[SZCZECIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[SZCZECIN]

przez marghe 23 sty 2006, 20:07
Podnoszę wątek. Też szukam psychologa ze Szczecina. Poradźcie!

przez janek 24 sty 2006, 14:48
sprawdź PW.
wrzuciłem pewne namiary

przez marghe 24 sty 2006, 15:18
Dzięki, sprawdziłam. :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez janek 02 lut 2006, 17:10
i jak? znalazłas coś? wykorzystałas to co podrzuciłem?

SZCZECIN<<<Szukam dobrej poradni <<<< P

przez martens 29 wrz 2006, 17:41
Prosze o pomoc szukałem dzwoniłem ale nie mogłem znalesc , moze byc PSYCHOTERAPEUTA , PSYCHOLOG, PSYCHIATRA prosze o podanie namiarów.
Z góry dziekuje
Pozdrawiam

przez tanya 30 wrz 2006, 13:50
czesc jestem ze szczecina a raczej bylam mam za soba 2 psychoterapie na zolnierskiej fantastyczny lekarz .kacperczyk broniewskiego tez super facet kaminski sprobuj mi to bardzo pomoglo powodzenia

przez kate78 01 paź 2006, 18:19
polecam broniewskiego
Kamiński jest świetny, trochę trudno tam się dostać, czasem trzeba poczekać ale na prwdę się opłaca :D

przez martens 02 paź 2006, 11:03
ten Kacperczyk jest na ulicy żołnierskiej tak ? czy to jest poradnia prywatna bo ja nie jestem ze szczecina ?
Ten drugi psychoterapeuta Kamiński jest na ulicy Broniewskiego?
czy Broniewski to leka?
napiszcie jeszcze raz wyrażnie i czy mozna ich znaleśc w kasiązce telefonicznej ?

przez tanya 02 paź 2006, 17:05
janusz kacperczyk lekarz kaminski ryszard lekarz :)prywatnie i w szpitalu przyjmuja pozdro

przez martens 02 paź 2006, 23:22
mam jeszcze bardzo wazne pytanie ile kosztuja wizyty u psychologa , psychiatry czy psychoterapeuty? ze bym wiedzial jak mniej wiecej to wygląda ....
Pozdr

Szczecin

przez Amelka_2006 06 lis 2006, 17:11
Witam! Niedawno byłam u znajomej psycholog i ona poleciła mi dwie Poradnie Zdrowia Psychicznego w Szczecinie - jedną na ulicy Staromłyńskiej 21/26 i drugą na Mącznej 4. Możecie poradzić, która z nich jest lepsza lub doradzić inną w Szczecinie?? Proszę o odpis. Pozdrawiam!

TERAPIA W RAMACH UBEZPIECZENIA SZCZECIN

przez marzenie 23 sty 2007, 11:10
WITAM
słuchajcie, zwracam się głównie do osób ze szczecina, ale nie tylko...
od kilku miesięcy leczę się prywatnie u psychiatry-farmakologicznie(moklar, atarax). jednak po okresowej poprawie znów czuję że się zapadam-negatywne sytuacje, odszedł wieloletni partner, zostałam sama z dzieckiem... od lutego mam podjąć pracę tylko,że nie mam siły na nic, kaski też nie.
szukałam poradni w szczecinie, ale terapia wymaga wolnego czasu-oddział dzienny, a ja muszę iść do pracy!
z dnia na dzień jest gorzej, sama nie dam rady!
chcę wyzdrowieć, chcę normalnie żyć-mam dla kogo, nie mogę zniszczyć życia dziecku...
gdzie się udać?
proszę powiedzcie jak to pogodzić póki mam jeszcze resztki sił i motywacji,boję się,że znów nie będę w stanie wstać z łóżka
walczę jak mogę, ale wiem ,że to taniec na linie

przez Mikael 23 sty 2007, 12:37
Yh nie jestem ze szczecina ale dam ci rade www.google.pl i szukaj poradni , terapi indywidualnej etc napewno znajdziesz jakas pomoc ktora nie bedzie kolidowac z twoim zyciem osobistym (mam nadzieje) .Przemadrzaly jestem Wiem ale chce ci tylko pomoc jakos .Tu cos ciezko o odpowiedzi wszyscy wyzdrowieli chyba :)

moze cos tu ---> http://www.rynekmedyczny.pl/en/szpital/ ... isorders,0

jeszcze jedno w dziale dyskusje/oferty na forum ludzie wymieniaja sie danymi odnosnie placowek zajrzyj.
To, co człowiek widzi, zależy zarówno od tego, na co patrzy, jak i od tego, co nauczył się dostrzegać w swym dotychczasowym doświadczeniu wizualnym i pojęciowym.

leczyć się w szczecinie...w ramach ubezpieczenia

przez marzenie 23 sty 2007, 12:55
WITAM
słuchajcie, zwracam się głównie do osób ze szczecina, ale nie tylko...
od kilku miesięcy leczę się prywatnie u psychiatry-farmakologicznie(moklar, atarax). jednak po okresowej poprawie znów czuję że się zapadam-negatywne sytuacje, odszedł wieloletni partner, zostałam sama z dzieckiem... od lutego mam podjąć pracę tylko,że nie mam siły na nic, kaski też nie.
szukałam poradni w szczecinie, ale terapia wymaga wolnego czasu-oddział dzienny, a ja muszę iść do pracy!
z dnia na dzień jest gorzej, sama nie dam rady!
chcę wyzdrowieć, chcę normalnie żyć-mam dla kogo, nie mogę zniszczyć życia dziecku...
gdzie się udać?
proszę powiedzcie jak to pogodzić póki mam jeszcze resztki sił i motywacji,boję się,że znów nie będę w stanie wstać z łóżka
walczę jak mogę, ale wiem ,że to taniec na linie

Sortuj wg