"Biała lista" lekarzy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

"Biała lista" lekarzy

przez kupmitrumne 09 wrz 2013, 20:58
a ma ktoś namiary na dobrego psychoterapeutę z NFZ z Łodzi pilnie potrzebuje

"Biała lista" lekarzy

przez Anna Maria 12 paź 2013, 12:40
Psycholog Świnoujście http://www.psychologswinoujscie.pl/ Znam osobiście i polecam.
Anna Maria

"Biała lista" lekarzy

przez Anetixi 30 gru 2013, 17:46
Ja polecam dr.Kwiecińskiego w Krakowie. Świetny specjalista,dobrze dobiera leki.Potrawi rozmawiać z pacjentem,umiejętnie zadaje pytania. I co najważniejsze przyjmuje na NFZ.
Bordeline/Uzależnienie od subst. psychoaktywnych/Epizod depresyjny.

Citabax 40mg
Depakine 300mg
Perazin 200mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

"Biała lista" lekarzy

przez hanails 21 lip 2014, 20:13
Dr Agata Lisiecka - Szczecin. Przyjmuje w Zachodniopomorskim Instytucie Psychoterapii (ZIP). Wielki człowiek, jeszcze lepszy lekarz, można porozmawiać i nie żałuje czasu na pacjenta. Można się poczuć spokojnie zaopiekowanym

Alicja Tomala-Uglik - Szczecin. Pracuje w Szpitalu w Zdrojach, ale przyjmuje też prywatnie. Jeśli ktoś miałby przyjemność trafić to polecam.
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

"Biała lista" lekarzy

przez Arasha 22 lip 2014, 00:06
Leon Ferfecki - Kęty ( 20 km od Bielska - Białej, 30 km od Wadowic, jakieś 20 km od Oświęcimia )
bardzo sympatyczny, kompetenty lekarz, z wieloletnim doświadczeniem, ma szerzę wiernych i wdzięcznych pacjentów, przyjmuje w Kętach w przychodni naprzeciwko dworca PKP ( pon, wt, środa - od 15 do ostatniego pacjenta ;) ) - zapisy telefoniczne do poradnii, wizyty tylko prywatne ( ale cena niewygórowana - zazwyczaj 50 zł )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

"Biała lista" lekarzy

przez wiejskifilozof 09 sie 2014, 18:11
Doktor Kamila Hałas-Siedlce,Mordy.Atrakcyjna,kompetentna,chociaż robi wrażenie nie dostępnej.Ale jestem z niej zadowolony.

"Biała lista" lekarzy

przez Arhol 10 sie 2014, 13:10
Arasha napisał(a):Leon Ferfecki - Kęty ( 20 km od Bielska - Białej, 30 km od Wadowic, jakieś 20 km od Oświęcimia )
bardzo sympatyczny, kompetenty lekarz, z wieloletnim doświadczeniem, ma szerzę wiernych i wdzięcznych pacjentów, przyjmuje w Kętach w przychodni naprzeciwko dworca PKP ( pon, wt, środa - od 15 do ostatniego pacjenta ;) ) - zapisy telefoniczne do poradnii, wizyty tylko prywatne ( ale cena niewygórowana - zazwyczaj 50 zł )

Potwierdzam,Pan Leoś daje radę jak najbardziej
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

"Biała lista" lekarzy

przez Ramanujan 10 sie 2014, 14:39
detektywmonk napisał(a):Doktor Kamila Hałas-Siedlce,Mordy.Atrakcyjna,kompetentna,chociaż robi wrażenie nie dostępnej.Ale jestem z niej zadowolony.
To aż tak ważny jest wygląd w wyborze lekarza?
Ramanujan

"Biała lista" lekarzy

przez wiejskifilozof 10 sie 2014, 14:52
Dobrze jak lekarka jest kompetentna,dobrze wypisuje leki.Dzięki niej już dwa razy dostałem rentę.A jak ładna jest,to co to przeszkadza.

"Biała lista" lekarzy

przez Ramanujan 10 sie 2014, 14:57
detektywmonk, byłem raz u takiej ładnej, ale raczej się nie nadawała do tego zawodu. Bzdury popisała, szkoda było tych 70 zł.
Ramanujan

"Biała lista" lekarzy

przez Mamre 11 sie 2014, 00:49
WARSZAWA
dr Luiza Dziubińska, psychiatra dziecięcy, przyjmuje w poradni Poza Iluzją dla młodzieży, też prywatnie (google).
Wenla: 150 mg
Lamo: 50 mg

Od rana nie mogę myśleć
Nie mogę ruszyć się z łóżka
Nigdy nie byłem Napoleonem
Na głowie tylko poduszka

Luxtorpeda

"Biała lista" lekarzy

przez wiejskifilozof 11 sie 2014, 07:20
Ramanujan napisał(a):detektywmonk, byłem raz u takiej ładnej, ale raczej się nie nadawała do tego zawodu. Bzdury popisała, szkoda było tych 70 zł.

Miałem kiedyś inną psychiatrę,ale zmarła w wieku lat 64.Na raka jelit.Ta jest,bo pracuję z moją psycholog.

"Biała lista" lekarzy

przez Ramanujan 11 sie 2014, 09:45
detektywmonk, przykro mi. :-| Dobrze, że lekarz współpracuje z terapeutą, u mnie niestety takiej współpracy nie ma.
Ramanujan

"Biała lista" lekarzy

przez Franz Maurer 11 sie 2014, 09:58
Dagmara Dudzik - psychiatra - Poznań
Mega pozytyw - zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu, ile pacjent potrzebuje, nigdzie się nie spieszy, bardzo dokładnie opisuje działanie leków. Ogólnie bardzo miła osoba. Przyjmuje prywatnie - koszt 120zł.

Sortuj wg