POMOC ONLINE,EMAIL,TELEFONICZNA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Pomoc Psychologiczna

przez Agu76 08 lip 2009, 15:36
Żyjemy coraz szybciej, coraz więcej rzeczy dzieje się wokół nas, następują zmiany w nas samych. Są to zmiany pozytywne, radosne, budujące, motywujące do dalszych poczynań. Są też i takie, które przynoszą ból, smutek, żal, lęk...
Człowiek jest istotą silną, wiec walczy z tym, co powoduje dyskomfort. Czasami samemu jednak jest trudno, nieraz się nie udaje... W takiej sytuacji warto jest poszukać pomocy, np. zwrócić się do kogoś bliskiego z prośbą o wsparcie. Można też sięgnąć po pomoc profesjonalną.

Coraz więcej osób korzysta z usług psychologa lub psychoterapeuty. Nie każdy dylemat wymaga głębokiej analizy, warto jednak skontaktować się z psychologiem szczególnie w tych bardziej znaczących i trudniejszych kwestiach, z którymi jest nam ciężko samodzielnie poradzić. Czasami jedna konsultacja wystarczy, by osiągnąć cel, czasami potrzeba kilku lub kilkunastu spotkań. Praca terapeutyczna wymaga wysiłku i zaangażowania obu stron. Osiągane rezultaty są jednak tego warte.
Jestem psychologiem i doskonale rozumiem, jak trudna może być bezpośrednia konfrontacja z specjalistą, dlatego też udostępniam możliwość komunikowania się przez Internet.
Usiądź wygodnie przed monitorem i napisz do mnie list następnie prześlij go na adres: psychopomoc@wp.pl
Ja czytając wsłucham się w Twoje wnętrze, spróbuje zrozumieć Ciebie i Twoje problemy. Otrzymasz odpowiedź, pomoc, poradę, wsparcie, zrozumienie.
Konsultacje są płatne, nr konta bankowego podaję już po odebraniu listu.
Koszt jednorazowej konsultacji wynosi 35 zł.
Tak więc jeśli już wiesz, że chcesz uruchomić zmianę w swoim życiu...ZAPRASZAM!!!
Ostatnio edytowano 09 lip 2009, 21:56 przez scrat, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę o umieszczanie reklam w dziale "oferty"

Re: Pomoc Psychologiczna

przez StahuPL 08 lip 2009, 16:22
spam? reklama? gdybyś to robił/a za darmo, to możesz coś takiego dawać na forum, ale masz z tego biznes, więc nie rób z siebie wolontariusza
Obrazek
Obrazek

Pomóz sobie !

przez Rufin 21 lip 2009, 14:48
pomóż sobie sam, cokolwiek zamierzamy zrobić z naszym życiem , najpierw musimy chcieć tego sami, wiara, przekonanie i determinacja w zmiany jest największym wrogiem wszelkich depresji... to nasz największy atut, tak było w moim przypadku... zrozumiałem że należy cieszyć się z małych drobiazgów, a niepowodzeniach jak najszybciej zapomnieć...!!!

http://www.pomozsobie.home.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Porady psychologiczne...przez neta.

przez saikomajo 27 lip 2009, 14:15
Dzień dobry,

Jestem studentka piątego roku psychologii. Piszę pracę magisterską traktującą o psychologii online, a przede wszystkim obejmującą motywację osób korzystających z niej, ich oczekiwania względem tej formy pomocy. Do tego celu stworzyłam ankietę.
Moja ankieta składa się z trzech części;
1) metryczki
2) sposobu korzystania z internetu
3) sposobu korzystania z porad psychologicznych online i opinii na ten temat z perspektywy klientów.
Ankieta znajduje się na stronie:
Ankieta dla osób korzystających z porad psychologicznych przez Internet
Zapraszam wszystkie osoby, które korzystały kiedykolwiek z porad psychologa przez Internet do wypełnienia ankiety. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie,

Jolanta Kołtun

[Dodane po edycji:]

Witam serdecznie,

Jestem studentką piątego roku psychologii. Piszę pracę magisterską o usługach psychologicznych świadczonych przez Internet, zależy mi na opinii osób, które z takich porad korzystają. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a dane posłużą mi wyłącznie do napisania pracy magisterskiej.
Ankieta znajduje się tutaj:

Ankieta dla osób korzystających z porad psychologicznych przez Internet

Zapraszam wszystkie osoby, które kiedykolwiek korzystały z porad e-psychologa do wypełnienia ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

psycholog online

przez basia791 05 paź 2009, 20:15
Pójście dla psychologa może być niekiedy stresujące. Dla wszystkich, którzy wolą anonimowość polecam psychologa online. Psychorada to serwis prowadzony przez grono psychologów, którzy udzielają porad, prowadzą coaching osobisty oraz Internetowy Program Zmiany Osobistej IPZO. Internet to doskonała droga, by uzyskać szybką i anonimową pomoc specjalisty, a także nie wychodząc z domu zmienić coś w swoim życiu biorąc udział w profesjonalnym treningu zmiany osobistej. Uzyskasz tu również porady w sprawach seksualnych i związkach partnerskich oraz jak sobie radzić po rozwodzie. Możesz również wykonać darmowy profil psychologiczny.
Link do strony:
http://psychorada.pl/aff/basia791

Internetowe Centrum Pomocy

przez basia791 05 paź 2009, 20:19
Internetowe Centrum Pomocy to pierwszy portal z darmowymi ogłoszeniami o pomoc. Są tu dwa działy "szukam pomocy" i "chętnie pomogę". Można umieszczać ogłoszenia w sprawach ważnych jak choroba, problemy rodzinne, nagły wypadek, jak i lżejszych jak marzenia o nowej gitarze, książkach do szkoły czy wycieczce. Jest tu też forum. Zapraszam wszystkich, którzy chcą pomagać lub szukają pomocy.
http://www.icp.duu.pl

http://www.youtube.com/watch?v=KQ84X58DsRo

Re: psycholog online

przez pizzacanto 09 paź 2009, 12:33
Czy ktos z Panstwa korzystal juz z uslug w/w serwisu? Ja osobiscie skorzystalem z opcji jednorazowej konsultacji z psychologiem, jednak od srody, kiedy dokonalem wplaty, zaden email nie przyszedl! Ktos mial podobne problemy?

przez Lili-ana 09 paź 2009, 17:43
może jeszcze nie zaksięgowana została kwota.
Ale ja bym z takiej pomocy nie radziła korzystać... coś mi tu śmierdzi. Skąd wiadomo że to profesjonaliści? To raczej naciagacze

już lepiej zapytać na forum, opisać problem. Tu są ludzie doświadczeni w temacie i bezinteresownie pomagają.
Lili-ana

przez pizzacanto 09 paź 2009, 17:48
Z jednej strony masz racje, z drugiej test darmowy wypadl naprawde ok - pokazal dokladnie moje odczucia. Wczesniej robilem juz tego typu rzeczy i zasiegalem porad psychologow, jednak jakos nie potrafili nic konkretnego doradzic.

Zreszta mozna im w kazdej chwili zrobic antyreklame wiec chyba sa swiadomi tego, ze moga szybko skonczyc swoja ,,kariere" w razie tego typu wpadki.

Dostalem odpowiedz zgodna z moimi oczekiwaniami wiec po wszystkich tych dziwnych problemach z dojsciem emaila od psychologa wydaja sie byc w porzadku.

Zrzeszenie Ludzi Jąkających się

przez parsi 13 paź 2009, 14:53
Zapraszam wszystkich na naszą stronę.
Prowadzimy ją sami, nie reklamujemy żadnego ośrodka.
Naszą misją jest wzajemna pomoc jąkającym się a także kształtowanie opinii publicznej w sferze jąkania.
Na stronie m.in:
-forum społecznościowe,
-baza logopedów,
-ciekawe artykuły,
-poradnik dla jąkających się,
-grupa ćwicząca wymowę poprzez skype.

Podejmiemy współpracę z logopedami, psychologami a także ludźmi po terapii.

http://www.demostenes.ubf.pl

Strona zmieniła Serwer, zapraszam zatem pod nowy adres:
http://www.demostenes.boo.pl
Zrzeszenie Ludzi Jąkających się
http://www.demostenes.boo.pl

PUNKT POMOCY ON-LINE

przez katarzynkaaa 19 paź 2009, 23:09
Witajcie,

Od jutra tj 20-10-2009 do 29-12-2009 rusza Punkt Pomocy On-Line. Organizatorem projektu jest redakcja Portalu Pomocy Psychologicznej Psychotekst i stowarzyszenie INTRO.

Jeśli przeżywasz kryzys? Masz problem? Szukasz własnej drogi? Potrzebujesz porady? Kiknij ENTEREM PO WSPARCIE na www.psychotekst.pl.
Możesz tu uzyskać bezpłatną pomoc i wsparcie w różnorodnych problemach życiowych.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

http://www.psychotekst.pl/strona.php?nr=30

Pozdrawiam
Katarzynka

przez ERNESTO 28 paź 2009, 17:07
Leczę się 13 lat na depresje, chociaż sam nie wiem czy to deprecha, psycholodzy, terapeuci, psychiatrzy, tony leków i nadal zdycham coraz trudniej funkcjonować, poruszać się i udawać że sie żyje. Czy ktoś próbował elektrowstrząsów i mógłby coś napisać na temat skuteczności? bo już nie wiem co dalej

Szukam osoby która

przez STARYWYGA 14 lis 2009, 00:35
Szukam psychologa ,psychiatrę
osobę znającą się w temacie
która przez gadu gadu pomoże mi wyjść
z nerwicy szczegóły w temacie poniżej
czy-obawy-s-uzasadnione-jak-doj-do-siebie-t18060.html

koszty za darmo lub za mała opłatą

Kontakt na priwa

Re: Szukam osoby która

przez Abradab 15 lis 2009, 20:41
Wątpię, by przez gadu-gadu udało Ci się wyjść z nerwicy. Proponuję sprawdzonego psychoterapeuty, spotkania face to face jest jak najbardziej wskazane, bo przez gg można co najwyżej sobie pogadać gdzie znaleźć dobrego terapeutę ;) Pozdro.

Sortuj wg