproponował mi wpisanie na liste oczekujacych - okoo 1,5 roku :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Szczecin]

przez MadGregor 21 mar 2012, 00:55
Z psychiatrów mogę polecić Dr Waleriana Jędrzejczaka- co prawda nie przypadł mi do gustu, ale jestem do każdego uprzedzony, a wszyscy go sobie chwalą.
Fajna psycholog/terapeuta niejaka Pani Samoń przyjmuje na Piotra Skargi.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

[Szczecin]

przez Alienated 21 mar 2012, 12:56
Dr. Jędrzejczak to ogólnie w porządku gość! Przyjmuje w kilku miejscach w Szczecinie. Jeśli chodzi o świadczenie usług nieodpłatnie, chyba przede wszystkim w WOMP-ie na Bolesława Śmiałego. Także w Centrum Psychiatrycznym na Żołnierskiej, ale nie wiem czy nie ogranicza się tam jedynie do osób z problemem alkoholowym. Jako że do tych ostatnich się nie zaliczam, widywałem go głównie we wspomnianym WOMP-ie. Cały kłopot polega jednak tutaj na tym (być może już ta kwestia zdążyła ulec zmianie), że w gabinecie oprócz niego jest też zawsze asystująca mu pielęgniarka. Jest to o tyle niedopracowanym rozwiązaniem, że przyjmuje on również jako seksuolog. Ciężko jest w takich okolicznościach się przed kimś otworzyć, a już w szczególności jeśli ktoś na co dzień ma z takim "otwieraniem się" spore problemy...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

[Szczecin]

przez Artemizja 03 kwi 2012, 04:12
Mogę polecić Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii.Mają bardzo życzliwe podejście do pacjentów,na moją terapeutkę złego słowa nie dam powiedzieć,ponieważ tylko dzięki pracy z Nią staje na nogi,jestem w stanie funkcjonować.Niestety na NFZ jest bardzo długi okres oczekiwania...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

[Szczecin]

przez cala w trawie 11 kwi 2012, 14:49
Ja polecam dr Juraszka i dr Kucharska -Mazur.......namiary w necie

[Szczecin]

przez MadGregor 11 kwi 2012, 20:40
cala w trawie napisał(a):Ja polecam dr Juraszka i dr Kucharska -Mazur.......namiary w necie

Juraszek? Proszę Cię... Nie słyszałaś o aferze z L-4? Facet robi wszystko na ********
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

[Szczecin]

przez tomek00 12 kwi 2012, 15:25
Hej,

czy ktoś z Was orientuje się, czy, wspomniany kilkakrotnie w tym wątku, dr Maciej Kacperczyk przyjmuje prywatnie? Jeśli tak i ktoś posiada namiary - byłbym wdzięczny za informacje :) Buszując po jednym z portali z rankingami natrafiłem na dużo pozytywnych opinii dot. tego lekarza. Na stronie ZIP'u znalazłem info, że doktor Kacperczyk tam przyjmuje. Jednak gdy tam dziś zadzwoniłem, pani po drugiej stronie słuchawki przekazała mi informację, że doktor aktualnie już tu nie pracuje.

BTW szukam dobrego psychoterapeuty w Szczecinie. Jeśli ktoś chciałby się podzielić, to byłbym wdzięczny, lecz pragnę zaznaczyć od razu, że bardziej pomocne byłyby pozytywnie opinie od narzekań i innych różnych wyrazów dezaprobaty. No chyba że jakieś ostrzeżenia, he he. Wiem, że wiele już zostało powiedziane w tym wątku, ale niektóre posty datowane są na kilka lat wstecz i myślę, że mogą być już nieaktualne.

Kogo polecacie z ZIP'u?

Pozdrawiam,
Tomek

[Szczecin]

przez cala w trawie 13 kwi 2012, 14:51
Gregg1991 napisał(a):
cala w trawie napisał(a):Ja polecam dr Juraszka i dr Kucharska -Mazur.......namiary w necie

Juraszek? Proszę Cię... Nie słyszałaś o aferze z L-4? Facet robi wszystko na ********

Jasne ,ze slyszalam.......ale wiem jedno to wspanialy lekarz,prawdziwy lekarz i po prostu czlowiek,do ktorego mozna dzwonic w razie czego lub pisac maila na ktore szybko odpowiada.
S
Dodam ze to jedyny lekarz ,ktory nie zbagatelizowal smsa od kobiety ktora grozila samobojstwem,inni lekarze nie zareagowali,on podjal rozmowe przez sms-uratowal ja!

[Szczecin]

przez Artemizja 27 kwi 2012, 01:42
tomek00, chodzi Ci o psychiatrę,czy psychologa z ZIP-u?

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

[Szczecin]

przez barbarella 01 maja 2012, 20:04
Witam
Czy ktoś mogłby polecic psychologa lub psychoterapeutę w Szczecinie który jest dobry w temacie problemów w związkach homoseksualnych?

[Szczecin]

przez tomek00 05 maja 2012, 00:08
Bellatrix napisał(a):tomek00, chodzi Ci o psychiatrę,czy psychologa z ZIP-u?

Niestety jestem dopiero na tym etapie, że sam nie wiem, do kogo powinienem się wybrać. Najlepiej chyba, gdyby to był psychiatra, który potrafi zachować się jak psycholog w razie potrzeby i vive versa. Nie wiem. Da się tak? Czy, dajmy na to, z natręctwami myślowymi (nie mówię, że to jest głównym czy jedynym moim problemem) jest w ogóle sens wybierać się do psychologa? Podskórnie czuje, że powinienem skontaktować się z psychiatrą, choć przeraża mnie myśl - jak to wiele razy czytalem gdzieś na forach, w internecie - ze psychiatra "tylko wypisuje leki"... Najlepiej byłoby wybrać się do psychoterapeuty (?), jednej osoby, która poznałaby problem i "prowadziła sprawę"... Ale czy taka moja wizja, osoby która nigdy nie miała do czynienia z leczeniem się u psychologa/psychiatry, nie jest zbyt naiwna? Tego się boję. Będę wdzięczny za każde info.

Pozdrawiam,
Tomek

[Szczecin]

przez Artemizja 06 maja 2012, 22:04
tomek00, myślę,że wskazana by była wizyta zarówno u psychiatry jak i psychoterapia.Jeśli chodzi o psychiatrę z ZIP-u,to niestety,ale nie korzystałam z ich pomocy.Natomiast jeśli chodzi o psychoterapeutkę,to z czystym sumieniem mogę polecić Urszulę Kuśmierz.Mnie bardzo odpowiada Jej podejście,jest kompetentna i ma spore doświadczenie.Oczywiście,każdemu odpowiada co innego,trzeba sprawdzić osobiście,czy z danym terapeutą jesteśmy w stanie nawiązać dobry kontakt-niestety,jest to metoda prób i błędów.Aczkolwiek,jeśli chodzi o moją opinię,to mam bardzo dobre zdanie o Pani Urszuli-wyciągnęła mnie z niezłego bagna.

Administrator

Sortuj wg