POMOC ONLINE,EMAIL,TELEFONICZNA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Szukam osoby która

przez agusiaww 15 lis 2009, 21:02
Zaden psycholog ani psychiatra nie bedzie z Toba wspolpracowal przez gadu, co najwyzej jakis naciagacz, to wbrew etyce.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Re: Szukam osoby która

przez Gringo 20 lis 2009, 12:08
Przez gadu nie widac reakcji pacjenta, nie wiadomo, jak reaguje na sugestie, jaki jest jego stan psycho-fizyczny, czy taka terapia nie szkodzi, jednak z tego co czytalem to na zachodzie prowadzi sie juz od pewnego czasu terapie przez internet, tyle ze na zachodzie sa rowniez psychoterapeuci dla zwierzat, wiec ciezko stwierdzic, jak czy taka psychoterapia przez net jest powazna.
Gringo

Re: Porady psychologiczne...przez neta.

przez KASICA240 26 sty 2010, 23:46

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Megi79 08 lut 2010, 16:07
Ja korzystałam niedawno z pomocy przez internet i jestem bardzo zadowolona ,wolę pozostawać anonimowa niż iść na wizytę oko w oko.Dostałam szybką i dość dobrze rozwiniętą odpowiedz na mój problem i nawet pomocną ,kontakt był bardzo miły i rzeczowy a co najwazniejsze nie kosztowalo mnie to zbyt wiele bo tylko 20 zł.
Podaję maila gdyby ktoś chciał skorzystać
Psychoporadnia@o2.pl

przez linka 08 lut 2010, 16:26
Megi79, tyle, że nasz problem polega na kontaktach międzyludzkich.....bo to czego nauczysz się na terapii, spotkaniu żywą osobą możesz wykorzystać później w innych sytuacjach......a rady e mailowego pseudo-psychologa zbyt wiele nie pomogą :-|
Takie jest moje zdanie.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez polakita 09 lut 2010, 13:56
Ja myślę że lepszy jest kontakt oko w oko, tym bardziej że nie wiem Megi jak psycholog może ci dawać pomocną odpowiedź skoro cię w ogóle nie zna - nawet oko w oko po kilku wizytach psycholog czasem nie umie dobrze zdiagnozować lub pomóc efektywnie. No ale i tak uważam że każda forma szukania ratunku dla siebie jest dobra, może taki e-psycholog jest na początek, a jak ktoś się ośmieli to pójdzie do prawdziwego! Chociaż myślę że renomowany psycholog nie będzie się zajmował poradami przez internet bo wie że prawdziwa psychoterapia musi być prowadzona osobiście...
polakita

przez Gunia82 11 lut 2010, 20:54
No właśnie od czegoś trzeba zacząć ,ja mam straszne opory przed tym żeby iść na normalną wizytę ,na razie wolę trzymać się takich a jak dla mnie są bardzo pomocne

Stara-nowa strona

przez Afektywni 27 lut 2010, 12:44
Portal www.afektywni.pl, poświęcony depresji oraz chorobie afektywnej dwubiegunowej, rozpoczyna nowe życie. Zmienia się nie tylko jego wygląd, ale przede wszystkim jakość.
Jest ładniej i chyba przejrzyściej. Odwiedzający znajdą nie tylko zestaw porad specjalistów, artykuły na temat chorób, ale mogą też nawiązać kontakt z innymi osobami cierpiącymi na te dolegliwości oraz uzyskać bezpłatne porady on-line psychologa i prawnika. Powstanie też miejsce, gdzie internauci mogą dzielić się swoimi muzycznymi, literackimi czy artystycznymi talentami.
Nie wszystko jeszcze działa, ale prosimy o cierpliwość. Wszystko jest na dobrej drodze.

INTERNETOWA GRUPA WSPARCIA "PRZEMOC"

przez katarzynkaaa 14 kwi 2010, 23:01
INTERNETOWA GRUPA WSPARCIA "PRZEMOC"
Dotyka Cię problem przemocy? Doświadczyłaś/eś jej w przeszłości? Doświadcza jej ktoś Tobie bliski? Potrzebujesz wsparcia? Zapraszamy Cię na nowo powstałe forum - "PRZEMOC", gdzie oprócz pomocnych dla Ciebie informacji możemy zacząć wspólną wędrówkę - ku prawdzie i ku odkryciom.
Jeśli jesteś gotowa/y, by podzielić się z członkami grupy osobistym doświadczeniem, nadzieją, mądrością, emocjami i uczuciami oraz pomysłami położenia kresu przemocy, to forum jest miejscem dla Ciebie. Zachęcamy Cię do wzajemnego dawania i brania bo wierzymy, że w grupie leży siła.
Wiemy, że najtrudniejsze jest cierpienie w milczeniu, dlatego nie zostawaj z problemem sam/a.
Wejdź i zostań z Nami:

http://www.psychotekst.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=5228

Pozdrawiam
Kasia

Pokonaj fobie społeczną online :)

przez pokonaj.fobie 22 maja 2010, 18:33
Witam serdecznie

Zapraszam wszystkich, ktorych dotyczy problem fobii społecznej na płatną terapię online. (gadu-gadu, czat albo e-mail)

Oferta skierowana głównie do osób z fobią społeczną i pokrewnymi problemami jak np. depresja, osobowość unikająca, kompleksy, nieśmialośc i podobne.
Posiadam 2-letnie doświadczenie i praktyke w rozwiązywaniu i pokonywaniu wyzej opisanych dolegliwośći z osobami glownie w wieku 15-30 lat
Zainteresowani prosze pisać na email: pokonaj.fobie@gmail.com

Może to być Twój pierwszy krok do zmiany życia na lepsze :)

Zapraszam

przez Porozmawialnia 25 lip 2010, 13:34
Porozmawialnia – czyli miejsce dla wszystkich, którzy chcą porozmawiać. Czasem jest tak, że istnieje taka ogromna potrzeba, aby się wyżalić, porozmawiać z osobą zupełnie nieznaną, aby opowiedzieć jej o sprawach, o których boimy się rozmawiać ze znajomymi czy rodziną. Bardzo chętnie porozmawiam, jeśli będę umiała doradzę. I mogę dać gwarancję, że nie rozpowiem Twoich sekretów Twoim znajomym czy rodzinie. A to z takiej prostej przyczyny - ja ich nie znam.... Z przyjemnością potowarzyszę i w miarę moich możliwości pomogę. chętnie. Pomogę wszystkim chętnym. Dyskretna pomoc w sieci poprzez: - e-mail, - skype, - gg, - telefon. Blog ten pisany jest z myślą o osobach, które: - chcą się po prostu wygadać, wyżalić, - chcą porozmawiać o problemach, o życiu, o swoich oczekiwaniach spełnionych i niespełnionych, o sukcesach i porażkach...

[url]
http://porozmawialnia.vot.pl[/url]

Psychorada

przez Mr.Thomas 12 sie 2010, 11:08
Witam i polecam do korzystania z usług psychorada.pl niskie ceny oraz fachowa pomoc.

http://psychorada.pl/aff/thomas
Sprawna i szybka porada psychologiczna http://ipzo.psychorada.pl/aff/psychorada

INTERNET

przez Mr.Thomas 14 sie 2010, 13:55
Sprawna i szybka porada psychologiczna http://ipzo.psychorada.pl/aff/psychorada

ENTEREM PO WSPARCIE :)))

przez Ania2010 10 paź 2010, 13:11
Zapraszam Was do skorzystania z Punktu Pomocy Online.
Jesteśmy przeszkoloną grupą wolontariuszy powstałą przy Stowarzyszeniu INTRO.
Naszą misją jest niesienie bezpłatnej e-pomocy w radzeniu sobie z codziennymi trudnościami oraz nagłymi wydarzeniami w obszarze rodzinnym, zawodowym, ogólnospołecznym.
Każdy z nas był kiedyś w kryzysie i szukał własnej drogi do rozwiązania problemów. Oparciem w tych poszukiwaniach był budujący kontakt z drugim człowiekiem, czy to z psychoterapeutą, czy po prostu z kimś bliskim.
Dzisiaj my sami chcemy pomóc osobom i rodzinom, znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych i kryzysach emocjonalnych dzieląc się naszą energią, doświadczeniem, informacją oraz oferując uwagę i zaangażowanie.
Pracujemy pod okiem doświadczonych profesjonalistów według jasno wytyczonych zasad.
Jesteśmy przekonani, że z każdej, nawet najbardziej dramatycznej sytuacji można znaleźć wyjście.

Punkt Pomocy Online startuje już po raz drugi i trwać będzie od 4 października do 20 grudnia. W tym czasie udzielamy bezpłatnej pomocy drogą mailową.

Więcej informacji tu:
http://www.psychotekst.pl/strona.php?nr=35

Pozdrawiam!
Ania

Sortuj wg