[WROCŁAW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[WROCŁAW]

przez Piotr_k 22 lip 2014, 13:57
depresja24h napisał(a):dr Wiesław Łuczkowski polecam

Niedawno trafiłem do tego Pana. Przyznam szczerze, że badał mnie przez 1.5 godziny - co jest dobrym wynikiem myślę :D. Jednak nie wzbudził mojego zaufania na tyle, żebym od razu podjął się powrotu do leków. Zresztą, teraz to ja ogólnie nie mam zaufania do psychiatrów. Pan dr przyznał na wizycie, że jest po udarze i to spowodowało, że przestałem wierzyć w jego kompetencje. Zapewne bezpodstawnie. Przepisał też mi citalopram, mimo, że sugerowałem mirtazapinę, a moim głównym problemem jest obsesja na punkcie braku libido po odstawieniu leków.

[WROCŁAW]

przez spectrrumx 03 wrz 2014, 15:01
Ja zapraszam do psychopedagoga, terapeuty Dawida Karola Kołodziej - http://psychopedagog.eu

Przyjmuje na terenie Wrocławia (plac Powstańców Śląskich).

[WROCŁAW]

przez janek159 03 wrz 2014, 15:24
A ja polecam Centrum Terapii PROMITIS, psychiatra Marek Kulka. Miły i bardzo roztropny, pierwsza wizyta 70 zł, kolejne 100.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[WROCŁAW]

przez Ramanujan 03 wrz 2014, 19:59
janek159 napisał(a):A ja polecam Centrum Terapii PROMITIS, psychiatra Marek Kulka. Miły i bardzo roztropny, pierwsza wizyta 70 zł, kolejne 100.
Ten młody człowiek zwie się Kukla. Nie mogłem się jakoś z nim dogadać, dziwne rzeczy popisał w historii choroby. Sądził ów specjalista od chorób umysłowych, jakoby sprawia mi przyjemność zmieniane leków, co jest kompletną bzdurą. Stówa wywalona w błoto wg mnie.
Ramanujan

[WROCŁAW]

przez janek159 04 wrz 2014, 08:24
Przepraszam, Kukla.

[WROCŁAW]

przez aguskaguska 04 wrz 2014, 11:53
Hej! Poszukuję terapii na nfz (lub jakiejś niedrogiej) we Wrocławiu albo okolicach (brak kasy, niestety). Szkopuł w tym, że pracuję do późna i najwcześniejsza godzina dla mnie to 18... czy to w ogóle realne żeby znaleźć coś takiego?

[WROCŁAW]

przez frustrated 03 paź 2014, 17:59
podbijam powyzsze pytanie
zdrowymozg.pl

[WROCŁAW]

przez Reiben 03 paź 2014, 23:12
tu są same tępe huje prywatnie więc o czym ty marzysz na nfz
Reiben

[WROCŁAW]

przez a4u2 07 paź 2014, 10:29
Wrocławskie Centrum Psychoterapii Zaprasza

Gabinety psychoterapeutyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Walczymy z problemami takimi jak strach, lęki, nerwice natręctw, nerwice prześladowcze.

Stawiamy diagnozy oraz spotykamy się na sesjach konsultacyjnych.

W razie głębszych problemów psychologicznych, współpracujemy w wybitnymi lekarzami psychiatrii.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://terapeutawroclaw.pl/

[WROCŁAW]

przez aneeeczkaaa 28 paź 2014, 15:58
czy jest możliwe znalezienie psychiatry i terapeuty w jednym, że tak powiem ? ;)
aneeeczkaaa

[WROCŁAW]

przez Zalatana23 28 paź 2014, 18:17
Hej! Polecam Wam skontaktować się z poradnią zdrowia psychicznego, przy szpitalu na Kraszewskiego. Trafiłam tam do Ośrodka Leczenia Nerwic i od poniedziałku zaczynam 12tyg terapię na NFZ. Oczywiście na terapię trzeba zostać zakwalifikowanym, ale to odbywa się podczas wizyty. Skierowanie tam dostałam od psychiatry z przychodni.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

[WROCŁAW]

przez ilkas 29 paź 2014, 14:35
aneeeczkaaa, Myślę, że jest kilku psychiatrów, którzy również są psychoterapeutami i prowadzą terapię. Osobiście znam jednego - dr Dawid Pluta-Plutowski. Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ale może ktoś jeszcze kogoś poleci, albo przeszukaj w ofertach psychiatrów czy zajmują się również terapią.

[WROCŁAW]

przez aneeeczkaaa 03 lis 2014, 13:08
ilkas napisał(a):aneeeczkaaa, Myślę, że jest kilku psychiatrów, którzy również są psychoterapeutami i prowadzą terapię. Osobiście znam jednego - dr Dawid Pluta-Plutowski. Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ale może ktoś jeszcze kogoś poleci, albo przeszukaj w ofertach psychiatrów czy zajmują się również terapią.

A gdzie on przyjmuje? Bo znalazłam go tylko na znanym lekarzu, a nie ma żadnej swojej stronki.
aneeeczkaaa

[WROCŁAW]

przez ilkas 03 lis 2014, 15:46
aneeeczkaaa, na znanym lekarzu też masz przecież adres gdzie przyjmuje ;) Na Krawieckiej 1. możesz się tam bezpośrednio umówić przez portal ;)

Sortuj wg