[WROCŁAW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[WROCŁAW]

przez aguskaguska 23 lis 2014, 18:10
aguskaguska napisał(a):Hej! Poszukuję terapii na nfz (lub jakiejś niedrogiej) we Wrocławiu albo okolicach (brak kasy, niestety). Szkopuł w tym, że pracuję do późna i najwcześniejsza godzina dla mnie to 18... czy to w ogóle realne żeby znaleźć coś takiego?

A jednak są tacy: przychodnia kosmonautów na horbaczewskiego:)

[WROCŁAW]

przez Zalatana23 13 sty 2015, 20:17
Może ktoś polecić dobrego terapeutę z Wrocławia? Najlepiej na NFZ. Obecnie kończę terapię grupową na dziennym oddziale leczenia nerwic i chcę kontynuować indywidualnie.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

[WROCŁAW]

przez Megi_ 30 sty 2015, 10:56
aguskaguska, w przychodni kosmonautów przyjmuje genialny psychiatra to owszem, dr. Skiba. Ale z psychoterapia gorzej bo trudno sie dostać. Zapisują na trzy miesiące z góry- wizyta raz w tygodniu, ale to trzeba trafic na zapisy i jeszcze miec szczescie zeby sie zapisac.... No i raczej po 18 nie przyjmują :(
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[WROCŁAW]

przez arczi92 17 lut 2015, 00:39
Hej,
Szukam jakiegoś dobrego psychologa w okolicach Gaju/Hub. Chciałbym częściowo na NFZ i częściowo prywatnie (np. 2 wizyty w miesiącu). Ktoś może kogoś polecić? :-)

[WROCŁAW]

przez sideffect2 11 mar 2015, 21:18
Jest ktoś w stanie polecić mi jakiegoś dobrego psychiatrę z wrocławia na nfz? Najlepiej kogoś stosunkowo młodego z otwartym umysłem.

[WROCŁAW]

przez piti_88 27 maja 2015, 12:16
Widzę, że wątek wysechł :(
Ktoś może ma jakieś namiary na psychologia / psychoterapię na NFZ we Wrocławiu?

Mam nawrót choroby i przez to straciłem pracę. Muszę się pozbierać jakoś, bo zostanę bez środków do życia :(
ktoś coś?
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi.
Chcesz pogadać - zawsze do dyspozycji :) GG:1543457

[WROCŁAW]

przez sówka 18 gru 2015, 14:11
Na NFZ to chyba tylko dzienny oddział nerwic w szpitalu na Kraszewskiego.
Za terapię na kosmosie na Horbaczewskiego placilam kiedyś 30 czy 40 zł. To było dość dawno i nie bardzo pamiętam. Ale nie polecam lekarzy i terapeutów z tej przychodni.
Opcja warta zastanowienia to poradnia Persona koło szpitala psychiatrycznego. Ale drogo mają. Ale mają tam lekarza,który jest świetny. ;)

[WROCŁAW]

przez lilusiak 18 mar 2016, 14:41
Ma ktoś namiary na dobrego psychiatrę na NFZ?
A poza tym, orientujecie się może, czy można wyciągnąć swoją historię choroby od ośrodka w którym leczyło się dotychczas?
"jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"

[WROCŁAW]

przez NN4V 18 mar 2016, 22:11
Można.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg