"Biała lista" lekarzy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

"Biała lista" lekarzy

przez wiejskifilozof 11 sie 2014, 13:10
Ramanujan napisał(a):detektywmonk, przykro mi. :-| Dobrze, że lekarz współpracuje z terapeutą, u mnie niestety takiej współpracy nie ma.

To dziwne,mi się wydaję że większość psycholog pracuję z psychiatrami.A,moja psycholog nie jest terapeutką.Wiem,bo pytałem o to :mrgreen:

"Biała lista" lekarzy

przez Ola85 19 gru 2014, 09:16
Ze swojej strony gorąco polecić mogę Ewę Mioduską. Wcześniej leczyłam się jeszcze u jednego psychologa, ale tak naprawdę dopiero u pani Ewy poczułam się naprawdę wysłuchana. Więcej na temat jej usług możecie sobie poczytać na jej stronie: http://ewamioduska.wix.com/psycholog

"Biała lista" lekarzy

przez Psychotropka`89 28 gru 2014, 16:44
Kraków, psychiatra: Łukasz Kapusta. Przyjmuje na NFZ, przychodnia na os. Uroczym 2.
Empatyczny, niesamowicie miły, uprzejmy, poświęca pacjentowi czas, cierpliwy, można dzwonić, jak to powiedział "o każdej porze", spokojny. Od 8 lat łażę po psychiatrach, psychologach i ten człowiek jest dla mnie ewenementem w dzisiejszej służbie zdrowia. Niezwykle ciepły, profesjonalny i dobry lekarz/człowiek. W całym swoim życiu nie zetknęłam się z tak dobrym, pod każdym względem lekarzem.
Z czystym sumieniem mogę polecić. :smile:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

"Biała lista" lekarzy

przez self 08 sty 2015, 00:43
czy ktoś mógłby polecić psychiatrę przyjmującego w Trójmieście??

"Biała lista" lekarzy

przez abstrakcyjna 08 sty 2015, 01:16
self, Słyszałam dobre opinie o dr. Annie Wojtaś, ale nie byłam osobiście. Przyjmuję na NFZ w Gdyni i prywatnie w Gdańsku, jeżeli się nie mylę. Psychiatra i psychoterapeuta w jednym, jednak mnie nie stać.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

"Biała lista" lekarzy

przez snaefridur 14 sty 2015, 20:41
Czy ktoś może polecić psychiatrę z Wołomina? Niestety musi to być Wołomin, z racji wykonywania takiej a nie innej pracy muszę być na miejscu, więc Warszawy, Ząbki, Zielonki itd itp odpadają.

"Biała lista" lekarzy

przez Alien81 23 gru 2015, 00:58
Klinika Wolmed - Dubie 1A, Szczerców k. Bełchatowa, woj. łódzkie - RAFAŁ HARMAZY - jeden z najlepszych psychiatrów z jakimi się w życiu spotkałem. Bardzo kompetentny, uprzejmy, z poczuciem humoru. Poświęca pacjentowi dużo czasu, podchodzi kompleksowo do problemów pacjenta, chętnie odpowiada na pytania związane z chorobą i procesem leczenia. W Klinice WOLMED jest zastępcą ordynatora.
Pan Naczelnik już idzie do domu, bo ten zbój zaraz tu będzie...

"Biała lista" lekarzy

przez bedzielepiej 28 sty 2016, 21:36
Ola85 napisał(a):Ze swojej strony gorąco polecić mogę Ewę Mioduską. Wcześniej leczyłam się jeszcze u jednego psychologa, ale tak naprawdę dopiero u pani Ewy poczułam się naprawdę wysłuchana. Więcej na temat jej usług możecie sobie poczytać na jej stronie: http://ewamioduska.wix.com/psycholog

"Naprawdę wysłuchana"?! WTF czy terapeuci naprawdę są tak beznadziejni że myślą że ludzie przychodzą do nich na pogaduchy? Żal.pl co za spam i antyreklama.

"Biała lista" lekarzy

przez powerball 06 cze 2016, 02:25
self napisał(a):czy ktoś mógłby polecić psychiatrę przyjmującego w Trójmieście??

Mogę polecić Panią Izabele Łucka - bardzo dobry psychiatra z wieloletnim doświadczeniem, na co dzien pracuję na srebrzysku(jest ordynatorem jednego z oddziałów) ale ma swój gabinet i przyjmuje prywatnie. Prowadzi również psychoterapie. Droga, bo jedno spotkanie kosztuje od 100zł wzwyż(nie wiem jak jest teraz, dane sprzed 3 lat) ale za takiego lekarza to warto zapłacić. Mogę polecić też Panią Bożene Pietraszczyk-Kędziora. Obie Panie są empatyczne i ciepłe. To jedne z tych lekarek do których przychodzisz na pół godzinną wizyte i wychodzisz po godzinie(oczywiście bez dodatkowych opłat) Jeśli chodzi o cennik to nie wiem ile sobie liczy za pomoc :P

Za to z całą pewnością mogę przestrzec przed lekarzem Panem Romanem Ludkiewicz. niestety to jeden z tych psychiatrów, którzy mają dużą wiedze, doświadczenie, ale kompletny brak zainteresowania pacjentem. Właściwie czuć, że chcę się pozbyć jak najszybciej pacjenta i miałam nieodparte uczucie, że zależy mu na wypisaniu recepty i tyle. na PIERWSZYM spotkaniu sprawdził jakie leki brałam, wypisał je co zajęło mu 5 minut, dał recepte i spytał "czy coś jeszcze?" "może Pani iść". Myślę, że nadaje się wyłącznie do pracy jako superwizor.

Jak Cię interesuje to mogę jeszcze polecić bardzo dobrego psyhoterapeute w Gdansku/Gdynii :mrgreen:

"Biała lista" lekarzy

przez Korat 22 cze 2016, 09:27
Trójmiasto/ NFZ:
Konkretnie Pruszcz Gdański
dr Sołtys - psychiatra
Spośród wielu lekarzy, człowiek najwnikliwiej analizujący. Mało mówi, ale pasowało mi jego analityczne podejście i odważne strategie. Niestety wyniósł się z Gdyni aż do Pruszcza i teraz tułam się po konowałach.
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

Sortuj wg